Ośrodek Rehabilitacyjno - Ortopedyczny Kręg - Clinic

(43 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Rehabilitacyjno - Ortopedyczny Kręg - Clinic

Strzeszyńska 192, Jeżyce

60-479, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Jelonek

  Chirurg, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • O

   Bardzo fajna osoba dużo serca włożyła w moją historię chorobową. Nawet w święta mnie przyjęła jak nie mogłam wytrzymać z bólu.

  • O

   Pani doktor wyleczyła mnie z okropnej rwy kulszowej a mojej żonie pomogła z wrastającym paznokciem. Mogę śmiało polecić, widać że jest to osoba z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marzena Jolanta Posłuszna

  Fizjoterapeuta,

  • M

   Dr Posłuszna uratowała mnie i moje stawy z wielu opresji, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Zna się na tym co robi, pełna ciepła i zrozumienia, każdego pacjenta traktuje z największą troską. Jest osobą z prawdziwym powołaniem do zawodu.


 • Mariusz Posłuszny

  Fizjoterapeuta,

  • P
   Lokalizacja: "Kręg Clinic" Prywatna Klinika Rehabilitacyjno-Ortopedyczna Terapii Kręgosłupa. Usługa: Uraz stawu skokowego

   Nie polecam wizyty u proferora Posłusznego Przyszłam z urazem stawu skokowego pan profesor po pomacaniu nogi za (250 zł)zalecil rehabilitacje za 1500zl na 10 dni. Zdiagnozował to bez żadnego USG lub RTG. Po 10 dniach nie bylo żadnej popawy tylko bylo jeszcze gorzej. Gdy chodziłam co dziennie na zabiegi zorientowałam sie że każdy pacjent obojetnie z czym przyszedł wszyscy mieli te same zabiegi tylko w innej kolejnosci zależało to która maszyna była wolna. Personel wykwalifikowany ,,jesli można to tak nazwać" na zadawane moje pytania nie otrzymywałam konkretnej odpowiedzi. Jedna z pań która ustawiała maszyne - laser ciężki,przyznała sie że ustawia i wykonuje to poraz pierwszy. Profesora widziałam tylko na pierwszej wizycie - zgarnął pieniądze i po jego pracy. Nie polecam tego miejsca!!!
   Leczenie caly czas trwa inny ortopeda naprawia szkode, stwierdził że te zabiegi nie były potrzebne na złamanie kości łódkowatej oraz krwiaka.

  • T
   Lokalizacja: "Kręg Clinic" Prywatna Klinika Rehabilitacyjno-Ortopedyczna Terapii Kręgosłupa.

   Polecam wizytę u Pana prof. dr. Posłusznego. Lekarz rodzinny rozkładał ręce po 3-tygodniowym ataku rwy kulszowej, dzięki Panu prof. i fizjoterapeutom w klinice po czterech zabiegach stanąłem na nogi za co bardzo serdecznie dziękuję .
   Z poważaniem
   Tomasz C.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu