Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ MEDICA

Armii Krajowej 74

83-110, Tczew, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

NZOZ MEDICA

ul. Sobieskiego 1

Tczew, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Gibas

  Urolog, dr n. med.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Urologiczny Artur Gibas Centrum HoryzontUsługa: konsultacja urologiczna

   Była to moja pierwsza wizyta u doktora Artura Gibasa.Uważam, że przeprowadzone badanie i wszelkie wyjaśnienia dotyczące stanu mojego zdrowia zostały wykonane bardzo dokładnie i rzetelnie.

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Urologiczny Artur Gibas Centrum Horyzont

   Profesjonalna porada, lekarz rzeczowy, rozjaśnia horyzonty na temat własnego zdrowia. Oprócz wypisania recepty daje też przydatne porady. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Adam Szulc

  Ginekolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia StarmedUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG, cytologia

   Jestem zadowolona z wizyty. Zgodna z moimi oczekiwaniami. Lekarz przyjazny pacjentowi. Wysłuchuje uważnie pacjenta. Sympatyczny do tego. Wszystko dokładnie omawia, nie narzuca nic. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Starmed

   Bardzo polecam Pana doktora. Bardzo delikatny i uprzejmy. Odpowiada spokojnie na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Marcin Sieczkowski

  Urolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: biopsja prostaty fuzyjna

   Bardzo dziękuję za wszystko ,jest Pan lekarzem pełnym empatii do pacjenta..Rzeczowo dokładnie przedstawił Pan przebieg badania i o możliwych działaniach ubocznych..Niesamowite ,zadzwonił,aby zapytać o moje samopoczucie na drugi dzień. Również poinformował o wynikach do odbioru i dalszym postępowaniu. Polecam wszystkim pacjentom, wspaniałego lekarza,który tak troszczy się o pacjenta. Dziękuję Panie doktorze. Waldemar G.

  • .
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania kliniczne

   Oceniam tego młodego Lekarza Bardzo Wysoko! Jest niezwykle komunikatywnym człowiekiem - lekarzem. Przekazywane przez niego informacje otwierają ścieżki do dalszego leczenia, które później są bardzo pomocne.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dorota Szyszko-Maziuk

  Laryngolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: otolaryngologicznyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo dobry specjalista z trafnymi diagnozami i z świetnym podejściem do pacjęta na luzie i z uśmiechem. Polecam

  • S
   Lokalizacja: Laryngologiczny

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor . Wszystkie badania słuchu zrobione od ręki i wytłumaczone dokładnie .

  Zobacz wszystkie opinie (368) o tym lekarzu


 • Katarzyna Machalica-Putrym

  Dermatolog, lek.

  • Niemiła, opryskliwa i niekompetentna lekarka, najpierw wypisuje jakieś maści później mówi ze są złe, jej badanie skóry wygląda tak :dotknie lekko włosów i wszystko. Stracony czas i pieniądze, a skóra w jeszcze gorszym stanie niż byla,bagatelizuje problemy pacjenta. Nie polecam!

  • B

   Udałam się do Pani Putrym z prośbą o usunięcie brodawki, która mi przeszkadzała w noszeniu okularów. Okazało się , że to rogowiak kolczystokomórkowy (rodzaj nowotworu), który natychmiast został przez Panią zdiagnozowany, opisany i w ciągu miesiąca udało mi się przejść zabieg usunięcia. Przemiła osoba, zdecydowana, konkretna i myślę, że jako człowiek też jest taka sama, nie tylko jako lekarz. Poza tym, nie ma nigdy problemu aby przyjąć pacjenta . Zawsze znajdzie czas. Polecam i pozdrawiam ;)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Adam Wilczek

  Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Nie polecam. Pierwszą styczność z doktorem miałam w okresie młodzieńczym, gdzie obiecywał laserowe zabiegi w celu pozbycia się trądziku, które nigdy nie nastąpiły. W wieku dorosłym poszłam z wysypką na ciele, którą zdiagnozował źle (dowiedziałam się o tym na wizycie u innego dermatologa). Wizyta trwa około 5 min i nie chcę oglądać całego ciała. Nie polecam.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Jedyny konkretny bez zbędnych ceregieli jedną wizytą i po kurzajkach u dziecka i po poprzednich lekarzach dziecko miało uraz do wypalania bo co 2 tygodnie wizyta i mrożenie u tego lekarza skończyło się na jednej wizycie. Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Iwona Stopczyńska

  Kardiolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: NZOZ MEDICAUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pani dr Stopczynska była "kolejnym" kardiologiem, u którego szukałam pomocy dla mamy, która ma chore serce. Wymiana pierwszych kilku zdań pokazała, że ta wizyta będzie inna niż poprzednie. Został bardzo rzetelnie przeprowadzony wywiad. Pani dr zapoznała się dokładnie z całą dokumentacją medyczną. Dopytywała się wszystkich szczegółów związanych z samopoczuciem. Przedstawiła dokładnie jak będzie przebiegać leczenie, co należy zrobić, gdzie się udać, do kogo zadzwonić. Rozplanowala w czasie wszystkie badania, które należy wykonać. Pomogła nam ustalić terminy tych badań. Jestem pod wielkim wrażeniem ponieważ dotychczas wizyty u kardiologa kończyły się tylko " receptami". Nie podejmowano żadnych działań, które mogły podnieść komfort życia i samego ratowania życia ( stymulator serca, zastawki, koronografia itp) Ogromne podziękowania dla pani dr Iwony Stopczynskiej. Cieszę się, że ja i moja mama spotkaliśmy panią na naszej drodze