Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ MEDICA

Armii Krajowej 74

83-110 , Tczew , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NZOZ MEDICA

ul. Sobieskiego 1

Tczew , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Szulc Inny

  Prowadzę ciążę u Pana Doktora w Tczewie jest rewelacyjny wszystko mówi jest zainteresowany stanem dzidziusia. Nie ma lepszego lekarza

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Szulc Inny

  Bardzo miły, sympatyczny i etyczny człowiek, zaangażowany w sprawy pacjenta. Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże i bardzo cieszę się, że byłam pod jego opieką, bo to najlepszy lekarz jakiego mogłam wybrać.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Szulc

  Rzeczowy kompleksowy lekarz z troską o pacjenta. Do tego bardzo konkretny i przyjemny. Pan doktor zawsze zwraca uwagę na drobiazgi.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Szyszko-Maziuk

  Nareszcie po upływie 3 miesięcy, wielu innych wizytach lekarskich i po zrobieniu kilkukrotnie tych samych badań, dzięki Pani Doktor dowiedziałam się na co tak naprawdę choruję. Chorobę refluksową przełyku trudno rozpoznać. Wielu lekarzy ma świadomość tej choroby i jakie daje objawy, ale rzadko kiedy skojarza te fakty. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę od razu. Dziękuję. Będę wracać :)

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Szyszko-Maziuk szum w uszach, niedosłuch na jedno ucho

  Profesjonalne podejście do pacjenta, właściwa diagnostyka, trzeba czasu, aby efekt został osiagniety

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Stopczyńska konsultacja kardiologiczna

  Pani dr Stopczynska była "kolejnym" kardiologiem, u którego szukałam pomocy dla mamy, która ma chore serce. Wymiana pierwszych kilku zdań pokazała, że ta wizyta będzie inna niż poprzednie. Został bardzo rzetelnie przeprowadzony wywiad. Pani dr zapoznała się dokładnie z całą dokumentacją medyczną. Dopytywała się wszystkich szczegółów związanych z samopoczuciem. Przedstawiła dokładnie jak będzie przebiegać leczenie, co należy zrobić, gdzie się udać, do kogo zadzwonić. Rozplanowala w czasie wszystkie badania, które należy wykonać. Pomogła nam ustalić terminy tych badań. Jestem pod wielkim wrażeniem ponieważ dotychczas wizyty u kardiologa kończyły się tylko " receptami". Nie podejmowano żadnych działań, które mogły podnieść komfort życia i samego ratowania życia ( stymulator serca, zastawki, koronografia itp) Ogromne podziękowania dla pani dr Iwony Stopczynskiej. Cieszę się, że ja i moja mama spotkaliśmy panią na naszej drodze

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania