NZOZ Medi-Spatz

(75 opinii)

Przychodnia specjalistyczna NZOZ Medi-Spatz powstała w 2003 roku. Od 2007 roku przychodnia prowadzi swoją działalność w centrum Gliwic na ulicy Mikołowskiej 25 (na skrzyżowaniu Nowy Świat, róg Mikołow... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Medi-Spatz

Mikołowska 25

44-100, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia specjalistyczna NZOZ Medi-Spatz powstała w 2003 roku. Od 2007 roku przychodnia prowadzi swoją działalność w centrum Gliwic na ulicy Mikołowskiej 25 (na skrzyżowaniu Nowy Świat, róg Mikołowska i Wrocławska). Jesteśmy nowoczesnym, wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym świadczącym usługi refundowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz usługi prywatne. Posiadamy kontrakt NFZ w zakresie: diabetologii, neurologii, chorób naczyń, wad postawy, rehabilitacji leczniczej oraz pracowni fizjoterapii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Kukier

  Neurochirurg, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 3 StawyUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Wizyta odbyła się bardzo punktualnie,lekarz b.sympatyczny od zaraz po obejrzeniu dokumentacji mojej przystąpił do omówienia mojego schorzenia w jaki sposób można to leczyć.Jeszcze tak szczegółowego nie opisał i pokazał mi na obrazie mojej dolegliwości jak dr Kukier.Lekarz godny polecenia,sympatyczny,zrozumiałe objaśnia dolegliwości.Jestem b.zadowolona z wizyty.Będę na pewno kontynuować leczenie U dr.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 3 StawyUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Super lekarz, bardzo rzeczowy,empatyczny,kontaktowy.Dokładnie,wyczerpująco i w sposób zrozumiały wyjaśnił mi mój problem.Pełny profesjonalizm.Dziękuję bardzo.
   Godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Helena Grabczyńska-Amborska

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • S

   Gdzie Pani Doktor Helena Grabczyńska – Amborska teraz przyjmuje? Na Panią doktor natrafiłam w Gliwicach niestety tam już nie przyjmuje. Jako jedyna nie zbagatelizowała problemu z nóżkami mojego syna. Znalazła przyczynę wad nóg o dziwo nie w nogach a w mięśniach brzucha . Poleciła rehabilitację i kinesiotaping. Efekty są rewelacyjne.

  • A

   Pani dr jest wspaniałym, b.kompetentnym lekarzem, o dużej empatii i każdy kontakt z Nią jest ratunkiem dla ciała a balsamem dla duszy. Ja i moja mama leczymy się u Niej od kilku lat w Przychodni Rehabilitacyjnej na ul.Bałtyckiej w Krakowie. Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy pacjentowi i kieruje na właściwe zabiegi, które przynoszą wielką ulgę w chorobie.Polecamy Panią dr każdemu.Wdzięczne pacjentki Ewa Weber i Maria Zemlik

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania