Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Medyczne eMKmed

Por. Jana Białka 5

05-530 , Góra Kalwaria , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • voluson expert 730
 • siemens acuson X300

Zabiegi

 • psychotechnika
 • ekg
 • holter ekg
 • holter ciśnieniowy
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jurij Feduniw konsultacja ginekologiczna

  Prowadzę u Doktora 4 ciąże i polecam serdecznie . Zawsze przyjazny i uważnie słucha. Kiedy zaistniał inny problem ( w moim przypadku ciąża pozamaciczna) pomógł i zareagował natychmiast. Polecam tego lekarza, jako jego stała pacjentka .


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartłomiej Toporowski Inny

  Fantastyczny lekarz, kompetentny, trafne diagnozy, duża wiedza lekarska, do tego przemiły człowiek, niesamowite podejscie do dzieci . Takiego lekarza można ze swiecą szukać, i nie jest to przesadzona opinia. Polecam.serdecznie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Maciszewski Inny

  Cierpliwy i super pomocny - w trudnej sytuacji natychmiast zareagował i skutecznie pomagał, z bardzo pozytywnym nastawieniem - polecam serdecznie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Wielgus prowadzenie ciąży + USG

  Szczerze polecam każdej kobiecie, której zależy na komforcie i rzetelności. U Pana dr Wielgusa prowadziłam ciążę i już wiem, że w przypadku kolejnych będzie mi zależeć na jego opiece. Podczas każdej z wizyt potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości, uspokoić i odpowiedzieć na gromadzące się pytania, a biorąc pod uwagę fakt, że to moja pierwsza ciąża pytań było wiele. Dodatkowym plusem jest atmosfera, Pan dr Wielgus to zwyczajnie przesympatyczny i życzliwy człowiek. Największym dowodem na jego zaangażowanie jest nasz poród. Na koniec ciąży okazało się, że niestety nie będzie dostępny w szpitalu w terminie porodu, ale mimo tego pozostał w kontakcie telefonicznym. W momencie mojego niepokoju i wątpliwości, gdy akcja porodowa nie rozwijała się, a ja byłam skłonnna wypisać się do domu, jedna rozmowa telefoniczna uspokoiła i naprowadziła co mamy robić. Reasumując, bardzo dobry i rzetelny specjalista! Gorąco i z czystym sumieniem polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartłomiej Toporowski badania profilaktyczne

  Pan Doktor najlepszym ze wszystkich lekarzy, mega kontakt z dzieckiem i z rodzicem. Nie opóźnia wizyt, wszystko dokładnie tłumaczy i na każde pytanie wyczerpująco udziela odpowiedzi. Bardzo żałuje że Doktora zabraknie na naszym terenie, jeśli Pan to czyta to niech Pan wie ze rodzice znajda Pana nawet na końcu świata żeby leczyć swoje pociechy !????


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Wielgus

  Bardzo zaangażowany, profesjonalny doktor. Przy tym miły i empatyczny. Dokładnie wszystko tłumaczy i człowiek czuje się zaopiekowany. Bardzo polecam.

  lek. Marcin Wielgus

  Dziękuje za opinie. Pozdrawiam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Kurczuk-Powolny

  Nie polecam Pani Doktor , przez dwa lata chodziłam do niej z problemem krwawień, pani doktor proponowała zmianę tabletek antykoncepcyjnych , po zbadaniu mnie twierdziła ze wszystko w porządku ,natomiast krwawienia nie ustępowały. Po wizycie u innego lekarza po pierwszym zbadaniu mnie stwierdził nadżerkę na szyjce macicy , dziś już jestem po zabiegu wypalania nadżerki , nie chce myśleć co by było gdybym zwlekała dalej i wierzyła „ze wszystko jest w porządku „ .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Kurczuk-Powolny ciaza

  Bardzo miła, profesjonalna, naprawdę polecam najlepszą ginekolog na świecie:) dokładnie badała,
  Zlacala konkretne badania na bieżąco:)


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Julita Kwaśna-Kania

  Świetny lekarz. Na wizycie człowiek nie czuje się jak intruz (co jest częste u innych psychiatrów) a pani doktor poświęca pełną uwagę pacjentowi. Szczerze polecam!!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Kurczuk-Powolny

  Dzięki Pani doktor zaszłam w ciążę, córka skończyła już rok , wg mnie świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania