Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

N.Z.O.Z. ALLMED

Piłsudskiego 2

41-940, Piekary Śląskie, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Liszczyk - Mania

  Laryngolog Dziecięcy, Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: INTER-MED BĘDZIN

   Zdecydowanie nie Polecam!
   Data wizyty 04.12.2019.
   Po wejściu do gabinetu z moim 6 letnim synem, pierwsze pytanie jakie lekarz zadała to cytuję : "co mu zrobić?" Powiem szczerze nie wiedziałem co odpowiedzieć. Bardzo słaby kontakt, nijakie podejście do tego co opowiadałem o dolegliwościach, nie mówiąc już u słabym podejściu do dzieci. Badanie przebiegło dość chłodno, bez wyrazu, wydawała polecenia jak w wojsku!
   Najlepsze jest to, że przyjmowała z chorym gardłem bo nic nie mówiła tylko ssała jakąś tabletkę. Gdy zadałem pytanie, jedyną odpowiedzią było: "zaraz powiem albo zaraz stracę głos". Do tego co chwilę zerkała na zegarek.
   Zdecydowanie odradzam, proponuję poszukać innego lekarza!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Niestety jestem zawiedziona wizytami u Pani dr.
   120zł. za wystawienie recepty i mówienie za każdym razem -prosze przyjść za miesiąc pomyślimy co dalej, mimo że leki nie pomagają.
   Lekarka nie otworzyła nawet mojej karty i na oślep wypisywała leki, ja mówię że już je biorę i nic nie dają więc wtedy łaskawie zajrzała w kartę...
   Wizyta może 3 minuty. Do tego specyficzne poczucie humoru które mnie np. urazilo i poczułam się lekceważona.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Jacek Hermanson

  Ortopeda, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dr n.med. J.Hermanson podczas wizyty był cierpliwy i fachowo wyjaśnił schorzenie, ogólnie ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dobry specjalista, empatyczny, spokojnie i rzeczowo tłumaczy możliwości leczenia, poświęca dużo czasu dla pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Grzybek - Maniera

  Pediatra, Pulmonolog, lek.

  • Moim zdaniem pani doktor prawidło dobiera leki, przykłada dużą wagę do wywiadu. Podczas wizyt nigdy się nie spieszy, chętnie przyjmuje pacjentów poza terminami, jeśli tylko jest taka potrzeba. Budzi zaufanie.

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Leczy mojego syna chorego na astmę już kilka lat, leki dopasowała w 100 % bez problemu zleca kontrolne badania ( testy, rtg, spirometria ) .POLECAM !!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Aleksandra Chwist-Nowak

  Alergolog, Internista, Pulmonolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Witam. Bardzo przestrzegam wszystkich przed Panią doktor. Wczoraj byłam na wizycie w poradni w Będzinie. Męczył mnie kaszel od miesiąca. Pani doktor gdy dowiedziała się, że karmię piersią w nocy stwierdziła, że mogłam rownie dobrze nie przychodzić wcale. Przepisala leki homeopatyczne a na moją prosbę o coś mocniejszego i skutecznego powiedziała, że nie chce zabić dziecka! Potem zacznęła krytykować moje karnienie rocznej córki i wyglądać swoje prywatne opinie (sprzeczne z rekomendacjami WHO i wszystkich innych). Skarga była już u kierownika, który przyznał mi rację i kolejna skarga poszła wyżej. Ostrzegam i nie polecam.

  • C

   Borykałam się z wieloma problemami natury pulmonologicznej, dopiero Pani Doktor udało się postawić poprawną diagnozę i mi pomóc. Jestem jej za to niesamowicie wdzięczna!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania