MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

(61 opinii)

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy panuje rodzinna atmosfera. To jest bezpieczna przestrzeń, którą zaaranżowaliśmy tak, by przywodziła na myśl przytulny i komfortowy dom. Pacjentom łatwiej pr... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

Kuklińskiego 7

30-720 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 663...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy panuje rodzinna atmosfera. To jest bezpieczna przestrzeń, którą zaaranżowaliśmy tak, by przywodziła na myśl przytulny i komfortowy dom. Pacjentom łatwiej przychodzi opowiedzieć o swoich problemach. Pomagamy ludziom na każdym etapie życia, wspieramy w pokonywaniu wszelkich problemów i ułatwiamy zagospodarowanie głębokiej potrzeby rozwoju osobistego.
Jakie cele przyświecały nam w tworzeniu Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy? Zależy nam na tym, by psychoterapia była postrzegana jako pozytywny sposób na radzenie sobie z różnymi problemami. Psychoterapia może pomóc każdemu, nawet jeśli problem dotyczy stresu i codziennych napięć. Nie trzeba zwlekać z poradą do momentu, w którym rzeczywiście jest już źle. Zachęcamy do zapobiegania problemom, wyprzedzeniu najtrudniejszych chwil i niedoprowadzaniu do większych kryzysów czy dolegliwości zdrowotnych np. na tle nerwowym. Istotę naszej inicjatywy można odnieść do sytuacji, w której profilaktycznie odwiedzamy dentystę, a nie pędzimy do specjalisty, kiedy ból jest już nie do wytrzymania.
Zależy nam także na tym, by wizyty były pozbawione stresu, który czasami pojawia się przed spotkaniem z terapeutą w poradni. Właśnie dlatego stworzyliśmy lokal, w którym można poczuć się jak w przyjaznym i wygodnym mieszkaniu.

Choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Zaburzenia Psychiczne
 • Zaburzenia Osobowości
 • Zaburzenia Seksualne
 • Fobie
 • Choroby psychosomatyczne
 • Kryzys emocjonalny
 • Stres
 • Zespół Chronicznego Zmęczenia
 • Kryzys w związku
 • Traumy
 • Uzależnienia i Współuzależnienia
 • Kryzys w wieku dojrzewania
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Edyta Mech psychoterapia

  Bardzo konkretna i profesjonalna psycholożka. Nie odczuwałem napiętej atmosfery. Pani Edyta wydawała się być zainteresowana moimi słowami, prosiła o ich rozwinięcie. Jest otwarta i pełna uprzejmości. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Tomasz Lis konsultacja online

  Pełen profesjonalizm, dogłębne i szczegółowe tłumaczenia powodów powstawania problemów oraz doprowadzanie pacjenta do rozwiązań, będących złotym środkiem na rozwiązanie ich.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Burnóg konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jestem bardzo zadowolony po wizycie. Konkretnie, merytorycznie, a przy tym sympatycznie i w dobrej atmosferze.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Dominika Dąbrowska konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Pani Dominika jest bardzo uśmiechnięta, zaangażowana, rozmowna, wszystko wyjaśnia i z zainteresowaniem słucha pacjenta, zadając rzeczowe i odpowiednie pytania, by zrozumieć co się dzieje. Była to moja pierwsza wizyta, jednak z całego serca polecam Panią Dominikę. Byłam do tej pory u wielu specjalistów, jednak dopiero tutaj poczułam, że warto zostać i kontynuować terapię.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Kwiatkowska konsultacja psychologiczna

  Jestem już po zakończonej terapii, Pani Karolina dobiera metody pracy do konkretnej osoby, dzięki czemu sprawnie poradziłam sobie z moimi problemami. Wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze, Pani Karolina zawsze słuchała z uwagą i empatią. Czuję, że otrzymałam nie tylko wsparcie, ale także narzędzia do pracy we własnym zakresie, również po terapii. Bardzo polecam :)

  mgr Karolina Kwiatkowska

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Serdecznie pozdrawiam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Lidia Lewicka-Radko konsultacja psychologiczna

  Jestem obecnie po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor dokładnie omówiła na czym będą polegać nasze spotkania, a atmosfera jaką wprowadziła była niezwykle miła, przez co czułam się bezpiecznie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Welzandt konsultacja psychologiczna

  Pani doktor bardzo miła,zaangażowana w swoją pracę,szybko "skradła" serce mojej 12-to latki :). Dziecko z chęcią idzie na wizyty które dla.niej są za krótkie ;).
  Serdecznie polecam Panią doktor

  mgr Agata Welzandt

  Serdecznie dziękuję za miłą opinię! Pozdrawiam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Jakub Fyda psychoterapia

  Bardzo profesjonalne podejście i duże zaangażowanie w sprawę. Bez wątpienia psycholog z powołania. Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentną osobę, już przy pierwszym podejściu do terapii. Mimo obaw i stresu przed pierwszym spotkaniem, szybko poczułem swobodę, a co za tym idzie, możliwość otwartego przedstawienia swoich problemów.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Tomasz Lis psychoterapia uzależnień

  Spokojna, wyważona analiza emocji i cenne wskazówki radzenia sobie w trudnej wychowawczo sytuacji rodzicielskiej.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sara Wieszołek konsultacja psychoterapeutyczna

  Byłem dopiero na pierwszej wizycie, więc trudno mi mowić o długoterminowych efektach, ale co mogę powiedzieć na pewno, to fakt, że poczułem się uważnie wysłuchany i spokojny, mimo iż nigdy wcześniej nie byłem u psychoterapeuty, to atmosfera była bardzo przyjazna, co bardzo pomogło mi się otworzyć. Wydaje mi się, że tak właśnie powinno być na pierwszej wizycie :)

  mgr Sara Wieszołek

  Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią.
  Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania