MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

O nas

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy panuje rodzinna atmosfera. To jest bezpieczna przestrzeń, którą zaaranżowaliśmy tak, by przywodziła na myśl przytulny i komfortowy dom. Pacjentom łatwiej przychodzi opowiedzieć o swoich problemach. Pomagamy ludziom na każdym etapie życia, wspieramy w pokonywaniu wszelkich problemów i ułatwiamy zagospodarowanie głębokiej potrzeby rozwoju osobistego.
Jakie cele przyświecały nam w tworzeniu Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy? Zależy nam na tym, by psychoterapia była postrzegana jako pozytywny sposób na radzenie sobie z różnymi problemami. Psychoterapia może pomóc każdemu, nawet jeśli problem dotyczy stresu i codziennych napięć. Nie trzeba zwlekać z poradą do momentu, w którym rzeczywiście jest już źle. Zachęcamy do zapobiegania problemom, wyprzedzeniu najtrudniejszych chwil i niedoprowadzaniu do większych kryzysów czy dolegliwości zdrowotnych np. na tle nerwowym. Istotę naszej inicjatywy można odnieść do sytuacji, w której profilaktycznie odwiedzamy dentystę, a nie pędzimy do specjalisty, kiedy ból jest już nie do wytrzymania.
Zależy nam także na tym, by wizyty były pozbawione stresu, który czasami pojawia się przed spotkaniem z terapeutą w poradni. Właśnie dlatego stworzyliśmy lokal, w którym można poczuć się jak w przyjaznym i wygodnym mieszkaniu.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (162)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Tomasz Lis Inny

  Pan bardzo kompetentny. Wyjaśnił szczegółowo objawy tego co się dzieje. Celem była diagnoza i została przeprowadzona bardzo rzetelnie. Cieszę się że natrafiłam na tego specjalistę na swojej drodze. Byl empatyczny, taktowny i zaangażowany.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Welzandt konsultacja dzieci i młodzieży

  Pani Agata jest bardzo zaangażowana, serdeczna i szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Syn bardzo polubił wizyty u Pani Agaty, chętnie do niej przychodził i rozmawiał. A my jako rodzice widzieliśmy efekty spotkań. Polecam

  mgr Agata Welzandt

  Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Piotr Rutkowski terapia uzależnień

  Powiedzieć, że to fajny terapeuta to jak nie powiedzieć nic. Napiszę więcej, bo sama czytam opinie i wierze, że inni też to robią. Pan Piotr był pierwszym terapeutą mężczyzną z którym pracowałam na przestrzeni 10 lat. Miałam wstępną niepewność jak będzie i jak się poczuję w terapii, ale powiem szczerze - to było dobre i ważne doświadczenie. Czułam się bezpiecznie, mogłam na wiele spraw spojrzeć z innej perspektywy, czułam też obustronne zaangażowanie w proces i dobrą energię. Nie policzę ile razy w trakcie sesji pomyślałam "aha, trafnie". Praca z Panem Piotrem pomogła mi uporządkować pewne procesy, innym nadać właściwy kierunek, a o innych nie zapominać że są i są dobre. Jest wspierającym terapeutą, wnikliwym, otwartym, rzeczowym, uważnym, takim co to można z nim "iść w terapie". Może w sumie wystarczy powiedzieć, że jest... fajny. 10/10 za całokształt, bardzo polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Karolina Burnóg konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor bardzo szczegółowo odpowiadała na moje pytania, wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Naprawdę polecam.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Krzysztof Nikorowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Pierwsza wizyta przebiegła dobrze. Pan z cierpliwością i otwartością wysłuchał mnie. Zadawał dość interesujące pytanie które kierowały do wyjaśnienia problemów.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Arleta Wiśniewska konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Polecam Panią Arletę, wizyty przebiegały w bardzo komfortowej atmosferze, bez napięcia i stresu. Pani Arleta potrafi wysłuchać i zadaje odpowiednie pytania starając się zrozumieć pacjenta i być dużym oparciem psychicznym w ciężkim okresie. Jest osobą bardzo empatyczną i ciepłą a podczas żadnej wizyty nie wydarzył się żaden nie przyjemny epizod, który mógłby zniechęcić do dalszej terapii :) Sama terapia prowadzona bez chaosu, w odpowiednim tempie dla pacjenta.Polecam, naprawdę warto podjąć współpracę

  mgr Arleta Wiśniewska

  Dziękuję pięknie! Pozdrawiam serdecznie!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Chyży Konsultacja psychologiczna

  Pani Ola bardzo sympatyczna. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
  Było miło:)

  mgr Aleksandra Chyży

  Bardzo dziękuję za opinię

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Piotr Rutkowski terapia uzależnień

  Dobry specjalista. Polecam. Potrafił pomóc zauważyć rzeczy z których sobie nie zdawałem sprawy. Czuć było że potrafi "grzebać" w psychice, żeby uświadomić pacjentowi problemy które stoją mu na drodze, aby móc później się nimi zająć. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Wizyta u pana Piotra pomogła mi sobie uświadomić kilka rzeczy, więc uważam że była uda. A była to pierwsza moja wizyta u psychologa i traktowałem ją bardziej zapoznawczo, czy w ogóle czegoś takiego potrzebuję. Na razie nie postanowiłem kontynuować terapii, ale w przyszłości raczej to zrobię bo wydaje mi się że warto.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Baczyńska psychoterapia psychodynamiczna

  P. Kinga jest świetnym, bardzo empatycznym i wyrozumiałym psychologiem. Gorąco rekomenduję każdemu, kto potrzebuje pomocy psychologicznej, niezależnie od wieku, płci oraz stopnia skomplikowania problemów, z którymi się mierzy. Pomogła i pomaga mi, dając mi dużo siły i wiary we własne możliwości.

  mgr Kinga Baczyńska

  Dziękuję za opinię i mam nadzieję na dalszą owocną współpracę.
  KB

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Karolina Burnóg konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Karolina rozpoznała zaburzenia inne niż depresyjne. Byłam u różnych specjalistów i nikt nie wpadł na coś innego niż escitilopram i depresja.. jednak istnieją różne zaburzenia, różne leki, które mogą pomóc, a Pani Karolina po nie sięgnęła. Współpraca jest super. Pani Karolina jest bardzo uprzejma osoba, wnikliwa, słucha i analizuje dokładnie co mówi pacjent i wyciąga z tego wnioski na potrzeby podawanych lekow. Bardzo dziękuję :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kuklińskiego 7, 30-720 Kraków
Tadeusza Kościuszki 50, 30-144 Kraków
Powiązane wyszukiwania