Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

LS Lekarze Specjaliści

I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10

84-200, Wejherowo, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Dąbrowski

  Ortopeda,

  • P

   Najlepszy ortopeda w Wejherowie. W szpitalu na oddziale bardzo dobrze podchodzi do pacjentów, chociaż bywa trochę oschły. W gabinecie prywatnym już trochę milszy, ale chyba każdy był by miły za taką kwotę ;) Nie zmienia to jednak faktu, że jest świetnym specjalistą :)

  • J

   Jako chirurg w szpitalu -dobry fachowiec ,ale w przychodni mało kontaktowy ,i stwarza problemy wobec pacjentów którzy się odpowiednio wcześniej nie zarejestrowali ,trzeba przewidzieć dwa miesiące do przodu ,że będziesz miał uraz lub silne bóle związane z wykonanym zabiegiem ...


 • Marek Roslan

  Urolog, dr n. med.

  • T

   wspaniały , zajął się bardzo troskliwie i doskonale pokierował moim leczeniem. jestem bardzo wdzięczny,

  • A

   Chodziłam do doktora Roslana od 2010 roku przez 1,5 roku, zaczęłam bo po ciąży pojawiły się u mnie kamienie, mimo że po wysiłku pojawiało się krwawienie, lekarz kazał obserwować (twierdził że są 2 kamyczki), kamienie urosły, a ja trafiłam do innego lekarza, który zalecił pełną diagnostykę, jednocześnie przestrzegając przez zachodzeniem w kolejną ciążę z taką ilością kamieni (mam ich 8:() dostałam skierowanie na rozbijanie, zanim zdecyduję się na kolejne dziecko, muszę pozbyć się kamieni. Szkoda że tak urosły, bo lekarz kazał je tylko obserwować, czy tak trudno się domyśleć, że 30 letnia kobieta może chcieć mieć jeszcze dzieci?

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paweł Klincewicz

  Gastrolog,

  • V

   Właśnie wróciłam z badania wykonanego w Wejherowskim szpitalu , które Pan doktor wykonał szybko , głaskając i poklepując delikatnie po policzku uspokajając w ten sposób moje nie kontrolowane odruchy wymiotne .... na receptę nie liczyłam - znam zasady - kierował mnie lekarz rodzinny wiec do niego z wynikiem badań endoskopowych się udam po receptę i plan leczenia ... pozdrawiam dziękując za szybko i sprawnie wykonane badanie ...

  • W

   Niestety podejście do pacjenta mocno odbiega od znanych mi norm. Miałam u doktora gastroskopię, tylko dzięki pielęgniarce było to badanie w miarę znośne. Lekarz prawie nic się nie odzywał, nic nie tłumaczył. Po wykryciu zapalenia żołądka (oraz refluksu) nie dostałam od lekarza recepty na leki, lecz "zaproszenie" na płatne konsultację. Nie dostałam żadnych informacji o chorobie, żadnych zaleceń, totalnie niczego się nie dowiedziałam co pomogłoby w chorobie.


 • Lucyna Piechota

  Neurolog,

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: bóle głowy

   Pani Lucyna jest bardzo miłym i wyrozumiałym lekarzem. Z zapałem i cierpliwością wysłucha i doradzi. Nie jest lekarzem typu: proszę receptę i do wiedzenia. Poświęca dużo czasu na rozmowę.

  • N

   Ja uważam, że Jest to najlepsza lekarka, bardzo miła, wszystko wutłumaczy, przedewszystkim wysłucha i pomoże.


 • Marek Lubocki

  Urolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje i operacja

   Wielkiej klasy specjalista. Kompetentny, cierpliwy, podczas rozmów stwarza poczucie bezpieczeństwa. Po trudnej i ciężkiej operacji nie miałam żadnych komplikacji, myślę, że to też świadczy o umiejętnościach tego lekarza. Życzyłabym, abyśmy nigdy nie potrzebowali lekarzy, ale wiedząc, że to niemożliwe życzę wszystkim pacjentom specjalistów pokroju dr Marka Lubockiego!

  • M

   lekarz bardzo dobry z pewnoscia dobrze wykonuje swoja prace jest konkretny wobec swoich pacjentów mój ojciec był u lekarza dwa razy na oddziale i dobrze wszystko wyszło

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Foltman

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Ciaza

   Polecam z czystym sumieniem doktor bardzo dokładny wszystko pokaże opowie rozwieje wątpliwości odpowie na wszystkie pytania zawsze nie mogłam się doczekać kolejnej wizyty w porownaniu do innych naprawdę lekarz z powołania

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: badanie ginekologiczne

   Doktor prowadzi moją ciążę, jest bardzo dokładny i troszczy się o dobro swojej pacjentki, jest opiekuńczy i ma dobry humor, zawsze potrafi podnieść na duchu i pomaga rozwiać wszelkie obawy.
   Naprawdę polecam tego lekarza :)

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Wojciech Wasilewski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w GdańskuUsługa: operacja przepukliny krążka L5S1

   Składam najszczersze podziękowania dla Pana dr. Wojciecha Wasilewskiego za przeprowadzenie operacji przepukliny krążka w odcinku L5S1 w maju 2017 roku. Dzięki Panu doktorowi mogę normalnie funkcjonować, pracować, spać oraz co dla mnie najważniejsze - uprawiać sport (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku). Dziękuję!!! Mariusz lat 34.

  • M
   Lokalizacja: LS Lekarze Specjaliści

   Jednym słowem: słabo.
   Czekałam w kolejce 2 godziny, gdzie doktor spóźnił się 50 minut.
   Zostałam skierowana do neurochirurga z powodu wykrycia torbieli w mózgu oraz innych neurologicznych objawów.
   Sama wizyta... 10 minut. Nie dowiedziałam się na niej niczego nowego, oprócz tego samego co powiedział mi poprzednio neurolog. "za rok powtórzyć rezonans, nic się z tym nie robi". Dodatkowo mówiąc o innych objawach usłyszałam "też tak mam, czasem tak bywa".
   Niby miły, a jadnak sprawia wrażenie braku zaangażowania w stosunku do pacjenta. No i hit: Wcześniej pani w rejestracji informuje, że wizyta będzie kosztowała 150zł, wykładam odliczona kwotę, gdzie lekarz zaśpiewał mi 200. Twierdząc przy okazji, że "150 to stara cena". Wyciągnęłam wszystko co miałam w portfelu (bo widział ze mam jeszcze drobniejsza kwotę i na to „to pani tez to da”) łącznie z pieniędzmi na powrót do domu i wyszłam z gabinetu. Nigdy więcej tam nie wrócę. Wprowadzanie pacjentów w błąd. Bardzo duże pieniądze za mało profesjonalna usługę.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu