Kreacja Ciała

(4 opinie)

Kreacja Ciała - studio dietetyki, coachingu i fizjoterapii powstała jako rezultat prawdziwej pasji. Pasji pomagania! Każdą osobę postrzegamy komplementarnie, ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Kreacja Ciała

Grodziska 14, Grunwald

60-363, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 781...

O nas

Kreacja Ciała - studio dietetyki, coachingu i fizjoterapii powstała jako rezultat prawdziwej pasji. Pasji pomagania! Każdą osobę postrzegamy komplementarnie, ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać pożądane rezultaty. Ważne jest to, co możemy osiągnąć przez naszą codzienna pracę - dążymy do podniesienia komfortu życia naszych Klientów poprzez poprawę stanu zdrowia oraz osobistą przemianę, prowadzoną pod okiem naszych specjalistów - coacha, dietetyka i fizjoterapeuty. Wzajemne zaufanie umożliwia stworzenie relacji, w której bez obaw można omawiać błędy - to na nich przecież się uczymy, wspólnie podejmujemy wyzwania i rozwiązujemy problemy. Klient jest naszym najważniejszym priorytetem i to dla niego dajemy z siebie wszystko - dlatego zarówno praca indywidualna, jak i zespołowa w Kreacji Ciała zapewnia tak wspaniałe rezultaty.
Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy również na naszą stronę www.kreacjaciala.pl

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się konsultacje z zakresu dietetyki, psychologii, coachingu, masaże rehabilitacyjne oraz relaksacyjne.

Profile społecznościowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Buraczewska

  Dietetyk, mgr

  • A
   Lokalizacja: Kreacja CiałaUsługa: ogólna

   Bardzo dobry specjalista.Ma podejscie holistyczne co w obecnych czasach jest niezbędne.Polecam kazdemu kto chce zmienić trwałe i skutecznie swoje ciało i samopoczucie

  • Lokalizacja: Kreacja Ciała

   Pani Paulina to świetny specjalista: przystępnie tłumaczy mechanizmy odchudzania, a to zostaje już na zawsze ;) po zakończeniu programu, nadal tracę na wadze,bo stosuję w praktyce,to czego się dowiedziałam :) no i do tego uśmiech i motywacja!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania