Ilmed Danuta Ilczuk

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ilmed Danuta Ilczuk

Lenartowicza 108

41-219, Sosnowiec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Ilczuk

  Stomatolog, lek. dent.

  • K

   Już od roku leczę zęby u pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest miła, przejęta pacjentem i widać bardzo dokładna. Zawsze wychodzę z gabinetu z pewnością, że ząb został dobrze zaleczony:). I jakoś mniej boli- o ile w ogóle boli. Oczywiście w dzisiejszych czasach można do wszystkiego wziąć znieczulenie- ale nigdy jeszcze nie było mi u pani Doktor potrzebne, a zaleczyłam już kilka zębów w tym 1 kanałowo. Kilkakrotnie już zmieniałam dentystę w swoim życiu i zawsze jakoś mi coś nie pasowało- ale tym razem już zostanę. Bardzo polecam jeśli ktoś szuka porządnego poważnie podchodzącego do swojej pracy stomatologa- żadnego wyciągania kasy i cwaniactwa. A i jeszcze jeden plus, jeśli się umawiacie na konkretną godzinę to nie trzeba czekać-no może- max 10 minut.

  • K

   Zgadzam się z przedmówcami. Pani Doktor jest fantastycznym specjalistą, a co najważniejsze za przystępną cenę. Leczyłem się w innym "renomowanym" gabinecie w Sosnowcu (w centrum), gdzie za jedną plombe płaciłem 500zł. Sądziłem, że trzeba dużo płacić, żeby mieć dobry efekt. Myliłem się. Pani dr Ilczuk jest zaprzeczeniem tej tezy: używa tego samego materiału (sprawdziłem nazwę, o ile się nie mylę ma chyba jeszcze lepsze materiały, które używa do plomb).
   Do Pani doktor trafiłem przypadkiem (tylko pani Doktor zlitowała się i przyjęła mnie w kryzysowym momencie). Byłem w szoku gdy spotkałem się z takim profesjonalnym przyjęciem. Już nie zmienię więcej stomatologa. Największy plus to fakt, że nie potrafię odróżnić zęba z plombą zrobioną przez p.doktor od zdrowego zęba bez plomby.
   Dlatego daję pani doktor opinię: Specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Borys Molicki

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • A

   Fantastyczny lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta. Jest profesjonalny i otacza pacjenta najlepszą opieką. Można mieć do niego pełne zaufanie.

  • A

   mimo, że nie byłam jego stała pacjentką nie zlekceważył moich dolegliwości. Bardzo fachowo, rzetelnie podchodzi do pacjenta. dlatego zmieniłam lekarkę na tego właśnie lekarza :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu