HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o zdrowie psychiczne swoje i swoich bliskich.

Ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczne w pracy z Pacjentami pozwoliło nam zbudować profesjonalny zespół psychologów, psychoterapeutów i seksuologów. Nasza kadra specjalistów pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w ramach konsultacji i terapii krótko- i długoterminowych.

Bliska współpraca terapeutów i lekarzy psychiatrów w procesie leczenia Pacjenta, daje nie tylko większe szanse na skuteczne leczenie, ale także pozwala wyeliminować przyczyny choroby.

Sekcja specjalistów logopedów prowadzi konsultacje i leczenie wszelkich rozwojowych zaburzeń mowy u dzieci, ale także poudarowych zaburzeń neurologicznych u dorosłych.

W naszej poradni przykładamy wielką wagę do wysokiego standardu obsługi Pacjenta, ze szczególnym naciskiem na pełną dyskrecję i poufność.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą świadczonych przez nas usług, oraz o kontakt telefoniczny jeśli potrzebne są dodatkowe wyjaśnienia lub nie znajdziecie Państwo poszukiwanej przez siebie usługi (telefon dostępny na stronie poradni www.poradniahomine.com)
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego
Zwycięska 18a, 53-033 Wrocław
HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Augustynowicz psychoterapia indywidualna

  Terapię u Pani Kasi zakończyłam rok temu. Zajęła nam pięć lat. Trafiłam do niej pogubiona, sfrustrowana, po epizodzie depresyjnym, z problemami ze spaniem. Wcześniej próbowałam terapii z innymi psychologami. Dopiero u Pani Kasi poczułam się swobodnie, w pełni zrozumiana i zaopiekowana. Z perspektywy czasu wiem, że była to jedna z lepszych rzeczy jakie wydarzyły się w moim życiu. Czuję się świetnie, jestem silniejsza. Nie oznacza to, że nie mam problemów. Myślę, że jest ich nawet więcej niż kiedyś, ale zmieniło się moje podejście do nich, do życia. Wszystko nabrało cieplejszych barw. W trudnych sytuacjach życiowych przypominają mi się jej słowa i często są dla mnie drogowskazem. Bardzo, bardzo za wszystko dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Martyna Wielochowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo polecam Panią Martynę - jest świetnym specjalistą, a przy tym mądrą, współczującą, empatyczną osobą. Pani Martyna pomogła mi w bardzo trudnym momencie życia. Następnie, podczas kolejnych sesji powoli wyciągała mnie z wieloletniej depresji. Miałam wrażenie że we mnie wierzy, chociaż ja podejmując terapię nie wierzyłam samej sobie. Terapia działa.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Martyna Wielochowska konsultacja psychologiczna młodzieży

  Długo szukałam odpowiedniego psychologa. Nie mogłam znaleźć kogoś kto wyjaśnił by mi wiele spraw. Pani Martyna to bardzo ciepła, empatyczna psycholog z którą można porozmawiać o wszystkim. Nigdy nie poczułam się oceniania, a nawet najmniejsze problemy nie były bagatelizowane i wyśmiewane. Dzięki niej nauczyłam się wiele rzeczy o sobie i jak radzić sobie w trudnych sytuacji. Serdecznie polecam każdemu kto boryka się z problemami takimi jak depresja czy też samoakceptacja. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i poczuć, że nie jestem już sama z moimi problemami.

  mgr Martyna Wielochowska

  Bardzo dziękuję Pani Natalio.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Martyna Wielochowska Psychoterapia

  Chodziłam do Pani Martyny na terapię przez półtora roku. Pomogła mi poukładać wiele spraw w głowie. Jednak nie mogę polecić ze względu na bardzo nieprofesjonalne zachowanie. O końcu terapii dowiedziałam się z recepcji. Nie było żadnej rozmowy z psycholog na temat zbliżającego się końca, przygotowania do radzenia sobie w pojedynkę czy po prostu rozmowy o emocjach na ten temat. Nie spotkałam się nigdy z takim nieprofesjonalnym podejściem. A jako doświadczona terapeutka powinna Pani wiedzieć, że może wywołać to poczucie porzucenia i nasilenie się negatywnych uczuć.
  Także jeżeli ktoś ma ochotę pracować wiele miesięcy nad swoimi emocjami a finalnie dostać sms, że więcej wizyt nie będzie to zapraszam :)

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Martyna Wielochowska Psychoterapia

  Bardzo, bardzo polecam psychoterapię u p. Martyny. Bardzo profesjonalne, serdeczne, pełne zrozumienia podejście. Pani Martyna podczas półtorarocznej terapii pomogła mi poradzić z tym, co dzieje się w mojej głowie, nauczyła mnie też jak reagować, kiedy wydaje mi się że wszystko mnie przytłacza.

  mgr Martyna Wielochowska

  Dziękuję bardzo.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Patryk Kowalik psychoterapia indywidualna

  Długo zastanawiałam się nad napisaniem tej opinii. Zdecydował fakt, że sama wspierałam się opiniami zanim wybrałam tego terapeutę i uznałam, że powinnam napisać jak to wyglądało w moim przypadku. Terapie u Pana Patryka rozpoczęłam 1,5 roku temu w bardzo trudnym dla mnie momencie życia. Od początku wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie - kilka sesji diagnostycznych, przedstawienie zasad kontraktu, wkrótce po rozpoczęciu zwiększenie ilości sesji w tygodniu. Byłam pełna zaufania, że Pan Patryk pomoże mi w moich trudnościach, że wyjdę na prostą - pokładałam w tej terapii ogromne nadzieje. W trakcie półtora roku bywało różnie, ale byłam świadoma, że terapia bywa trudna i terapeuta poprowadzi mnie przez nia do końca. Dawałam się z siebie maksimum, byłam zaangażowana, a w trakcie półtora roku opuściłam zaledwie 2 sesje z przyczyn niezależnych. W najtrudniejszych momentach pojawiałam się, by stawić czoła moim problemom. Kierowałam się również szacunkiem do czasu terapeuty. Niestety, w którymś momencie poinformował mnie o zmianie warunków naszego terapeutycznego kontraktu. Pomimo moich wielu próśb, nie zamierzał argumentować powodów swojej decyzji, nie zapytał mnie o opinię, moje emocje z tym związane czy zgodę. Postawił mnie przed trudną decyzją: albo się Pani zgadza, albo przerywamy terapie. Zderzenie z taką formą "profesjonalizmu terapeutycznego" było dla mnie bardzo trudne, a ultimatum nie do zniesienia. Wzajemny szacunek i zaufanie w tej terapeutycznej relacji były dla mnie absolutna podstawą. Niestety, straciłam zarówno szacunek, jak i zaufanie do Pana Patryka. Mam poczucie, że Pan Patryk stracił z oczu pacjenta. Na ostatniej sesji poinformował mnie jedynie,  że liczy się z moją decyzja, ale zdania nie zmienia. Droga wolna. Półtora roku mojego zaangażowania, walki o równowagę psychiczną. Półtora roku z dwoma sesjami tygodniowo, co łatwo przeliczyć...zainwestowałam siebie i niewątpliwie bardzo dużo pieniędzy. Zostałam z przekonaniem, że moje problemy żyją i mają się dobrze. Nie tylko nie wyszłam z tego dołka, otrzymałam potwierdzenie, że moje lęki- przed odrzuceniem i relacjami z ludźmi zostaną stałym elementem mojego życia. Bo za sprawą Pana Patryka już żadnemu terapeucie nigdy nie zaufam. W oparciu o moje doświadczenie, polecam pytać lub szukać poleceń u ludzi, którzy do końca terapii u danego terapeuty dotarli i rzeczywiście na podstawie swoich doświadczeń (nie jedynie kilku wizyt czy wrażenia po pierwszych konsultacjach) mogą kogoś polecić. Ja, osobiście, jestem bardzo zawiedziona i odradzam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Marty. Jest człowiekiem niezwykle empatycznym, profesjonalnym i zaangażowanym. W gabinecie tworzy bezpieczną atmosferę pełną zrozumienia i wsparcia . Jestem jej wdzięczna za pełną uwagę, cierpliwość i zaangażowanie na każdej wizycie. Jak najbardziej polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Martyna Wielochowska Psychoterapia

  Terapeutę wybrałam zupełnie przypadkowo, ale już od pierwszej wizyty dało się zauważyć, że to był dobry wybór. Pani Martyna swoją uprzejmością i zaangażowaniem sprawiła, że czułam się bardzo komfortowo i nie bałam się mówić o swoich problemach. Dała się poznać jako doskonały słuchacz i zawsze profesjonalnie podchodziła do kwestii organizacyjnych.
  Dużym plusem było dla mnie to, że Pani Martyna metody leczenia zachowała dla siebie i nie męczyła mnie psychologiczną terminologią, co pozwoliło po prostu skupić się na efektach, na które nie trzeba było długo czekać. Mogę teraz cieszyć się lepszym samopoczuciem i radzeniem sobie z problemami.
  Polecam gorąco!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr inż. Magdalena Kuczyńska Analiza składu ciała

  Dziś miałam wizytę u dr Kuczyńskiej i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, klarowne objaśnienia i przyjazna atmosfera. Szczerze polecam

  I
  Profil zweryfikowany
  Mateusz Kolaszkiewicz Konsultacja psychologiczna

  Polecam! Pełen profesjonalizm, empatia i pomoc w zrozumieniu i analizie sytuacji, z którą przyszłam.

  Mateusz Kolaszkiewicz

  Dziękuję za opinię, pozdrawiam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania