HD-Dental Centrum Stomatologii to klinika stomatologiczna o wieloletniej tradycji, gdzie jakość i nowoczesne standardy leczenia są priorytetem. Pierwszy gabinet został otwarty przez lek. stom. Arkadiu... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

HD-Dental Centrum Stomatologii

Tarnogórska 217A

44-105 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

HD-Dental Centrum Stomatologii to klinika stomatologiczna o wieloletniej tradycji, gdzie jakość i nowoczesne standardy leczenia są priorytetem. Pierwszy gabinet został otwarty przez lek. stom. Arkadiusza Herczakowskiego w połowie lat 80-tych nieopodal dzisiejszej lokalizacji. Po latach do zespołu dołączyło kolejne pokolenie stomatologów – lek. dent. Aleksandra Deżakowska i lek. dent. Tomasz Herczakowski, co zaowocowało rozbudową i otwarciem nowoczesnej kliniki dentystycznej. Wieloletnie doświadczenie i pasja w kreowaniu uśmiechów wsparte nowoczesnymi technologiami dają w rezultacie to, na czym zależy nam najbardziej – jakość.
Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów w oparciu o wiele lat doświadczenia oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych stawiając na pierwszym miejscu jakość, komfort pacjenta i najwyższe standardy leczenia. W naszej codziennej pracy wspomagają nas nowoczesne urządzenia i innowacyjne metody leczenia, między innymi: stomatologia laserowa, mikroskopowa, diagnostyka tomograficzna 3d i mało inwazyjna chirurgia z użyciem robota piezochirurgicznego.

Zabiegi

 • leczenie endodontyczne w mikroskopie
 • stomatologia laserowa
 • tomografia komputerowa
 • leczenie ortodontyczne
 • leczenie chirurgiczne
 • stomatologia zachowawcza
 • leczenie protetyczne
 • leczenie implantologiczne
 • leczenie stomatologiczne dzieci
więcej

Badania

 • tomografia komputerowa

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Herczakowski Inny

  Cieszę się ze trafiłam do tego stomatologa bo jako jedyny widział,ze można uratować zęba który miał być do usunięcia. Dał mi dużą nadzieje i szanse. Naprawdę polecam.Jest bardzo empatyczny i czuć ten profesjonalizm w jego rękach a także zaangażowanie i wielkie doświadczenie

  lek. dent. Tomasz Herczakowski

  Dziękuję :).


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Deżakowska Inny

  No z całego serca mogę polecić. Pani Ola to istny anioł. Delikatna i skuteczna. Cała wizyta była bezbolesna co jest dla mnie najważniejsze. Strach ma wielkie oczy ale z takim stomatologiem co na spokojnie w fajny sposób wytłumaczy przebieg zabiegu,człowiek bez obaw może położyć się na fotelu i oddać się w ręce profesjonalisty który ma super doświadczenie :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Starzycka Inny

  Najlepsza Pani Doktor, świetne podejście do dzieci. Pani Dr wszystko dokładnie wyjaśnia co będzie robione i dzieci wcale sie nie boją. Córka z uśmiechem wraca do dentysty. Do tego sama bardzo dużo dowiedziałam się o prawidłowej pielęgnacji ząbków.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Herczakowski Inny

  Jestem bardzo zadowolony z leczenia przez Doktora Tomasza. Od lat korzystam z usług gabinetu HD Dental. Tak samo profesjonalnie i z empatia jak podszedł do mnie jako nowego pacjenta lata temu podchodzi z każdą kolejną wizytą.
  Doktor Tomasz zawsze w zrozumiały sposób tłumaczy jakie będą przeprowadzane procedury. Również w trakcie zabiegu jego spokój i opanowanie udzielają się pacjentowi czyniąc sama wizytę u dentysty bezstresową. Nigdy w trakcie zabiegów nie odczuwałem bólu czy dyskomfortu, znieczulenie zawsze było adekwatnie dobrane, a i tak w trakcie zabiegu doktor zawsze się upewniał czy wszystko jest w porządku. W zabiegach nie wymagających znieczulenia również niepotrzebnie go nie stosował. W gabinecie usuwałem również ósemke. Tomografia komputerowa na miejscu natychmiast znacznie ułatwiła zabieg, który jak się okazało mógł się skomplikować bez niej. Doktor wraz z chirurgiem stomatologicznym omówili ze mną zabieg i sprawnie przystąpili do ekstrakcji.
  W gabinecie dostępny jest przejrzysty cennik, same wizyty nigdy nie budzą niepokoju portfela, nie ma tu niedomówień.
  Cieszę się że trafiłem pod opiekę doktora. Polecam wszystkim innym!

  lek. dent. Tomasz Herczakowski

  Dziękuję bardzo za opinię :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Angelika Durlej Inny

  Pani Angelika sprawnie przystąpiła do zabiegu higienizacji jamy ustnej, omówiła wszystko co będzie robione, przed zabiegiem oraz po wykonała zdjęcia jamy ustnej pokazując efekty higienizacji. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i polecam innym.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Deżakowska Inny

  Pełen profesjonalizm, wielka empatia, indywidualne podejście do pacjenta. Cały przebieg leczenia omówiony i ustalony przed rozpoczęciem leczenia. Praca, którą wykonała pani doktor Deżakowska przy moim uzębieniu to arcydzieło godne mistrza.
  Dziękuję.
  Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Angelika Durlej Inny

  Była to moja pierwsza wizyta u tej Pani i naprawdę mogę polecić. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz z efektu


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Deżakowska Inny

  Cudowna Pani Doktor
  Bardzo skuteczna i przyjemna
  Kompetentna, sumienna, oddana pacjentom
  Polecam gorąco


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Arkadiusz Herczakowski Inny

  Pan doktor sprawnie usunął chirurgicznie zatrzymaną ósemkę. Przypadek trudny, bo z zawiniętymi pod siódemką korzeniami. Jestem szczególnie zadowolona, bo już następnego dnia po zabiegu - o 7 rano otrzymałam zapytanie, czy wszystko w porządku i czy można mi jakoś pomóc. W trakcie leczenia po usunięciu ósemki mogłam zawsze zwrócić się do Pana doktora z prośba o wyjaśnienie mi, czy wszystko przebiega w porządku. Pan doktor zawsze rzeczowo, troskliwie i miło tłumaczył mi aspekty gojenia rany poekstrakcyjnej. Polecam z całego serca Pana doktora. Duże doświadczenie i empatia - to składa się na sukces leczenia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Deżakowska Inny

  Fantastyczny specialista. Cudowna Kobieta. Doskonale podejscie do pacjenta. Usmiech widac nawet spod maseczki. Gorąco polecam!mariusz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania