Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych Teresa Bartoszewska, Jerzy Cetnarowski, Aniela Damuć, Bogusława Fidrysiak,Janusz Fidrysiak, Maria Tarczyńska-Kaczan

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych Teresa Bartoszewska, Jerzy Cetnarowski, Aniela Damuć, Bogusława Fidrysiak,Janusz Fidrysiak, Maria Tarczyńska-Kaczan

Chocimska 3/1A

49-300, Brzeg, opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Fidrysiak

  Lekarz Rodzinny,

  • G

   Znam p. Fidrysiaka osobiście i powiem tyle, że prywatnie to całkiem mily facet. Natomiast leczyć wolałbym się u kogo innego. Na podstawie własnych obserwacji nie uwazam go za dobrego lekarza po prostu. I faktycznie nieraz podchodzi do pacjenta dosyć służbowo, nawet ja to odczuwam mimo, iż jak wspomniałem jest moim znajomym.

  • B

   Niestety nie mam dobrego zdania na temat tego Pana.Kilkakrotnie byliśmy z całą rodziną, wizyta krotka , nie kompetentny, nie ma podejścia do pacjentów,służbowy, wręcz nieprzyjemny.O skierowaniach do specjalistów nie ma mowy.Jeżeli chodzi o rejestrację rowniez jest problem.Przychodzę rano jestem pierwsza a rejestracja wskazuje mi wizytę np. na drugi dzień lub kolejny.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Teresa Bartoszewska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Zawsze mam problem z rejestracja w tej przychodni! Musialem sie zwolnic z pracy 20km przyjechac osobiscie i zarejestrowac dziecko bo telefon nie odbieraja lub bezszczelnie odkladaja. Wspolzalozycielka przychodni po badaniu dziecka stwierdza ze mam kupic dziecku \"środki doraźne\" bo nic mu nie jest. Tak było w pt. Dzisiaj jest wtorek z dzieckiem jeszcze gorzej i jade na pogotowie..... bo zeby sie zarejestrowac trzeba odczekac nastepne 2 dni. Zdumienie Pani w aptece bylo wielkie jak mowie poprosze \"środki doraźne\".... dla dziecka bo nawet nie raczyla p. Kaczan powiedziec co mam kupić wypraszajac mnie i dziecko abym ubral je na korytarzu. Brak słów.

  • J

   Ogólnie ok. Niestety wieczny problem z rejestracją do lekarza. Zawsze brak miejsc.