Centrum Zdrowia Medfemina

(644 opinie)

Witamy w Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu! Medfemina to wysoka jakość, ultranowoczesny sprzęt USG, profesjonalna recepcja i badania laboratoryjne w jednym miejscu. Jesteśmy właściwym adresem dla... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Medfemina

Kukuczki 5/8, Krzyki

50-570, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 512...

Centrum Zdrowia Medfemina

Borowska 262, Krzyki

50-558, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 512...

O nas

Witamy w Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu! Medfemina to wysoka jakość, ultranowoczesny sprzęt USG, profesjonalna recepcja i badania laboratoryjne w jednym miejscu. Jesteśmy właściwym adresem dla Pacjentek ceniących jakość usługi medycznej oraz wysoką wiedzę lekarzy wchodzących w skład naszego zespołu. Zapraszamy!

Nasza oferta

Badania ginekologiczne
Badania położnicze
Badania USG
Badania laboratoryjne

Nasz sprzęt

 • Voluson E8 BT18

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Pochwałowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: laparoskopia

   Witam serdecznie, po diagnozie mięśniaka trzonu macicy i wstępnej propozycji tradycyjnego cięcia, jak i usunięcia macicy, zdecydowałam się na poszukanie metody alternatywnej. Dzięki opiniom kobiet, które tutaj opisały swoje doświadczenia, zdecydowałam się na badanie u dr Marka Pochwałowskiego. Po konsultacji okazało się, że macicy nie trzeba usuwać i jest potencjalna szansa na laparoskopową interwencję. Ze świadomością podjęłam decyzję o operacji mając na uwadze, że przez wzgląd na rozmiar mięśniaka opcja laparoskopii vs laparotomii jest 50:50. Miałam świadomość przebiegu zabiegu, niemniej z uznaniem i wdzięcznością przyjęłam opinie, dodatkowe informacje i opiekę medyczną od pana doktora. Operacja udała się laparoskopowo, co tylko potwierdza ogromne umiejętności, wizyta kontrolna kilka dni po zabiegu potwierdziła, że udała się idealnie, w 3 tygodnie po niewielkie blizny ładnie się goją, a powrót do formy przebiega bezkolizyjnie. Szczerze polecam rozważenie operacji pod okiem dr Marka Pochwałowskiego. Wyrażam duże uznanie dla profesjonalizmu i życzliwego podejscia w okresie okołooperacyjnym.
   Dobowy pobyt po zabiegu przebiegł na wysokim poziomie ze stałą opieką i dbałością o przeciwbólowy komfort.
   Duże wyrazy uznania i podziękowanie za profesjonalną pomoc. Dziękuję.

  • P
   Lokalizacja: Medex Centrum Medyczne

   Moja opinia nie będzie tak pochlebna jak pozostałych pacjentek. Prawie całe swoje życie chodziłam do doktora na prywatne wizyty i póki wszystko było ok, to było ok... Problem powstał kiedy pojawiły się torbiele czekoladowe w obu jajnikach. Chodziłam z nimi 5 lat, bo Pan doktor powiedział, że to nic strasznego i należy tylko je obserwować... No to tak sobie je obserwowaliśmy, aż jedna z nich nagle urosła dając potworne objawy bólowe. Oczywiście Pan doktor zaordynował operację - operacja została pomyślnie wykonana - torbiele usunięte - jest naprawdę świetnym chirurgiem, ale czy lekarzem? Czy dba o zdrowie i dobro swoich pacjentek należycie? Po operacji dowiedziałam się, że to są torbiele endometrialne - czyli chodziłam 5 lat z endometriozą nie będąc tego w ogóle świadoma, bo nie miałam żadnych innych objawów, które by na nią wskazywały! Po operacji jajników pojawiły się kolejne wszczepy, a co gorsze AMH spadło z ponad 4 do 0,76! Z potomstwa nici... Gdybym 5 lat temu wiedziała z jak straszną chorobą mam do czynienia, na pewno podjęłabym inne kroki, a nie siedziała z założonymi rękoma! Teraz czekają mnie tylko kolejne operacje. Mimo poprawnie przeprowadzonego zabiegu chirurgicznego, nie polecam aby bezwarunkowo oddawać się w ręce Pana doktora bez konsultacji u innych specjalistów, chyba że zależy wam tylko na dobrze wykonanej operacji chirurgicznej.

  Zobacz wszystkie opinie (111) o tym lekarzu


 • Kateryna Masich

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Multi-Medyk

   Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadza badanie. Zadaje pytania, na wszystkie również odpowiada. Jest przy tym uprzejma i miła.
   W szpitalu na Kamieńskiego przeprowadzała u mnie cesarskie cięcie, robiła również badania przed porodem. Bardzo miło ją wspominam. Jak najbardziej polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Kopexmed+Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo rzeczowa i sympatyczna Pani doktor. Poświęca pacjentowi dużo uwagi. Badania przeprowadza dokładnie, konkretnie odpowiada na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Mazur - Buława

  Ginekolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: antykoncepcja

   Pani doktor prowadziła moją ciążę i była obecna przy narodzinach mojego trzeciego syna. Dodam, że poród był przez c.c. ponieważ już wcześniej rodziłam tą metodą. Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę, którą się że mną dzieliła, rozwiewając moje obawy i wątpliwości. W końcu znalazłam mojego ginekologa.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: Inny

   Bardzo miła atmosfera w trakcie wizyty. Rzeczowe porady. Profesjonalne podejście do problemów. Szczerze polecam Panią Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Iwona Wrzecionek (Domagała)

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani dr Iwona Wrzecionek prowadziła moja ciążę w Medfeminie. Każda wizyta położnicza była przeprowadzona przez Panią doktor z dużą dokładności, precyzją i zaangażowaniem. Za każdym razem uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Pani doktor wykonała również u mnie cesarskie cięcie i dodatkowy zabieg ginekologiczny w Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu na ul. Chałubińskiego, gdzie na co dzień pracuje. Jesteśmy razem z mężem wdzięczni Pani doktor, że tak fachowo i profesjonalnie zajęła się mną i Nasza Coreczka w czasie ciąży, pobytu w szpitalu i cesarskiego cięcia.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: Inny

   Do pani Doktor trafiłam dość przypadkowo, ale już po pierwszej wizycie kontrolnej wiedziałam, że jest idealnym lekarzem do zaopiekowania się w niedalekiej przyszłości mną oraz moim dzieckiem. Zarówno pierwsza jak i każda kolejna wizyta przebiegała w profesjonalnej, a zarazem przyjaznej atmosferze. Wywiad oraz badanie przeprowadzane były w sposób rzeczowy, ale i delikatny. Pani Doktor rzeczowo i szczegółowo odpowiadała na każde zadane przeze mnie pytanie. Na każdej wizycie dr Wrzecionek poświęcała mi tyle czasu ile było trzeba - bez żadnego pośpiechu. W czasie ciąży czułam, że jestem pod bardzo dobrą opieką, dzięki czemu odczuwałam mniejszy strach przed porodem (pierwsza ciąża). Ciąża prowadzona była w gabinecie prywatnym, natomiast rodziłam w szpitalu, gdzie pani Doktor pracuje. Nawet po porodzie Pani Iwona była zainteresowana swoją pacjentką - odwiedziła nas na sali poporodowej :)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Karolina Panek - Laszczyńska

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja położnicza + USG

   Zdecydowanie polecam Panią Doktor ! Prowadziła moją ciążę i czułam, że jesteśmy w dobrych rękach. Nie chodzi tylko o fachowość i troskę, ale również zaangażowanie jeśli wymaga tego sytuacja.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: Inny

   Pani doktor w Medfemina prowadziła moja ciążę a wcześniej przygotowała mnie należycie do niej. Zawsze uśmiechnięta, rzeczowa a przede wszystkim profesjonalna z ogromną wiedza. Zawsze szczegółowo odpowiadała na każde pytanie. Każda wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Joanna Szymkowiak - Gołębiowska

  Ginekolog, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Najlepsza lekarz ginekolog we Wrocławiu. Profesjonalna wiedza i doświadczenie. Odpowie na każde pytanie. Badanie przeprowadza bardzo szegułowo. Kontakt z pacjentem na bardzo wysokim poziomie.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor jest bardzo miła, rzeczowa i kompetentna. Wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, bez stresu. Pani Doktor jest zaangażowana i delikatna, co myślę, że bardzo się liczy przy wyborze ginekologa. Naprawdę bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Marcin Zborowski

  Ginekolog, dr

  • J
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo rzetelny i uprzejmy doktor, rozwiał wszystkie moje wątpliwości i dokładnie wyjaśnił problem z którym przyszłam. Dodał otuchy na moje pesymistyczne podejście do zajścia w ciążę. Bez skrępowania mogłam odbyć wizytę doktor bowiem stworzył dobrą atmosferę.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan Marcin Zborowski jest niesamowitym specjalistą. Czuć jego ogromne zaangażowanie i empatię. Prowadzę aktualnie ciążę u doktora i czuję pelną opiekę. Trafne diagnozy, spokój i rzetelność. W jego gabinecie nie ma miejsca na rutynę. Dziękuję Panie doktorze. Polecam wszystkim kobietom.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Anna Janusz

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja położnicza + USG

   Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym specjalistą. Ogromna wiedza, cierpliwość, pokłady empatii, skrupulatność, udzielanie wyczerpujących informacji, dokładność, indywidualne podejście, zaangażowanie, uśmiech na twarzy, klasa i profesjonalizm w każdym calu. To tylko w części oddaje opinię o Pani Doktor. Takich ludzi po prostu trzeba poznać,bo dzięki nim można wierzyć w sens medycyny. Dziękujemy za wszystko.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział WrocławUsługa: wizyta odpłatna

   Bardzo się cieszę, że moją ciąże prowadziła dr Janusz. Dzięki jej niesamowitej wiedzy, fachowości i empatii czułam się bardzo dobrze i bezpiecznie. Pani Doktor bardzo wyczerpująco i cierpliwie odpowiadała na każde pytanie. Badania zawsze były bardzo delikatne - na każdej wizycie było robione usg. Dzięki Pani doktor trafiłam do kameralnego szpitala poza Wrocław ( w czasie mojego terminu porodu odbywał się remont jednej z porodowek a reszta przeżywała oblężenie - jednym słowem był ścisk i masakra ), za co jestem wdzięczna, ponieważ rodziłam w naprawdę w dobrych warunkach. Ponadto byłam świadkiem niesamowitej czujności Pani doktor gdy na oddziale jedna z położnic miała "dziwny" odczyt ktg... pani dr szybko się zorientowała, że coś jest nie tak i uratowała tej dziewczynie dziecko. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Pozdrawiamy

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Zbigniew Obuszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pan Doktor bardzo profesjonalnie udzielił porady, cierpliwie wysłuchał i wyjaśnił moje wątpliwości, wykazał się profesjonalizmem i ogromnym taktem. Polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: konsultacja onkologiczna

   Dr Obuszko jest moim zdaniem bardzo rzeczowym lekarzem, wytłumaczył mi wszystko dokładnie i rozwiał moje wątpliwości, przy czym nie buduje niepotrzebnej bariery lekarz-pacjent. Badanie było bardzo dokładne w moim odczuciu a potem poparte jednoznaczną diagnozą bez żadnych wątpliwości. Czułam, że byłam "w dobrych rękach" i mam zaufanie do tego lekarza, gdyż lekarz musi być merytoryczny przede wszystkim a dr Obuszko taki jest. Jeśli będzie taka konieczność na pewno wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Marta Zastawny

  Ginekolog, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Bardzo sympatyczna i uprzejma Pani Doktor :) Wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnia ️

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cesarskie cięcie

   Pani Doktor wykonała u mnie cc w Medfeminie. Zastanawiałam się czy dopłacić za wybór lekarza, który wykona cc, ale w końcu tego nie zrobiłam i trafiłam do Dr. Zastawnej. Moje dziecko było ciasno owinięte krótką pępowiną i w trakcie cesarki było trochę stresu (także przy wyjęciu dziecka i odwinięciu pępowiny). Wszystko skończyło się dobrze, córeczka 10/10. Teraz 3 lata, jest zdrowa i radosna. Ponadto samo cięcie to mistrzostwo. Rana zagoiła się szybko (cięcie i opatrunek sterylne, brak nadkażenia) a po cc pozostała mi prawie niewidoczna, ok 5 cm blizna, cienka jak włos, idealnie równa i 3cm poniżej linii włosów łonowych, praktycznie na wzgórku, nie wiedziałam że można mieć bliznę tak nisko. Nie ma takiego bikini, które by jej nie zakryło.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania