Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

WIZYTY STACJONARNE i TELEPORADY w naszym centrum medycznym - Wrocław, Legnicka 56.

Centrum Medyczne OMNI Clinic to prywatna przychodnia specjalistyczna zlokalizowana w mieście Wrocław przy ul. Legnickiej 56, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Magnolia Park. Naszą lokalizację cechuje dogodny dojazd z każdej części Wrocławia, bliskość komunikacji miejskiej (linie tramwajowe i autobusowe) oraz duży i bezpłatny parking przed budynkiem. Wejście do naszej placówki przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych.

Przychodnia OMNI Clinic Wrocław to zespół ponad 70 specjalistów: lekarzy, pielęgniarek i dietetyków oraz personel obsługi pacjenta. Codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Nasza wykwalifikowana kadra obejmuje opieką medyczną pacjentów dorosłych oraz dzieci.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Aparat do badań endoskopowych
 • Aparat do badań motoryki przewodu pokarmowego
 • Aparat USG do badań jamy brzusznej, tarczycy i piersi
 • Aparat USG do badań naczyń i serca
 • Analizator składu ciała
 • Elektrokardiograf
 • Aparat EKG
 • Aparat do testów SIBO
 • Aparat do testów wodorowo-metanowych
 • Diatermia
 • Spirometr
 • Aparat do kriochirurgii
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław
Legnicka 56, 54-204 Wrocław
OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław logo
Ubezpieczenia
Medicover, Allianz, LUX MED, SKOK Asekuracja, POLMED, ... INTER Polska, Compensa, Interubezpieczenia, Medi Partner Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej
OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław
al. Wiśniowa 83 D-E, 53-126 Wrocław
OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław logo
Ubezpieczenia
Medicover, INTER Polska, Allianz, Compensa, LUX MED, ... SKOK Asekuracja, POLMED Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej

Specjaliści

Aktualności

Logo
OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław

al. Wiśniowa 83 D-E, 53-126 Wrocław

Sprawdź opinie na temat OMNI Clinic i umów termin wizyty lub badania!

25/03/2024

OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław logo

Opinie o specjalistach (3916)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marian Dubniewicz konsultacja ortopedyczna dla dorosłych

  Bardzo kompetentny lekarz, profesjonalne badanie. Otrzymałam zalecenia i protokół leczenia

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Barbara Lemańska Konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa jestem zadowolona z wizyty.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Małgorzata Helena Zynek-Litwin Konsultacja nefrologiczna

  Pełen profesjonalizm. Puktualność, rzetelność i całościowa diagnoza. Warunki jak w cywilizowanym świecie.

  F
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Aneta Stachurska konsultacja kardiologiczna + EKG

  bardzo poważny i niezawodny. Leczę się od lat i teraz czuję się bardzo dobrze

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Iwanicki konsultacja gastroenterologiczna

  Pierwszy lekarz (a zwiedziłam już kilka gabinetów) który nie myśli jednokierunkowo czyli nie wystawia leków ipp, maślanu sodu jako lek na całe zło oraz nie mówi, że to wszystko przez stres i sibo... Szczegółowo analizował KAŻDY wynik i parametr, cierpliwie słuchał i widać było, że naprawdę zależy mu na znalezeniu i wyleczeniu problemu, a nie na chwilowym złagodzeniu objawu. Po ok.11 miesiącach cierpień, niewłaściwych diagnoz i leczeń w końcu wiem co mi jest i skąd to wszystko się wzięło. Rano budzę się bez bólu jelita grubego i nie zginam się w pół. Jestem naprawdę wdzięczna - będę polecać każdemu bo uważam, że jest to lekarz z powołania.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Łucja Wiciak konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz osłuchanie pacjenta, bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Córka i Ja jesteśmy zadowolone z wizyty.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Radomir Reszke Inny

  Doktor obejrzał zmiany i stwierdził,że to chyba jest (IGH) pokazał mi zdjęcia z internetu ,że to najbliżej wygląda do tego. Zapytałam czy można zdiagnozować dokładnie to powiedział że można pobrać wycinek do histo ale jest tylko kilku lekarzy w Polsce którzy będą mogli stwierdzić czy to jest dokładnie IGH. Przepisał maść u stwierdził ( raczej nie pomoże ale można spróbować) wypadałoby zapytać Pana Doktora za co zapłaciłam bo to co on mi powiedział ,że chyba to jest ta choroba to już wiedziałam z internetu za nim przyszłam. Trzeci dermatolog który nie umie określić czy to jest to i nie zleca dalszej diagnostyki. Na pytanie czy może pojawić się więcej zmian powiedział ,że nie wie ,że raczej tak. Skoro lekarz doświadczony i z dużą wiedzą to powinien wiedzieć czy to jest IGH ,a nie mówić że obraz bliski tej chorobie.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Elżbieta Bielecka Konsultacja pulmonologiczna

  Wizyta przebiegła w milej atmosferze. Pani doktor odpowiedziała mi na wszystkie pytania. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Joanna Bugała konsultacja kardiologiczna + USG

  Super lekarz . Bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnia . Świetne podejście do pacjenta . Oby jak najwięcej takich lekarzy , świat byłby lepszy !

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Bogusława Hełminiak Konsultacja neurologiczna

  Jestem pod wrażeniem rzeczowego i dokładnego podejścia pani doktor. Poczułem się wysłuchany, dobrane leki już przynoszą pozytywne efekty. Zdecydowanie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław, Wrocław?
  OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław, Wrocław dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: gastrologia, interna, chirurgia, dietetyka, endokrynologia, pediatria, onkologia, alergologia, diabetologia, pulmonologia, diagnostyka, kardiologia, neurologia, reumatologia, geriatria, rehabilitacja medyczna, nefrologia, ortopedia, radiologia, chirurgia naczyniowa, angiologia, dermatologia, urologia, transplantologia, hipertensjologia, ultrasonografia, alergologia dziecięca, endokrynologia dziecięca, fizjoterapia dziecięca, flebologia, gastrologia dziecięca, medycyna chorób zakaźnych, wenerologia, ortopedia dziecięca, chirurgia dziecięca, dermatologia dziecięca, kardiologia dziecięca, medycyna rodzinna, neurologia dziecięca, pulmonologia dziecięca, neonatologia, chirurgia onkologiczna.
 • Oferta OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław obejmuje 123 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja gastrologiczna, USG jamy brzusznej, konsultacja onkologiczna, Konsultacja chirurgiczna, konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta), konsultacja alergologiczna, Konsultacja pulmonologiczna, spirometria, konsultacja online, konsultacja alergologiczna dzieci.
 • Tak, OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 3916 osób dodało swoją opinię o placówce OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław: Medicover, Allianz, LUX MED, SKOK Asekuracja, Medi Partner, INTER Polska, Compensa, POLMED Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Legnicka 56 Wrocław
  • al. Wiśniowa 83 D-E Wrocław