Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Brzeskie Centrum Medyczne
Mossora 1, 49-301 Brzeg
Brzeskie Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Krawczuk Inny

  Polecam Pana Doktora bardzo. Serdeczny, cierpliwy człowiek, a co najważniejsze świetny specjalista z cudownym podejściem. Operacja przebiegła szybko i sprawnie, informacje, których potrzebowałam po operacji Pan Doktor cierpliwie i jasno wytłumaczył.

  H
  Profil zweryfikowany
  Brzeskie Centrum Medyczne Inny

  Pani doktor z zaangażowaniem mnie wysłuchała. Nie zbagatelizowała objawów, zaproponowała różne metody leczenia i wsparcia. Podczas wizyty czułam że jestem traktowana z szacunkiem i moje zdanie się liczy. Bardzo polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Krawczuk Inny

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam! Pan doktor operował mnie dwa razy na tarczycę i jestem bardzo zadowolona z blizny, która jest praktycznie niewidoczna a także z opieki jaką dostałam od pana doktora :) bez wątpienia jest lekarzem z powołania, dbającym o dobro pacjenta a przede wszystkim w pełni zaangażowany. Chęć niesienia pomocy, empatia, opiekuńczość, spokój i opanowanie to cechy, które opisują doktora Krawczuka :) przed operacją miałam pewne wątpliwości i pytania , doktor przyszedł do mnie na salę, usiadł koło mojego łóżka i wszystko szczegółowo wyjaśnił i opisał. Mówi zrozumiałym językiem dla pacjenta i wykazuje zainteresowanie :) dziś trudno o takich lekarzy a doktora Krawczuka polecę każdemu, bo jest nie tylko lekarzem ale także człowiekiem, któremu zależy na pacjencie. Dziękuję panie doktorze za wszystko, dzięki temu, że trafiłam w tak dobre ręce, dziś dochodzę powoli do zdrowia :) :) :)

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Kacper Janiszewski Inny

  Najlepszy chirurg, dobry specjalista. Lekarz, który odpowie na każde pytanie pacjenta oraz jego bliskich. Znakomity specjalista!

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Krawczuk Inny

  Poza tym, że fachowiec to jeszcze człowiek i leczy nie tylko chorobę ale i pacjenta - co, niestety z doświadczenia wiem, nie jest regułą. Pewnie w oklepany zwrot, że uratował mi życie nikt nie uwierzy ale myślę, że dzięki Panu Doktorowi jeszcze oddycham a może i dane będzie jeszcze kiedyś pojeździć na nartach...
  Profesjonalizm, Pragmatyzm, Zrozumienie, Bezinteresowność, Empatia ....to pierwsze określenia, które przychodzą mi do głowy na myśl o Panu Doktorze,
  natomiast Wdzięczność, Szacunek to dominujące uczucia....

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Kacper Janiszewski Inny

  Bardzo polecam! Doktor Kacper Janiszewski jest chirurgiem z ogromną wiedzą i niezwykłymi umiejętnościami. W moim przypadku podjął się trudnej operacji metodą laparoskopową, mając na uwadze przede wszystkim dobro pacjenta. Dzięki odważnej decyzji Pana Doktora po operacji odczuwałam jedynie niewielkie dolegliwości bólowe i szybko wróciłam do normalnej aktywności życiowej. Za co jestem szczególnie wdzięczna.
  Doktor Janiszewski traktuje każdego chorego indywidualnie, rozumie jego potrzeby i strach przed operacją. Mimo natłoku zajęć i ciężkiej pracy przy stole operacyjnym znajduję czas, by spokojnie i rzeczowo, w sposób przystępny wytłumaczyć pacjentowi na czym polega jego choroba i jakie metody leczenia zostaną wdrożone. Przestałam czuć się bezradna, odzyskałam poczucie bezpieczeństwa, a wzbudzenie pozytywnych emocji na pewno skutecznie wzmacnia powrót do zdrowia. Umiejętności zawodowe i kultura osobista Pana Doktora zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Doktor Janiszewski to nie tylko wspaniały lekarz, lecz także wspaniały człowiek.

  E
  Profil zweryfikowany
  Marek Eugeniusz Żak

  Wspaniały człowiek, inteligentny i profesjonalny lekarz z pasją. Widać że kocha to co robi. Polecam z całego serca !

  R
  lek. Kacper Janiszewski Inny

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Lekarz najwyższej klasy uratował mojego tatę jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Panie Doktorze bardzo dziękujemy. Kochamy naszego tatę, dla nas jest światełkiem w rodzinie to dobry człowiek, który spotkał na swojej drodze Pana - dobrego człowieka. Bardzo bardzo dziękujemy za zrozumienie, za troskę za wszystko i życzymy Panu dużo zdrowia.

  Profil zweryfikowany
  lek. Kacper Janiszewski planoawny zabieg operacyjny (żylaki)

  Bardzo serdecznie polecam Pana doktora Kacpra Janiszewskiego chirurga z oddzialu chirurgi BCM jest bardzo miły, przestępnym lekarzem na każde pytanie każda i wątpliwość potrafi rozwijać u pacjenta strach w oczach. Nie ma problemów z komunikacją polecam serdecznie . Jolanta Król

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania