O nas

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI we Wrocławiu oferuje opiekę wyłącznie wykwalifikowanego i wysoko specjalistycznego zespołu medycznego, tak lekarskiego jak pielęgniarskiego. Nasi lekarze są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych we Wrocławiu. W przychodni można skorzystać z porad i zbiegów wykonywanych przez lekarzy wielu specjalności: chirurga i chirurga dziecięcego, dermatologa i wenerologa, diabetologa, fizjoterapeuty, , internisty, , lekarza pierwszego kontaktu, lekarza rehabilitacji medycznej, nefrologa i nefrologa dziecięcego, ortopedy i ortopedy sportowego, pediatry, psychiatry oraz urologa i urologa dziecięcego.

Na miejscu gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

Przy naszej przychodni znajdują się także gabinety stomatologiczne oraz apteka leków gotowych i recepturowych, gdzie można zrealizować przepisane recepty.

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI we Wrocławiu to nowy wymiar usług medycznych, gdzie stawiamy przede wszystkim na wysoki ich standard oraz zadowolenie Pacjentów. Nasza przychodnia gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta na profesjonalnym poziomie oraz brak kolejek nawet w okresie zwiększonej zachorowalności, a dodatkowo przyjmujący lekarze zawsze dbają, aby Pacjentów otaczała bezstresowa atmosfera w trakcie możliwie jak najkrótszego oczekiwania na wizytę.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Elektrokardiograf
 • USG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1250)

Ogólna ocena

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Stępniewski Konsultacja internistyczna + USG jamy brzusznej

  Super lekarz, bardzo pomocny, dokładnie tlumaczy. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Dzięki podejściu Pana doktora przestałem się stresować badaniem

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stępniewski Inny

  USG- Samo badanie wykonane z dbałością i szczegółowo. Następnie wyjaśnienie mojego problemu i jego przyczyn oraz dalszych możliwych konsekwencji. Na koniec polecenie specjalistów do których mogę się udać aby fachowo wykonać zabieg. Oby jak najwięcej takich lekarzy i ludzi. Polecam w 100%.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stępniewski Inny

  Super pro!!!miły,100 na 100 ,zna się na swojej robocie,krótko i na temat ,świetny lekarz


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Karolina Nocuń-Wasilewska Konsultacja pediatryczna (bilans zdrowia dziecka)

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zbadała dziecko od stóp do głów. Po kolei mówiła co i jak.Polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Nocuń-Wasilewska konsultacja pediatryczna

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, która ma podejście do malutkich pacjentów. Szczegółowe badanie, czas poświęcony na omówienie wszystkiego i zalecenia, wizyta odbyła się o czasie, polecam serdecznie.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Szela-Szumielewicz konsultacja + USG jamy brzusznej

  Pani doktor bardzo kompleksowo i wnikliwie podeszła do tematu, poświęciła mi tyle czasu ile było potrzeba aż nie miałem więcej pytań. USG też profesjonalnie wykonane. Polecam.


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Czajkowska konsultacja dermatologiczna

  Gorąco polecam. Tak powinny wyglądać konsultacje lekarskie.


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Czajkowska konsultacja dermatologiczna

  Bardzo duży profesjonalizm i przemiła Pani doktor


  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Nocuń-Wasilewska Inny

  Odradzam każdemu wizytę u tej pediatrii. Opóźnienie 40 min, ok, może się zdarzyć, ale pani miała zepsuty termometr i mówiła, że dziecko ma 38 kiedy powiedziałam ze ona nie ma gorączki, Pani się upierała ze tak jej wychodzi, powiedziałam żeby zmierzyła mnie i okazało się, że termometr zepsuty. Poszła po drugi mojemu dziecku wyszło 37,3 a mnie 37,1 i to był dowód na gorączkę. Powiedziała, że ma anginę ...przyszłyśmy z jednym objawem jakim był kilkudniowy kaszel mokry....Ponieważ nie maila żadnych objawów wskazujących na anginę co więcej kaszel przecież jest jednym z obajwow które mogą anginę wykluczać...oczywiście poszlkysmy do innego lekarza i zrobiliśmy test na anginę który wyszedł negatywny i dostałyśmy leczenie na kaszel... ODRADZAM całkowicie!!!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Stępniewski USG / doppler żył kończyn dolnych

  Polecam Pana doktora . Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor słuchający pacjenta , empatyczny , dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania