Informacje o placówce

Gabinety

Goldenmed

Odkryta 4

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Goldenmed

Pułtuska 53d

05-140 , Serock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Owczarek Inny

  Pierwszy tak miły ortopeda, a byłam już w swoim życiu u naprawdę wielu. Wizyta bardzo przyjemna, konkretna, odpowiadał na wszystkie moje pytania, "od ręki" RTG, wynik, diagnoza. Ponieważ palec nie doszedł mi do pełnej sprawności, bez wahania przyjął mnie z dnia na dzień na prośbę na kontrolę. Polecam serdecznie.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Owczarek Inny

  Byłam na wizycie kontrolnej z 3 letnim synem, który był dość przestraszony i nie chciał z marszu rozebrać się do badania. Próbowałam na spokojnie wytłumaczyć mu przebieg badania. Pan doktor od samego początku wydawał się zniecierpliwiony i naburmuszony. Po 3minutach dodał komentarz, że jeśli syn się nie rozbierze to on na siłę to zrobi, bo cytuję "nie ma co się cackać z trzylatkiem". Zero empatii i podejścia do dziecka. Mamy zaleconą wizytę kontrolną ale z całą pewnością wybiorę innego lekarza. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski Inny

  Bardzo dokładny i zaangażowany lekarz. Świetne podejście do rodzica i dziecka. Polecam z całego serca!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Owczarek Inny

  U pana doktora byłam wielokrotnie na przestrzeni kilku lat. Nietrafione diagnozy, niewłaściwie dobrane do schorzenia metody diagnostyczne i leczenie metodą podania blokad, które zrobiły wiecej szkody niż pożytku, a na końcu odmówił wykonania badania. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski Inny

  Pan Doktor z niesamowitym podejściem i sercem do małego pacjenta. Byłam u niego z 5tygodniową córeczką i byłam wręcz zaskoczona podejściem do dziecka - jak umiał je uspokoić, jak delikatnie badał, aby zminimalizować dyskomfort. Do tego oczywiście wszystko wyjaśnił, wydał zalecenia, rozwiał obawy. Jestem bardzo zadowolona i w razie potrzeby w przyszłości nie pójdziemy do nikogo innego :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Żaneta Kieszkowska Inny

  Pani Żaneta jest zaangażowaną i przyjazną rehabilitantką. Wnika w problem stosuje różne techniki, aby zaradzić problemowi i radzi jak unikać powtarzania błędów i dobiera ćwiczenia w domu. Pomaga mi zapracowanemu korporatowi, jak i mojemu nastoletniemu synowi. Polecam!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Żaneta Kieszkowska Inny

  Pani Żaneta jest pełną pasji i profesjonalną fizjoterapeutką. Co jest dla mnie najważniejsze, to że jest zawsze zaangażowana w to co robi i widać tego efekty. Miałam kontuzję barku, bóle kolan i nadgarstka głównie przez moją pracę siedzącą. Dzięki bogatej gamy ćwiczeń, zaleceniom i regularnym wizytom, przestałam mieć problemy. Również pierwszy raz spróbowałam akupunktury. Niesamowite efekty. Polecam każdemu!

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Żaneta Kieszkowska Inny

  Pani Żaneta jest świetna specjalistka, zawsze bezbłędnie ocenia powód moich dolegliwości , przychodzę w miarę regularnie z kręgosłupem szyjnym, lędźwiowo krzyżowym , często są to bóle nie wiadomo jakiego pochodzenia ale po wyjściu z gabinetu jestem zawsze pod wrażeniem jak szybko i trafnie Pani Żaneta znajduje przyczynę i niekiedy ulga jest natychmiastowa albo po kilku wizytach jeśli jest taka potrzeba.
  Oprócz profesjonalizmu i bardzo dobrego przygotowania merytorycznego wizyta jest balsamem dla duszy, Pani Żaneta jest przemiłą osobą i bardzo otwarta . Polecam z całego serca.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Żaneta Kieszkowska Inny

  Fizjoterapeutka z powołania! Pracowała z moimi dziećmi z powodu asymetrii. Dzięki jej zaangażowaniu na wizytach i tłumaczeniu co mam robić w domu i jak ćwiczyć udało nam się szybko wyjść z asymetrii. Zawsze uśmiechnięta, ciepła i życzliwa. Na bieżąco wyjaśniała co robi i w jakim celu. Cierpliwie podchodziła do swoich małych pacjentów :) gorąco polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Żaneta Kieszkowska Inny

  Współpracę z Żanetą podjąłem ponad rok temu, trafiłem do niej gdyż spotkałem się z wieloma przyjaznymi opiniami na jej temat.
  Opinie te w pełni zasadnie potwierdzające jej umiejętności nie oddają jednakże w pełni tego jak ciepłą i wspaniałą jest osobą.

  W moim przypadku trafiłem z dyskopatią oraz okropnie nierozciągniętym ciałem. Nawet nie marzyłem, że tak szybko będę widział rezultaty, każdemu zalecam stosować się do jej zaleceń.
  Obecnie nie dość, że w większości pokonałem moje problemy to razem teraz pracujemy nad moim rozwojem sportowym oraz kulturystycznym.

  Z całego serca jestem jej dozgonnie wdzięczny za znoszenie moich nastrojów, zachowań i ciągłe wspieranie.

  Poniżej chciałbym przedstawić bardziej szczegółowy opis dla osób zainteresowanych.

  Leczenie
  ========
  Żaneta stawia w swojej pracy przede wszystkim na pełen profesjonalizm, nie ogranicza się jedynie do wykonania zabiegów.
  Pracą z nią to pełen proces na który składa się:
  - poznanie Pacjenta, omówienie jego trybu życia i wskazanie tych czynności, które mogą nam pomagać lub które nam szkodzą
  - zabiegi rehabilitacyjne, z podkreśleniem stosowania nowoczesnych rozwiązań oraz słuchania preferencji pacjenta (dopiero u niej poznałem różnicę między igłowaniem, a akupunkturą)
  - prezentacja ćwiczeń, które zalecam każdemu sumiennie wykonywać. Żaneta również chętnie pomaga weryfikować naszą rutynę w tym zakresie i pomaga korygować błędy

  Leczenie jest pewną formą kontraktu, gdyż Żaneta traktuje nas jak równorzędnych partnerów w tym procesie. Bez własnego zaangażowania wiele na pewno się nie zdziała.
  Dlatego podkreślam by słuchać się do jej zaleceń - naprawdę posiada ogromną wiedzę, z którą chętnie się dzieli. Słuchanie mądrego na pewno nie zaszkodzi :)

  Podejście do życia
  ===========================
  Uśmiech, uśmiech, uśmiech, wulkan energii!
  Pełna życzliwości, zrozumienia oraz bardzo kontaktowa. Jako osoba introwertyczna, która posiada problemy w nawiązywaniu relacji bezproblemowo załapałem z nią kontakt.
  Całkowicie nie czuć pobytu u lekarza, zero stresu, pełen relaks :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania