Informacje o placówce

Gabinety

Gemini

Baczyńskiego 15

38-200 , Jasło , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Słowiński Inny

  Doktor Słowiński jest lekarzem, który dokładnie na każdej wizycie tłumaczy i opowiada co widzi na USG/wynikach badań z krwi czy na wymazach. Aktualnie Pan doktor prowadzi moja ciążę. Zdjęcia z USG mają zadziwiająco doskonałą jakość. W gabinecie nie odczuwa się pośpiechu, lekarz zawsze pyta czy mam jeszcze jakieś wątpliwości bądź inne zagwozdki. Kontakt z lekarzem też jest prosty i dosyć szybki co dla mnie jest ważne żeby w razie problemów czy wątpliwości dodzwonić. Serdecznie polecam. Ceny są bardzo satysfakcjonujące. Lekarz ten prowadzi badania prenatalne w Jaśle na miejscu co jest dużym plusem w innych gabinetach na terenie Jasła nie spotkałam się z taką usługą.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Słowiński Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Słowińskiego. Wspaniałe podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie. Chętnie odpowiadał na zadawane pytania. Badania wykonane w miłej i co bardzo ważne niekrępującej atmosferze. Polecam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Słowiński Inny

  Przebieg wizyty oceniam pozytywnie. Bardzo duży plus za odwagę doktora , który wprost powiedział , ze nie wie co jest przyczyna moich dolegliwości. Miał pewne podejrzenia , ale nie był na tyle pewny żeby wypisać mi listę niepotrzebnych leków. Kolejny plus dostałam numer kontaktowy do innego lekarza który już specjalizował się określonymi schorzeniami .
  Mysle, ze wróciłabym do Gabimetu lekarza Slowinskiego .


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Pierz Inny

  W 100% polecam doktora, jest to bardzo kompetentny specjalista. Bardzo dokładnie przeprowadza badania , wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania wyczerpująco, moja wizyta trwała 40minut. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Słowiński

  Polecam doktora. Miły, uprzejmy, badanie w niekrępującej atmosferze. Potrafi przyjąć miedzy pacjentkami (kiedy np. tylko na wymaz sie przychodzi albo po wyniki badań). Robił mi badanie HSG w szpitalu, poszło sprawnie i bez stresu. Na wizyty nie trzeba długo czekać- kilka dni prywatnie ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania