Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Eskulap Centrum Medyczne w Ciechanowie

Narutowicza 20

06-400 , Ciechanów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Achciński Inny

  Pierwszy raz u tego Pana byłam w wieku 13 lat, ponieważ nie miałam jeszcze okresu. Pan nic sobie z tym fantem nie zrobił. Okej , poczekałam aż do 16 roku życia. Wtedy poszłam na wizytę po zaburzeniach odżywiania, przy niedowadze oraz jeszcze wtedy niezdiagnozowanym raku jelita grubego. Zostały mi przepisane tabletki hormonalne na wywołanie okresu. Nie wiem jak mógł dobrać mi odpowiednie gdyż nie zostały mi zrobione żadne badania. Oczywiście rezultat zerowy. Teraz mam niespełna 17 lat i nadal mam zaburzenia miesiączkowania, lecz nie zdecyduje się na wizytę ginekologiczną u tego doktora. Uważam, iż osoba wykfalifikowana w tym zawodzie, powinna skupiać się na badaniu a nie na tym czy chłopcy się obok mnie "kręcą", czy też jestem za chuda i nikt mnie zechce. Czułam się poniżona i wyszłam z gabinetu z przerażeniem, prawie z płaczem. Nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Jacek Malewicz Inny

  Byłam u pana doktora z mamą, 100% profesjonalizmu, jestem zachwycona podejściem i wiedzą doktora Malewicza. Wszcystko szczegółowo tłumaczy a sam zabieg to rewelacja, mama odzyskała nowe życie! Niech Pan Bóg Panu błogosławi, dziękujemy!!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Scharoch Inny

  Pani doktor bardzo zaangażowana w diagnostykę choroby. Moją mamę bardzo bolały stawy więc udaliśmy się na wizytę. Wywiad przeprowadziła bardzo szczegółowy od A do Z, zleciła szczegółowe badania by zdiagnozować chorobę. Nie szczędzi pacjentowi swoje czasu. Na czas diagnostyki przepisała leki które bardzo dobrze niwelują ból. Cenie Panią doktor za ogromną wiedzę i empatię. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Senderski Inny

  Pan doktor rozpoznał mój problem z migdałkami, wysłał mnie na operację ich wycięcia. Bardzo rzeczowy oraz sympatyczny. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Jacek Malewicz Inny

  Pan dr Malewicz to bardzo dobry lekarz zawsze leczenie prowadzi do końca .Po zabiegu zostaje w stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem ma czas dla pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy mogłabym pisać bez końca w samych superlatywach polecam w 100%jeśli więc szukasz dobrego chirurga to tylko dr Malewicz


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Siwko

  Chodzę do Pani doktor od urodzenia. Pani doktor posiada dużą wiedzę, doświadczenie i jest bardzo miła. Wizyta u Pani doktor nigdy nie jest stresująca. Odpowie na każde pytanie, proponuje kilka opcji radzenia sobie z danym problemem. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Malewicz

  Bardzo profesjonalna i rzetelna Pani doktor. Zawsze dokładnie prowadzi badanie, służy pomocą i wyjaśnia nasze wątpliwości. Oby więcej takich pediatrów w Polsce.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Senderski bóle głowy, polip w zatoce szczękowej

  Świetny lekarz, bardzo rzeczowy, konkretny i posiadający ogromną wiedzę. Pierwszy raz zgłosiłem się na badanie ponad 3 lata temu z powodu częstego bólu głowy. Po krótkim badaniu okazało się, że przyczyną był polip w zatoce szczękowej, widoczny podczas endoskopii. Przepisany został aerozol Nasonex i już po 3 miesiącach polip znacznie się zmniejszył. Aktualnie, po ponad 3 latach polip zaginął praktycznie całkowicie, co wynikło na kontrolnej wizycie kilka dni temu. Gorąco polecam Dr Senderskiego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania