DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

(107 opinii)

Witamy Państwa w DentalCare, miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

Barona 30

43-100, Tychy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Witamy Państwa w DentalCare, miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić nasz profil. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny i zdrowy uśmiech BEZ STRESU I BÓLU i w komfortowych warunkach.

Pracujemy wykorzystując sprzęt najwyższej jakości, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę i innowacyjne leczenie.

Nieustannie podnosimy swoje KWALIFIKACJE, aby leczyć Państwa wykorzystując najcenniejsze osiągnięcia stomatologii. U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z szacunkiem i życzliwością, rozumiemy, że każdy pacjent może mieć inne podejście do leczenia stomatologicznego.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Patrycja Pniok (Leki)

  Ortodonta, Stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • T
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

   Bardzo polecam panią doktor szczególnie jeśli chodzi o zakładanie aparatów oraz leczenie bruksizmu. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do klienta, szczególnie do takiego, co się boi dentystów ;)

  • N
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

   Pani doktor ma wspaniałe podejście do klientów, a w dodatku specjalistka w swoim fachu :) Ode mnie najwyższa ocena, pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Maciej Nowiński

  Chirurg Szczękowy, Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Nowadent Nowiński, Śniatowski Sp. P.Usługa: ekstrakcja ósemek

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Macieja. Strach przed usunięciem ósemki był ogromny. Jednak nadszedl ten moment by umówić się na konsultacje -wybrałam miejsce, które znam i gdzie po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona. Tym razem też się nie zawiodłam. Na wizycie dostałam wszystkie informacje dot. zabiegu jak i informacje jakie mogą wystąpić skutki uboczne po ekstrakcji. Sam zabieg bezbolesny- nawet się nie zorientowałam kiedy zostałam bez 'ósemki'. Dostalam kartke z zaleceniami i receptę. Tak naprawdę to nie odczułem żadnego bólu, buzia też nie spuchla. Bardzo szybko zapomniałam, że miałam taki zabieg. Oczywiście skrupulatnie stosowalam się do zaleceń lekarza. Bardzo polecam Pana doktora - zwłaszcza osobom, które boją się czy też nie lubią dentystów. Pan Maciej jest bardzo sympatyczny. Dodatkowo spokojnie i prosto wyjaśnia wszystkie kwestie. Pokazuje jakie mamy opcje do wyboru, co można zrobić teraz co dopiero za jakis czas. Co w leczeniu na ten moment powinno być priorytetem. Polecam !!!!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Nowadent Nowiński, Śniatowski Sp. P.Usługa: zęby wyrastające na dziąsłavh

   Miła atmosfera świetne podejście do pacjenta. Wszystko wyjaśnione zrozumiale. Bardzo dobre wrażenie.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Ewa Białożyt

  Stomatolog,

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ząb ukruszony

   pani jest bardzo miła i sympatyczna, ale nie potrafi dobrać odpowiedniej metody leczenia, nie korzysta z wzorników kolorów. Zgłaszam swoje niezadowolenie z wykonanej usługi w dniu 25/07/2017 roku na lekarza medycyny estetycznej i stomatologicznej , a mianowicie zgłosiłem się z ukruszonym zębem. Ząb został wcześniej ułamany równo z przyzębiem, który został odbudowany na podstawie (odbudowa włókna szklanego). Pani doktor Ewa Białożyt- Bujak wykonała zabieg „niby odbudowy” niestety nie poinformowała mnie, jakie dokładnie czynności wykonuje. Przed rozpoczęciem zabiegu prosiłem , że chcę wykonać zabieg odbudowy na włóknie szklanym, a dokładniej powiedziałem, że chcę mieć ząb, który nie będzie się różnił kolorem, czyli będzie podobny do moich wszystkich białych zębów. Zrobiłem zdjęcie przed i po (jeśli problem nie zostanie rozwiązany będę zmuszony złożyć pozew z powództwa cywilnego.Tym bardziej, że na górnej szczęce mam wszystkie zęby białe, ale p. doktor z medycyny estetycznej zrobiła mi szary ząb. Po wykonanym zabiegu nie pokazała lusterka w celu weryfikacji tylko podziękowała za usługę i odprawiła do drzwi. dopiero, jak wyszedłem od Pani doktor i na dole zrobiłem zdjęcie to zorientowałem się, że jest ząb jest szary a nie biały. Pani doktor uśmiechała się, tak jakby się wręcz naśmiewała, co było bardzo nieprofesjonalne. Pani Doktor nie stosowała wzorników, a kolor był dobierany bez jakiejkolwiek weryfikacji z pozostałymi zębami. dosłownie dopasowała go "na oko" pracowała przy zaciemnionym pomieszczeniu, należało wtedy zadbać o własciwe oświetlenie. W początkowej fazie kolor wykonana reklamacji na miejscu został zaakceptowany, ale niestety po powrocie do domu kolor ewidentnie nie pasuje do całej reszty zębów tym bardziej, że obok jedynka jest bialusieńka i trójka również. - ewidentnie widać, że ząb jest ciemny. Mam teraz z przodu ciemnego zęba który dzisiaj 19/10/2017 się ukruszył niestety ale nie ma to nic wspólnego z estetyką. Posiadam dokumentację z której wynika, że ząb był reklamowany, gdzie reklamacja została błędnie wykonana oraz zdjęcia zarówno przed, jak i po wykonaniu tychże zabiegów. Ponownie zgłosiłem reklamację - tym razem pisemnie. Pani Doktor nie zareagowała tylko dosłownie ośmieszająco się uśmiechnęła przechodząc obok mnie. Jest mi bardzo przykro, jestem bardzo niezadowolony z wykonanego zabiegu, w zasadzie kilku, ząb wygląda beznadziejnie, nigdy nie miałem z przodu szarego zęba. Rozumiem, że jest gorąco, duszno, ale czuję się bardzo niekomfortowo i osobiście nie polecam takiego specjalisty. Definitywnie lekarz stomatolog medycyny estetycznej nie spełnił moich oczekiwań.


 • Małgorzata Żak

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Całodobowe Centrum Stomatologiczne Denta-MedUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Pani Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna.Dbający o komfort pacjenta. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona .

  • A
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

   Poziom usługi bardzo wysoki. Pani doktor bardzo miła i konkretna. Jest zdecydowanie zadowolony z usługi.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Magdalena Słysz

  Lekarz Medycyny Estetycznej, Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Słucha i tłumaczy cierpliwie, potrafi dobrać najlepszą metodę leczenia do konkretnego przypadku. Polecam

  • G
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: implanty

   Bardzo dobrze wspominam wizytę. Moje implanty sprawdzają się bez zarzutu, warte były swojej ceny. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania w moim przypadku. Dziękuję za nowe zęby i komfort, który jest nie do opisania

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu