DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

(103 opinie)

Witamy Państwa w DentalCare, miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU

Barona 30

43-100 , Tychy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy Państwa w DentalCare, miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić nasz profil. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny i zdrowy uśmiech BEZ STRESU I BÓLU i w komfortowych warunkach.

Pracujemy wykorzystując sprzęt najwyższej jakości, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę i innowacyjne leczenie.

Nieustannie podnosimy swoje KWALIFIKACJE, aby leczyć Państwa wykorzystując najcenniejsze osiągnięcia stomatologii. U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z szacunkiem i życzliwością, rozumiemy, że każdy pacjent może mieć inne podejście do leczenia stomatologicznego.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Patrycja Pniok (Leki)

  Ortodonta, Stomatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • O
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: Inny

   Po pierwszej wizycie, jak zauważyłam opiekę nad pacjentem byłam w niemałym szoku, bardzo pozytywnym. Pieniądze trzeba de facto zapłacić większe, ale niedużo większe. Ale jak mój dziadek mawiał - jak dbasz tak masz, warto dopłacać za jakość. Z dr. Pniok pracuję nad wadą zgryzu i mam w planach też implanty i licówki.

  • U
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: Zwykła wizyta

   Jeśli chodzi o bruksizm, to nie ma lepszego specjalisty w regionie :) Podejrzeń nabrałam po przeczytaniu artykułu o bruksizmie i diagnoza była jednoznaczna. Od razu zaplanowano plan leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (81) o tym lekarzu


 • Ewa Białożyt

  Stomatolog,

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ząb ukruszony

   pani jest bardzo miła i sympatyczna, ale nie potrafi dobrać odpowiedniej metody leczenia, nie korzysta z wzorników kolorów. Zgłaszam swoje niezadowolenie z wykonanej usługi w dniu 25/07/2017 roku na lekarza medycyny estetycznej i stomatologicznej , a mianowicie zgłosiłem się z ukruszonym zębem. Ząb został wcześniej ułamany równo z przyzębiem, który został odbudowany na podstawie (odbudowa włókna szklanego). Pani doktor Ewa Białożyt- Bujak wykonała zabieg „niby odbudowy” niestety nie poinformowała mnie, jakie dokładnie czynności wykonuje. Przed rozpoczęciem zabiegu prosiłem , że chcę wykonać zabieg odbudowy na włóknie szklanym, a dokładniej powiedziałem, że chcę mieć ząb, który nie będzie się różnił kolorem, czyli będzie podobny do moich wszystkich białych zębów. Zrobiłem zdjęcie przed i po (jeśli problem nie zostanie rozwiązany będę zmuszony złożyć pozew z powództwa cywilnego.Tym bardziej, że na górnej szczęce mam wszystkie zęby białe, ale p. doktor z medycyny estetycznej zrobiła mi szary ząb. Po wykonanym zabiegu nie pokazała lusterka w celu weryfikacji tylko podziękowała za usługę i odprawiła do drzwi. dopiero, jak wyszedłem od Pani doktor i na dole zrobiłem zdjęcie to zorientowałem się, że jest ząb jest szary a nie biały. Pani doktor uśmiechała się, tak jakby się wręcz naśmiewała, co było bardzo nieprofesjonalne. Pani Doktor nie stosowała wzorników, a kolor był dobierany bez jakiejkolwiek weryfikacji z pozostałymi zębami. dosłownie dopasowała go "na oko" pracowała przy zaciemnionym pomieszczeniu, należało wtedy zadbać o własciwe oświetlenie. W początkowej fazie kolor wykonana reklamacji na miejscu został zaakceptowany, ale niestety po powrocie do domu kolor ewidentnie nie pasuje do całej reszty zębów tym bardziej, że obok jedynka jest bialusieńka i trójka również. - ewidentnie widać, że ząb jest ciemny. Mam teraz z przodu ciemnego zęba który dzisiaj 19/10/2017 się ukruszył niestety ale nie ma to nic wspólnego z estetyką. Posiadam dokumentację z której wynika, że ząb był reklamowany, gdzie reklamacja została błędnie wykonana oraz zdjęcia zarówno przed, jak i po wykonaniu tychże zabiegów. Ponownie zgłosiłem reklamację - tym razem pisemnie. Pani Doktor nie zareagowała tylko dosłownie ośmieszająco się uśmiechnęła przechodząc obok mnie. Jest mi bardzo przykro, jestem bardzo niezadowolony z wykonanego zabiegu, w zasadzie kilku, ząb wygląda beznadziejnie, nigdy nie miałem z przodu szarego zęba. Rozumiem, że jest gorąco, duszno, ale czuję się bardzo niekomfortowo i osobiście nie polecam takiego specjalisty. Definitywnie lekarz stomatolog medycyny estetycznej nie spełnił moich oczekiwań.


 • Magdalena Słysz

  Specjalista Medycyny Estetycznej, Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: Inny

   Bardzo dobra lekarka, cierpliwa wobec pacjenta oraz jak na dentystkę jest wybitnie delikatna w trakcie operacji. Naprawdę zrobiła na mnie wrażenie, a ząbki mają się dobrze.

  • A

   Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Słucha i tłumaczy cierpliwie, potrafi dobrać najlepszą metodę leczenia do konkretnego przypadku. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Żak

  Stomatolog, lek. dent.

  • L
   Lokalizacja: Całodobowe Centrum Stomatologiczne Denta-MedUsługa: Inny

   Pani doktor Żak podczas wizyty wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła. Wykazała się ponadprzeciętną empatią i podejściem do pacjenta. Pomimo trudnego przypadku nie zraziła się i uspokoiła mnie. Wizyta przebiegła bezboleśnie co przy leczeniu kanałowym jest rzadkością. Jestem bardzo zadowolona i polecam szczególnie osobom, które boją się stomatologa.

  • M
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: Inny

   pani doktor mega profesjonalna :) wszystko było dla mnie jasne, a zdarzało mi się trafić na dentystów, którzy siedzieli nade mną pół godziny i ani słowa... polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Karolina Barabasz

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: Inny

   Polecam, Pełen profesjonalizm! Pani Doktor wszystko cierpliwie i szczegółowo omawia, jest delikatna i dokładna. Wizyta bez bólu, aż chce się wracać;)
   Pozdrawiam

  • P
   Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHUUsługa: Inny

   Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, ceny adekwatne do zastosowanego leczenia. Polecam każdemu kto obawia się wizyty u stomatologa.


Powiązane wyszukiwania