Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Cormed

Pucka 11

84-200, Wejherowo, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Dziedzic

  Chirurg, lek.

  • M

   Bardzo profesjonalny lekarz polecam każdemu kto potrzebuję policy chirurga I nie tylko naprawdę godny zaufania oby takich lekarzy więcej świat piękniejszy Marcin Uzdrowski

  • M

   Suuuuper lekarz, dobry człowiek, z odpowiednim podejściem do bojącego sie o swój los pacjenta. Bardzo rzetelnie odpowiada na pytania, doskonale zna sie na swoim fachu, a przy tym jest przesympatyczny, z poczuciem humoru, co bardzo pomaga przetrwać nawet bolesne zabiegi. POLECAM !!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mirosław Ruciński

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • N

   Super lekarz bardzo konkretny i profesjonalny,
   jest moim lekarzem pierwszego kontaktu odkąd pamiętam
   za nic nigdy nie zmienię Pana doktora na nikogo innego.
   Nigdy bezpodstawnie nie zapisuje antybiotyku co jak dla mnie jest bardzo ważne.
   Gdyby nie Pan doktor to nie wiadomo jak długo musiała bym się męczyć z niezdiagnozowaną niedoczynnością tarczycy.
   Mimo, że wyniki badania krwi były w tzw. "normie" Panu doktorowi się nie podobały i zostałam skierowana do endokrynologa, który potwierdził obawy Pana Rucińskiego.

  • R

   Najlepszy pediatra w Wejherowie, jak nie na pomorzu. Leczy mnie od urodzenia i już po tylu latach wystarczy nawet, że na mnie spojrzy i wie co mi dolega, ale zawsze dla pewności zbada i nigdy się nie myli. Moje dzieci też do niego zapisałam, jestem zachwycona, nie daje od razu antybiotyku jak inni lekarze. Najważniejsze jest to, że wizyta u niego jest szybka, konkretna i zawsze trafiona diagnoza. A jeśli chodzi o szybkość to dla mnie ważne, ponieważ mam dzieci bardzo niecierpliwe i nawet nie zdążą się zorientować, że już zostały zbadane. Mój rekord wizyty kontrolnej to 5 minut. 100% zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bogusław Horała

  Internista, Reumatolog,

  • E

   Pan doktor zamiast zainteresować się co mi dolega, to na dzień dobry zapytał mnie czy palę papierosy. Nie palę, ale mojej siostrze ( która pali ) odmówił leczenia. Na wszystkie możliwe choroby lekarz kazał mi pić ziółka. Wylądowałam w szpitalu z wodonerczem i miedniczkowym zapaleniem nerek, które uparcie dr kazał mi leczyć ziółkami. Kiedy po wyjściu ze szpitala czułam, że coś znowu zaczyna się dziać nie tak ponownie trafiłam na Pana dr i ponownie usłyszałam o cudownej mocy ziółek. Okazało się, że miałam infekcję bakteryjną. Oczywiście nigdy więcej nie pojawiłam się u Pana dr, bo mogłoby się to dla mnie bardzo źle skończyć.


 • Wanda Wawrzyniak

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: choroba dziecka

   Wielokrotnie chodziłem z dziećmi do doktor Wandy Wawrzyniak i pomimo pewnych wad - mówi szybko, wizyta trwa max 5 minut - jest to pediatra, która nigdy się nie myli, zawsze stawia dobrą diagnozę i przepisuje najlepsze leki zgodne z aktualną wiedzą medycyny. Chyba najlepszy Pediatra jakiego znam!