Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Clinica Medica

Mireckiego 11

81-229 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.
Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Orłowski

  Chirurg, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Była to moja pierwsza wizyta. Doktor widząc mój problem od razu wdrożył leczenie. Przy następnej wizycie już zabieg. Polecam serdecznie.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”

   Wspaniały lekarz, wizyta w miłej atmosferze i jak zawsze fachowa pomoc. Polecam każdemu, takich lekarzy jest niewielu.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Alicja Renkielska

  Chirurg Plastyczny, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Rzeczowa, bardzo sympatyczna osoba. Scenariusz zabiegu przedstawiony na tyle jasno i obrazowo że wyszedłem bez stresu. Osoba godna polecenia

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Duża wiedza przekazana w przystępny sposób. Bardzo jasno zaproponowany proces leczenia z omówieniem poszczególnych etapów.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Szerle

  Ginekolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Polecam lekarza bardzo miły uprzejmy pomocny w rozwiązaniu problemu konkretny polecam z czystym sumieniem prawidłowo przeprowadzona wizyta wywiad jak i zlecenie badań.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Znakomity specjalista, poświęca dużo uwagi pacjentce i wszystko dokładnie wyjaśnia. Stres znika już na samym początku.

  Zobacz wszystkie opinie (151) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG

   Calosc badania i ogolnie wizyty oceniam bardzo dobrze , wywiad ,dokladne badanie, porady co dalej, pacjent czuje ze jest w dobrych rekach ,pelen profesjonalizm

  • J
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG tarczycy

   Polecam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad oraz wyjaśnienie wyniku badania.

  Zobacz wszystkie opinie (130) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poradni MicromedicaUsługa: konsultacja chirurgiczna (kolejna wizyta)

   Moja dzisiejsza wizyta kontrolna u Pana Doktora minęła w świetnej atmosferze. Pan Doktor jak zwykle bardzo miły i ze świetnym kontaktem z pacjentem.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Juz dawno nie spotkałam takiego lekarza-człowieka. Podejscie do pacjenta niespotykane, rozmowa jak z kims, kogo znamy od lat. A co najwazniesze, bardzo dobry specjalista. Dziękuję Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (222) o tym lekarzu


 • Adam Gawron

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Śródmieście"Usługa: Inny

   1 Wizyta u pana dr od razu trafne podejrzenie choroby Skierowanie na badanie krwi złe wyniki i nie czekały aż przyjdę na wizytę dr sam zadzwonił bym się zgłosiła do przychodni i pokierował na dalsze leczenie i tym samym uratował mi Życie bo to zator płuc Jestem szczęściarą że trafiłam na pana dr i wszystkim gorąco polecam :) :)

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alerga, Maria Barzowska Bielska i Elżbieta Skóra s.c.Usługa: porada

   Bardzo sympatyczny konkretny lekarz wytłumaczy odpowie na każde pytanie .Serdecznie polecam Pana doktora


 • Leszek Mazurkiewicz

  Psychiatra, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Lekarz pełen empatii, życzliwości i z poczuciem humoru a przy tym wszystkim bardzo profesjonalny. Sama wizyta juz polepsza nastrój. Polecam zwłaszcza wszystkim pacjentom ktory wybieraja sie pierwszy raz do psychiatry.Dziekuje za wsparcie prze te wszystkie lata

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Spokojna, kulturalna rozmowa, bez poganiania, przyjazna atmosfera. Przyjazny gabinet, terminowe przyjęcie.

  Zobacz wszystkie opinie (103) o tym lekarzu


 • Rafał Sługocki

  Dermatolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pan Dermatolog wyjaśnił mi wszystko to, do czego nie mógł dojść żaden inny lekarz. Zaangażowanie, dokładne wyjaśnienie. Polecam i dziękuję.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Jestem w trakcie leczenia trądziku izotretoiną, (6mies) i widzę zdecydowana poprawę, jestem zadowolona z leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (369) o tym lekarzu


 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • G

   Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • A

   Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Połom

  Chirurg, Urolog, lek.

  • G

   Zainteresowanie pacjentem,,oraz pełen profesjonalizm.
   Każdy,kto znajdzie się w rękach tego lekarza,zostanie leczony najlepiej jak to możliwe.
   Polecam szczerze!


Powiązane wyszukiwania