Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek

  81-229, Gdynia, pomorskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Łącki

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Jestem bardzo wdzięczna za wszystķo co Pan doktor dla mnie zrobił udaną operację i inne zabiegi . Jest to bardzo kompetentny i zaangażowany w sprawę pacjenta lekarz. Od pierwszej wizyty czułam , że jestem w dobrych rękach. Dziękuję Ewa Ł.

  • bardzo dobry

   Kompetentny, bardzo miły i zaangażowany doktor. Zważywszy na moje wykształcenie medyczne z pełną odpowiedzialnością stwierdzam iż pan doktor posiada bardzo dużą wiedzę medyczną. Bardzo pomocny i ciepły. Bardzo szczegółowo zebrał wywiad medyczny, przeprowadził badanie. Wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, odpowiedział na wszystkie pytania. Objaśnił mi wszelkie możliwe przyczyny mojego stanu, pokierował na dalszą diagnostykę. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu

 • Grzegorz Barciński

  Laryngolog, lek.

  • bardzo słaby

   Zupełny brak zainteresowania, zniecierpliwienie dłuższymi tłumaczeniami że przypadek nie jest typowy. Jak można się domyślić, przez to powstała zupełnie nietrafna - jak okazało się po prywatnej wizycie u innego laryngologa - diagnoza, a niedosłuch nie był spowodowany korkiem woskowinowym tylko poważną chorobą. Być może doktor może pomóc w jakichś drobnych i oczywistych dolegliwościach, ale gdy trzeba pogłówkować nad diagnozą, warto skierować się do kogoś innego.

  • bardzo dobry

   Moja córka Zosia leczy się u doktora lata - usuwał migdały - operacja super i od razu efekt.
   Teraz ma nawracające zapalenie zatok i doktor jest najlepszy w płukaniu - dziecko może oddychać i jest zupełnie inne. Chodziliśmy do innych lekarzy, ale u doktora jest najlepszy efekt terapeutyczny. Zosia uwielbia doktora, bo jest uśmiechnięty i serdeczny - po wizycie u Niego czuje różnice !!!Doktor zawsze stsr się pomóc i znajduje czas. Dziękujemy!- mama Zosi R. - Dominika Pękalska

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Paweł Lipowski

  Okulista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Lekarz z powołania, Bardzo polecam, po tym jak badało mnie wielu okulistów i żaden nic nie stwierdził, w końcu Pan Doktor mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył.

  • bardzo dobry

   Doktor Paweł do przede wszystkim wspaniały człowiek, dla którego praca jest wielką pasją. Niestety, nie spotkałam w swoim życiu wielu takich lekarzy jak Doktor Lipowski. Pan Doktor bardzo dba o swoich pacjentów. Pomaga im z wielkich zaangażowaniem, cierpliwością a czasem nawet z wielkim poświęceniem - kosztem swojego zdrowia i kosztem swojego czasu. Jest wspaniałym fachowcem, dla mnie najlepszym! Dziękuję, że Pan jest Panie Doktorze:)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Andrzej Nowik

  Chirurg, lek.

  • bardzo dobry

   Pan doktor bardzo miły, uprzejmy i z poczuciem humoru. Odpowiada na wątpliwości pacjenta i darzy go opieką do ustąpienia problemu. Cierpliwy i pomocny fachowiec z precyzją w rękach. Miałam u niego w szpitalu Marynarki wojennej zabieg usuniecia pęcherzyka żółciowego i podwiązania przepukliny brzusznej. bardzo jestem wdzięczna doktorowi za zabieg bo 3 chirurgów nie chciało się podjąć. Dziękuję za pomoc, uwagę i opiękę. Zmienił Pan jakość mojego zycia. NIe ma bóli i moge jeść różne cuda:) Pozdrawiam.

   Wdzięczna pacjentka,
   Magdalena Dąbrowa-Wyciszkiewicz

  • bardzo dobry

   Miałem zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej w placówce Suchy Dwór.Dr.A.Nowik wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą osobistą.Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku.Anestezjolog równie życzliwy,rzeczowy,kompetentny.Pielęgniarki w placówce bardzo miłe,uczynne i kulturalne.Sama placówka przyjemna,czysta,nic do zarzucenia.Dziękuję wszystkim za opiekę.Piotr.M.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • bardzo dobry

   Polecam lekarza Maciejskiego z czystym sumieniem. Wszystko dokładnie tłumaczy , odpowiada na każde pytanie , jest bardzo dokładny. Jeśli USG , to tylko u tego lekarza.

  • bardzo dobry

   Lekarz naprawde super. Cala wizyte wszystko tlumaczyl i bardzo dokladnie badal. Polecam bardzo serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu

 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo profesjonalny , przedewszystkim lekarz z powołania ,byłam na kilku wizytach u Pana doktora i z wszystkich jestem bardzo zadowolona , poświęcił mi tyle czasu ile było trzeba nie patrząc na zegarek a to oznacza że nie jestem tylko zwykłą pacjętką . Pełen empatii człowiek któremu zależy na dobru pacjenta , atmosfera która panuje w gabinecie powoduje że człowiek czuje się ważny i jego problem jest na pierwszym miejscu .Dziękuję Panie doktorze i polecam wszystkim szukającym dobrego lekarza .

  • bardzo dobry

   Pan doktor bardzo dokładny ,konkretny i miły .zainterwsowanie pacjentem niesamowite ,dokładność w każdym calu .polecam każdemu !!!

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu

 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • bardzo dobry

   Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • bardzo dobry

   Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • ZIELIŃSKA-BADEŃSKA Danuta

  Internista, lek.

  • bardzo dobry

   wspaniały, ludzki lekarz, a na dodatek bardzo ładna kobieta.

 • Wojciech Połom

  Chirurg, Urolog, lek.

  • bardzo dobry

   Zainteresowanie pacjentem,,oraz pełen profesjonalizm.
   Każdy,kto znajdzie się w rękach tego lekarza,zostanie leczony najlepiej jak to możliwe.
   Polecam szczerze!

 • Małgorzata Kicińska-Sikorska

  Internista,

  • dobry

   pełny profesjonalizm z ludzkim podejściem do pacjenta,konkretna, zdecydowana i trafiająca w cel.