Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Clinica Medica

Mireckiego 11

81-229 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.
Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Garganisz Inny

  Od prawie 10 lat cierpię na dolegliwości ze strony górnych dróg oddechowych, odwiedziłem wielu laryngologów w Trójmieście i przez ten czas nie spotkałem laryngologa o tak dużej empatii do pacjenta. Z zabiegu tonsillektomii przeprowadzonego w Clinica Medica jestem również bardzo zadowolony.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwo Sługocki Inny

  Ten doktor to fakt jakby był z innej planety. Cudowny człowiek .
  Dokładnie wyjaśnia , jest cierpliwy, wyrozumiały i bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Doskonale trafia w diagnozy. Bardzo jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na tego człowieka.
  Jego trzeba chronić jak Dolinę Rospudy.
  Świetny człowiek


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Garganisz Inny

  Nie wystawiaj zasadniczo opinii, ale w tym wypadku musze, bo dotyczy dziecka. Bylam na wizycie u dr Garganisza z powodu bolu ucha corki. Po zbadaniu stwierdzil, ze jest lekko zaczerwienione i delikatny stan zapalny.. nastepnego dnia pękła jej błona bębenkową (!) wiec stan zapalny dzien wczesniej musiał byc ogromny, a dr nie zlecil leczenia antybiotykami twierdząc, ze nie widzi wskazan. Dziecko męczyło sie dwa dni, a ja słuchając lekarza myslalam, ze jest przewrażliwiona.. :( nie polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Alicja Renkielska korekcja powiek

  Pani Doktor szczegółowo dokładnie wyjaśniła wszystkie za i przeciw na zabieg wrócę za rok. Teraz mogę podziękować za rady i polecić wszystkim za fachowość :)

  dr hab. n. med. Alicja Renkielska

  Bardzo dziękuję za słowa uznania, serdecznie pozdrawiam,
  Alicja Renkielska


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dembski Inny

  Pomocny lekarz. Kompetentny. Szybka i poprawna diagnoza. Leczenie operacyjne szybkie, bez powikłań. Polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dembski Inny

  W lipcu doktor Tomasz Dębski operował mi staw biodrowy wstawiając endoprotezę. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji, chodzę bez bólu. Mam znaczną skoliozę, która powodowała różnicę długości kończyn. Doktor w trakcie zabiegu to zniwelował. Bardzo polecam tego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle Inny

  Doktor przez cały okres leczenia (ponad rok) nie zlecił mi żadnych badań genetycznych które mogłyby wskazywać na niepowodzenia ciążowe. Według niego po prostu tak było .
  Gdy zrobiłam badania genetyczne za sprawą innej poradni i wykryły one mutacje - powiedział że to starta pieniędzy i on tego nie zlecał .
  Aktualnie prowadzi mnie inny lekarz, wdrożył leczenie odpowiednie do mutacji i wszystko jest super.
  Odradzam lekarza Szerle gdy występują niepowodzenia ciążowe.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr hab. n. med. Alicja Renkielska konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do pacjenta. Szczegółowo został omówiony nurtujący nas temat. Bardzo miła i sympatyczna osoba. Polecam

  dr hab. n. med. Alicja Renkielska

  Było mi miło Państwa poznać. Dziękuję za słowa uznania.
  Pozdrawiam,
  Alicja Renkielska


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Irena Czystkowska Inny

  Bardzo kompetentna Pani Psycholog. Najlepszy specjalista, do jakiego trafiłam. Pani Psycholog mnie wysłuchała i świetnie pomogła, dzięki czemu moje problemy zniknęły. Polecam !!!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr hab. n. med. Alicja Renkielska konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Serdeczny, przyjazny z duzą empatią i zrozumieniem lekarz.Pierwsza wizyta a czułam się jakbym była najwazniejszym pacjentem w Trojmiescie.Obdarzyłam Panią doktor pełnym zaufaniem. dziękuję

  dr hab. n. med. Alicja Renkielska

  Bardzo dziękuję za słowa uznania, serdecznie pozdrawiam,
  Alicja Renkielska


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania