Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek

  81-229, Gdynia, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Lipowski

  Okulista, dr n. med.

  • Lekarz z powołania, Bardzo polecam, po tym jak badało mnie wielu okulistów i żaden nic nie stwierdził, w końcu Pan Doktor mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył.

  • E

   Doktor Paweł do przede wszystkim wspaniały człowiek, dla którego praca jest wielką pasją. Niestety, nie spotkałam w swoim życiu wielu takich lekarzy jak Doktor Lipowski. Pan Doktor bardzo dba o swoich pacjentów. Pomaga im z wielkich zaangażowaniem, cierpliwością a czasem nawet z wielkim poświęceniem - kosztem swojego zdrowia i kosztem swojego czasu. Jest wspaniałym fachowcem, dla mnie najlepszym! Dziękuję, że Pan jest Panie Doktorze:)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Jerzy Zarzecki

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: operacja przepukliny

   Jednym słowem to wspaniałym lekarz. Kompetentny, ma ogromną wiedzę a przede wszystkim super podejście do małych pacjentów. Operował naszego 4-letniego syna w Clinica Medica. Syn bardzo polubił dr Jurka, który ma nieziemską cierpliwość do maluchów. Operacja dla takiego małego dziecka to ogromny stres a jednak dzięki cierpliwości i właściwemu podejściu do małego pacjenta doktor Jurek zyskał sobie szacunek i sympatię naszego malca. Dla mnie to wybitny fachowiec, wspaniały człowiek i troskliwy lekarz. Polecam bardzo!

  • D

   Fantastyczny lekarz zarówno pod względem doświadczenia, jak również kontaktu z dzieckiem i rodzicami. Byliśmy dzisiaj w Clinica Medica u niego i bardzo pozytywnie go odebrałem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Orłowski

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo dobry specjalista profesjonalny.Czlowiek o dużym sercu .Monika Świetnie usuwa żylaki Bardzo dokładny

  • Fantastyczny lekarz, dziś natychmiastową operacją uratował życie mojej Mamy. Życzę każdemu pacjentowi by trafiał na takich lekarzy.

   Janusz

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poradni Biała OnkologiaUsługa: wizyta konsultacyjna pierwszorazowa Gdańsk

   Z pełnym przekonaniem polecam Doktora Szyszko! Po pierwszej wizycie wiedziałam, ze jest to lekarz z powołania. Pan Doktor podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie i poświęca dużo czasu. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Dzieki doktorowi Szyszko moje obawy i strach minęły. Czuje, ze jestem w dobrych rękach :) ! Dziękuje Panie Doktorze! Więcej takich lekarzy w służbie zdrowia!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Przez pana doktora straciłam trzy miesiące, w których mogłam się leczyć. Historia miała miejsce w Malborku. Pan doktor wykonywał biopsję cienkoigłową w celu rozpoznania guza stwierdzonego w badaniu USG. Pan doktor wykonał biopsję niestarannie, bez wsparcia USG, pobierając materiał najprawdopodobniej z węzła chłonnego zamiast z guza nowotworowego - takie są podejrzenia lekarzy, którzy później zajęli się moim przypadkiem. Wynik otrzymany od pana doktora mówił, że biopsja nie wykazała niepokoju onkologicznego. Miałam się zgłosić do kontroli za trzy miesiące, objawy jednak nie ustępowały, więc zdecydowałam się skonsultować z innym lekarzem. Okazało się, że mam raka piersi, a guz był już dość spory. Absolutnie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (133) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG jamy brzusznej

   USG wykonane szybko i dokładnie, pan Sławomir na bieżąco tłumaczy wszelkie nieprawidłowości w jamie brzusznej

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG piersi

   Badanie wykonane szczegółowo, następnie dokładnie wyjaśnione, jasne zalecenia. Lekarz sympatyczny, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Leszek Mazurkiewicz

  Psychiatra, dr n. med.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacje psychiatryczne

   Wybitny specjalista. Jestem pacjentka doktora od dłuższego czasu i moge z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarza, jest kompetentny,troskliwy, profesjonalny , rozmawia i słucha co pacjent mówi, doradza, dla mnie- wspaniały. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

  • M
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja

   Specjalista , który poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Analizuje przypadek bardzo dokładnie i stara się dobrać leki najodpowiedniejsze, jakie tylko można.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Anita Tarnowska

  Endokrynolog, Diabetolog, Dietetyk, lek.

  • P
   Lokalizacja: Clinica Medica

   Wspaniała Pani Doktor... ciepła, cierpliwa i nad wyraz zyczliwa. Trafiłem do Pani Doktor z zaawansowana cukrzyca. Podczas wizyty okazało się, ze mam także problemy internistyczne, których zapewne inny lekarz by nie zauważył. Wszystko dzięki szerokiej wiedzy popartej kilkoma specjalizacjami. Wszystkim polecam!!!

  • Lokalizacja: HMS CLINICUsługa: cukrzyca ciazowa

   Wspaniala Pani Doktor... Mialam cukrzyce ciazowa i tylko dzieki Pani Doktor przytylam 10 a nie 30 kg...odpowiednio dobrana dieta, wizyty kontrolne i niejednokrotnie kontakt tel - sprawily ze jestem dzisiaj szczesliwa matka zdrowego synka. Szczerze polecam!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paulina Linkowska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pomimo posiadania kompletu badań krwi, usg i cytologii sprzed 9 miesięcy (jestem osobą poniżej 25 r.ż.), dr Linkowska na ostatniej wizycie odmówiła mi wypisania antykoncepcji. Stwierdziła, że wolałaby tego nie robić (nie była to standardowa klauzula sumienia). Na pytanie dlaczego, powiedziała, że lepiej gdy to zrobi ginekolog i że antykoncepcja posiada dużo skutków ubocznych. Pytając jakich, usłyszałam, że po niej się grubnie, co pozostawię bez komentarza. Dla mnie kwestią naturalną jest, że endokrynolog powinien posiadać kompetencje do doboru antykoncepcji. Zwłaszcza, że problemem z którym przyszłam, były duże huśtawki nastrojów. Nadmienię jeszcze, że na pierwszej wizycie dr Linkowska powitała mnie słowami: "Boże, ale Pani jest wysoka". Nie jest to ani miłe, ani profesjonalne.

  • T
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sim-Med PrzychodniaUsługa: zwykła wizyta dot. nieprawidłowych wyników

   Wnikliwe podejście do pacjenta, szybko i bez kolejki do Pani doktor. Cena w porównaniu do podejścia jest jak najbardziej adekwatna,nie jest to za drogo. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • G

   Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • A

   Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Połom

  Chirurg, Urolog, lek.

  • G

   Zainteresowanie pacjentem,,oraz pełen profesjonalizm.
   Każdy,kto znajdzie się w rękach tego lekarza,zostanie leczony najlepiej jak to możliwe.
   Polecam szczerze!