Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.


Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.


Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.


Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.


Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.


Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.


Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (90)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Skibiński konsultacja gastrologiczna

  Witam, pan lekarz jest bardzo konkretny, profesjonalny, przyjemna atmosfera. Dokładnie wytłumaczył kolejne badania i leczenie. Polecam wizytę u lekarza.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle Inny

  Zdecydowanie najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam! Przyjemna atmosfera i bardzo rzetelne podejście :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Garganisz Inny

  Opinia dotyczy zabiegu adenotonsillotomii u dziecka. Bardzo polecam doktora, na wizycie przed zabiegiem dokładnie przeanalizował wszystkie za i przeciw. Mimo swojego dużego doświadczenia zawodowego nie potraktował nas rutynowo. Lekarz jest empatyczny z poczuciem humoru. Po zabiegu syn wreszcie normalnie oddycha a katar jest zwykłym katarem, a nie poważną infekcją kończącą się zawsze ropnym zapaleniem zatok z wysoką gorączką i antybiotykiem. Szczególne podziękowania również dla anestezjologa (niestety nie pamiętam nazwiska) za wspaniałą opiekę w czasie i po operacji.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alina Kierznikowicz Inny

  Polecam z całego serca .Pani dr sympatyczna, dokładnie tłumaczy przebieg choroby, odpowiednio dobiera leczenie .Dzięki Pani dr pozbyłam się bólu, a przy okazji dostałam wskazówki jak dalej postępować.Bez problemu dostałam się na wizytę,przy braku wolnych miejsc .Żałuję tylko ,że tak późno poszłam i sama się leczyłam na własną rękę. Dziękuję za pomoc i wskazówki jak dalej postępować.Nadmienię tylko ,że wizyta proktologiczna.Dla niezdecydowanych, czy krępujących się, zapewniam ,że nie ma czego się obawiać.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Bartelik Inny

  3 razy na SORze, wizyta u wielu lekarzy, dużo badań i nic. Aż wreszcie przypadkowo z moimi dziwnymi, strasznymi bólami trafiłam do dr Bartelika. Juz podczas pierwszej wizyty zlecił odpowiednie badania i przepisał leki, które od razu mi pomogły. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, za wysłuchanie, wytłumaczenie, cierpliwość i wyrozumiałość. Życzę każdemu, żeby trafiał na takich właśnie lekarzy. Kompetentnych i cierpliwych.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Bajena Inny

  Wizyta zaczęła się punktualnie. Lekarz udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania (choć trochę ich było), doradził i był bardzo zaangażowany. Polecam :)

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Garganisz Inny

  Od prawie 10 lat cierpię na dolegliwości ze strony górnych dróg oddechowych, odwiedziłem wielu laryngologów w Trójmieście i przez ten czas nie spotkałem laryngologa o tak dużej empatii do pacjenta. Z zabiegu tonsillektomii przeprowadzonego w Clinica Medica jestem również bardzo zadowolony.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwo Sługocki Inny

  Ten doktor to fakt jakby był z innej planety. Cudowny człowiek .
  Dokładnie wyjaśnia , jest cierpliwy, wyrozumiały i bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Doskonale trafia w diagnozy. Bardzo jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na tego człowieka.
  Jego trzeba chronić jak Dolinę Rospudy.
  Świetny człowiek

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Garganisz Inny

  Nie wystawiaj zasadniczo opinii, ale w tym wypadku musze, bo dotyczy dziecka. Bylam na wizycie u dr Garganisza z powodu bolu ucha corki. Po zbadaniu stwierdzil, ze jest lekko zaczerwienione i delikatny stan zapalny.. nastepnego dnia pękła jej błona bębenkową (!) wiec stan zapalny dzien wczesniej musiał byc ogromny, a dr nie zlecil leczenia antybiotykami twierdząc, ze nie widzi wskazan. Dziecko męczyło sie dwa dni, a ja słuchając lekarza myslalam, ze jest przewrażliwiona.. :( nie polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Alicja Renkielska korekcja powiek

  Pani Doktor szczegółowo dokładnie wyjaśniła wszystkie za i przeciw na zabieg wrócę za rok. Teraz mogę podziękować za rady i polecić wszystkim za fachowość :)

  dr hab. n. med. Alicja Renkielska

  Bardzo dziękuję za słowa uznania, serdecznie pozdrawiam,
  Alicja Renkielska

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Mireckiego 11, 81-229 Gdynia Pokaż w Google Maps
Medica Polska, LUX MED, PZU Życie
Powiązane wyszukiwania