Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek

  81-229, Gdynia, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Lipowski

  Okulista, dr n. med.

  • Lekarz z powołania, Bardzo polecam, po tym jak badało mnie wielu okulistów i żaden nic nie stwierdził, w końcu Pan Doktor mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył.

  • E

   Doktor Paweł do przede wszystkim wspaniały człowiek, dla którego praca jest wielką pasją. Niestety, nie spotkałam w swoim życiu wielu takich lekarzy jak Doktor Lipowski. Pan Doktor bardzo dba o swoich pacjentów. Pomaga im z wielkich zaangażowaniem, cierpliwością a czasem nawet z wielkim poświęceniem - kosztem swojego zdrowia i kosztem swojego czasu. Jest wspaniałym fachowcem, dla mnie najlepszym! Dziękuję, że Pan jest Panie Doktorze:)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Leszek Mazurkiewicz

  Psychiatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pan doktor bardzo przyjaznie nastawiony do pacjenta,wizyta u niego to jak rozmowa z przyjacielem.Niesamowite podejscie do pacjenta oby jak najwiecej takich lekarzy z powolania.dziekujemy panie doktorze:)

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Nawet sama rozmowa, osobowość doktora, powoduje, że widzę świat w zdrowych i lepszych barwach. Cieszę się, że właśnie jego wybrałam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Golonko

  Ginekolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: STARMEDICA GDYNIAUsługa: ciaza

   Dobry lekarz, konkretne odpowiedzi, czasami dziwne teksty do sytuacji i poczucie humoru. Mógłby być bardziej szczegółowy przy badaniu 4d i opisywać co widzi.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pierwsza wizyta była niefajna, lekarz mówi coś pod nosem, co chwilę musiałam dopytywać o co chodzi. Podczas zbierania wywiadu, bardzo roztrzepany, kilkukrotnie pytał o to samo. Badanie usg dość bolesne, krótkie, bez komentarzy. Przyjmuje na NFZ, a wszystkie wyniki typu progesteron, estradiol miałam wypisywane aby robić prywatnie, bo "to nie poradnia endokrynologiczna". Kolejna wizyta jednak była lepsza, diagnoza lekarza okazała się trafna, otrzymałam leki, które poprawiły jakość życia. Jednakże te skierowania na badania prywatne były straszne, po co wtedy te wizyty na NFZ? Dzieki doktorowi wykryto u mnie chorobę, ale nie zamierzam być dalej pod jego opieką.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań Usg

   Wydaje się być kompetentnym radiologiem(zrobił mi USG). Bardzo rzeczowy i skrupulatny. Zdecydowanie polecam.

  • M

   Doktor bardzo miły, wszystko szczegółowo opisał. Opowiadał dokładnie jakie moga byc przyczyny danego stanu zdrowia w przeciwieństwie do niektorych lekarzy ktorzy opisują tylko wyniki. Na pewno do niego wroce na kontrole

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Andrzej Szerle

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan doktor prowadził moją ciążę od pierwszej do ostatniej wizyty. Atmosfera wizyty super, odpowie na każde pytanie, cierpliwy i dokładny. Bardzo troskliwe podejście i do mamy i do dziecka. Bardzo się cieszę, że akurat na Dr Szerle trafiłam, bo trafiłam przypadkiem.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicaUsługa: badanie ginekologiczne

   Bardzo sympatyczny doktor z dużym poczuciem humoru. Dodatkowo z dużą wiedzą. Pełen profesjonalizm. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Paulina Linkowska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • R
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry kontakt, świetny i profesionalny lekarz, bardzo miła wizyta i rozmowa. Szczerze polecam Wszystkim!

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Profesjonalne podejście i wnikliwe badanie, które na pewno przyniesie efektywne leczenie. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Rafał Sługocki

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Pracy,

  • F
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Lekarz bardzo dobrze przygotowany i rzeczowy (co lubię). Atmosfera zdecydowanie pozytywna i wiem, że w przyszłości nie zawaham się skorzystać ponownie z usług doktora. Polecam

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medica

   Bardzo dobra komunikacja z pacjentem, wyczerpujące udzielenie informacji na temat choroby i leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Grzegorz Barciński

  Laryngolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie zatok, niedosłuch

   Przy corocznym przewlekłym zapaleniu zatok - ponad 3 m-ce z towarzyszącym kaszlem ( normalnie gruźlica) udałam się do Pana Dr.Zlecił prześwietlenie. Obejrzał, dwa razy przepłukał mi zatoki i ponad rok nie miałam problemu, a z zatokami mam problem nawet latem. Mojemu synowi Doktor usuwał migdałka i wodę z ucha-przestał chorować. W dodatku podpowiedział , że w Clinice Medica były jeszcze terminy na bezpłatne usuwanie i sam zadzwonił z terminem. Ma dobre podejście do dzieci. Minusem faktycznie jest notoryczne spóźnianie się ! Jednak i w tym roku wybieram się do Doktora i to prawie całą rodziną. Mogę polecić! Cena za wizytę prywatną również przystępna

  • P

   Zupełny brak zainteresowania, zniecierpliwienie dłuższymi tłumaczeniami że przypadek nie jest typowy. Jak można się domyślić, przez to powstała zupełnie nietrafna - jak okazało się po prywatnej wizycie u innego laryngologa - diagnoza, a niedosłuch nie był spowodowany korkiem woskowinowym tylko poważną chorobą. Być może doktor może pomóc w jakichś drobnych i oczywistych dolegliwościach, ale gdy trzeba pogłówkować nad diagnozą, warto skierować się do kogoś innego.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta konsultacyjna pierwszorazowa Kwidzyn od 01.2016

   Polecam serdecznie! Byłam na konsultacji z wynikami taty-nowotwor pluc. Przede wszystkim rzeczowa, konkretna rozmowa, bez zbednego upiększania. Doktor od progu wzbudza zaufanie co ulatwia samą rozmowę. Duża wiedza w zakresie onkologii co wplywa na poczucie bezpieczeństwa, ze własne życie powierzamy w dobre ręce. Polecam!

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ♥ BiałaOnkologia.pl™ | Przychodnia Specjalistyczna w GdańskuUsługa: wizyta konsultacyjna pierwszorazowa Gdańsk

   Szczerze polecam Pana doktora, rzeczowo podszedł do sprawy, przede wszystkim ukierunkował (!) i zmotywował do dalszego działania! Dziękujemy! Lekarz godny polecenia!

  Zobacz wszystkie opinie (120) o tym lekarzu


 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • G

   Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • A

   Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu