Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Clinica Medica

Mireckiego 11

81-229 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.
Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwo Sługocki Inny

  Leczę się u p. doktora od kilku lat. Komunikatywny, wyjaśni zawsze moje wątpliwości i udzieli wyczerpujących informacji jak trzeba wraz z rysunkami. Opisy MR , zdjęć rtg czy TK wówczas są mi lepiej znane. Żadne dotychczas lekarz tak szczegółowo nie informował mnie o wynikach tych badań. Moje problemy to krążenie i kręgosłup. Leczenie oceniam pozytywnie są efekty.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Mazurkiewicz Inny

  Bardzo przyjemnie rozmawia się z lekarzem.
  Bardzo polecam wizytę u Pana Doktora Mazurkiewicz, zawsze punktualnie i przyjemnie.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Gawron Inny

  Wrażenia z wizyty bardzo pozytywne. Zastosowane metody leczenia skuteczne. Wysoka kultura osobista dr Gawrona. Bardzo polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Mikulska Inny

  Każda wizyta
  (nawet w formie teleporady
  ) odbywa się w sposób profesjonalny, ze szczegółowym wywiadem. Pani doktor zawsze zleca odpowiednie badania i nie pozostawia wątpliwości bez odpowiedzi :)

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Somnicki Inny

  Extremely professional doctor doing his job with a passion.Emphatic in his opinions, competent. Represents a huge knowledge and experience.He can listen to the patient.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle Inny

  Jestem pacjentką Pana Doktora już od jakiegoś czasu - dodam że doktor jest rewelacyjnym , bardzo empatycznym człowiek a przy tym wspaniałym fachowcem . Polecam wszytskim z czystym sumieniem .Bo to lekarz -przyjaciel kobiety :) Taki który wszystko cierpliwie wyjaśni ,i wytłumaczy . Mój mąz go uwielbia :D

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Rafał Sługocki Inny

  Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze zawsze trafnie stawia diagnozę i pomaga. Chodzę do doktora kilka dobrych lat. Bardzo Polecam innym!.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr hab. n. med. Alicja Renkielska konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Duża wiedza przekazana w przystępny sposób. Bardzo jasno zaproponowany proces leczenia z omówieniem poszczególnych etapów.

  dr hab. n. med. Alicja Renkielska

  Bardzo dziękuję, pozdrawiam. Alicja Renkielska

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Somnicki Inny

  Wizyta poprawna. Zabieg wykonany profesjonalnie. Pan doktor objaśnił jak będzie wykonał zabieg, jaki będzie okres rekonwalescencji. Polecam

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alina Kierznikowicz usuwanie zmian skórnych

  Wizyta u Pani doktor była bardzo miła. Jako jedna zgodziła się wykonać zabieg usunięcia cysty w kąciku oka. Mała zmiana a jednak nikt nie chciał jej usunąć. Pani doktor podjęła się zadania i co najlepsze nie ma śladu po szwach. Wizyta, zabieg i wizyta kontrolna w super atmosferze. Pełen profesjonalizm

  lek. Alina Kierznikowicz

  Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania