Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek

  81-229, Gdynia, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Barciński

  Laryngolog, lek.

  • P

   Zupełny brak zainteresowania, zniecierpliwienie dłuższymi tłumaczeniami że przypadek nie jest typowy. Jak można się domyślić, przez to powstała zupełnie nietrafna - jak okazało się po prywatnej wizycie u innego laryngologa - diagnoza, a niedosłuch nie był spowodowany korkiem woskowinowym tylko poważną chorobą. Być może doktor może pomóc w jakichś drobnych i oczywistych dolegliwościach, ale gdy trzeba pogłówkować nad diagnozą, warto skierować się do kogoś innego.

  • D

   Moja córka Zosia leczy się u doktora lata - usuwał migdały - operacja super i od razu efekt.
   Teraz ma nawracające zapalenie zatok i doktor jest najlepszy w płukaniu - dziecko może oddychać i jest zupełnie inne. Chodziliśmy do innych lekarzy, ale u doktora jest najlepszy efekt terapeutyczny. Zosia uwielbia doktora, bo jest uśmiechnięty i serdeczny - po wizycie u Niego czuje różnice !!!Doktor zawsze stsr się pomóc i znajduje czas. Dziękujemy!- mama Zosi R. - Dominika Pękalska

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paweł Lipowski

  Okulista, dr n. med.

  • Lekarz z powołania, Bardzo polecam, po tym jak badało mnie wielu okulistów i żaden nic nie stwierdził, w końcu Pan Doktor mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył.

  • E

   Doktor Paweł do przede wszystkim wspaniały człowiek, dla którego praca jest wielką pasją. Niestety, nie spotkałam w swoim życiu wielu takich lekarzy jak Doktor Lipowski. Pan Doktor bardzo dba o swoich pacjentów. Pomaga im z wielkich zaangażowaniem, cierpliwością a czasem nawet z wielkim poświęceniem - kosztem swojego zdrowia i kosztem swojego czasu. Jest wspaniałym fachowcem, dla mnie najlepszym! Dziękuję, że Pan jest Panie Doktorze:)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Anita Tarnowska

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medica

   Świetny lekarz,odpowiada na każde nasze pytanie, dużo sprawdza zanim poda leki i nie wciska ich odrazu proponując diete. Pierwszy lekarz, który ustawił mi leki tak aby wy niki byly dobre w zaledwie 2 miesiace ( męczyłam sie juz z tym pare lat) . Na prawde polecam, oprocz tego że świetny lekarz to nardzo miła osoba.


 • Paulina Linkowska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: Problemy hormonalne

   Wizyta u Pani Doktor przebiega w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Potrafi wysłuchać pacjenta i doradzić co jest dla mnie dobre. Leczenie farmokologiczne, które zastosowała w moim przypadku przynosi efekty.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Cudowna kobieta, cudowny lekarz! Borykam się z problemami przysadki mózgowej i dzięki dokładnym wskazówkom co i gdzie za badania zrobić jestem już o krok od diagnozy! Kompetentny lekarz, który faktycznie chce pomóc, pamięta swoich pacjentów i martwi się o nich. Życzę każdemu który ma problem by trafił do dr Linkowskiej bo jest to konsultacja warta każdych pieniędzy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Szerle

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor był bardzo uprzejmy. Wizyta należała do tych przyjemnych (na tyle na ile się da u ginekologa). Wszystko zostało wysłuchane, przeanalizowane i wytłumaczone. Badanie bezbolesne. Byłam u Pana doktora pierwszy raz i zapewne ostatni, gdyż była to wizyta wakacyjna, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku z ciążą w trakcie dość długiego okresu urlopowego, ale gdybym mieszkała w Gdyni na pewno wróciłabym do gabinetu Pana Andrzeja Szerle.

  • J
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: bole brzucha

   Lekarz dokladnie wysluchal ,dopytal ,przypiisal leki ,delikatnie zbadal zwazajac na bolaca strone ,konkretnie odpowiedzial na moje pytania.Bardzo sympatyczny wesoly ,wizyta na luzie ,bez krepacji ,taki pozytywny lekarz!!Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor Szyszko jest uprzejmy, fachowy i niezwykle sympatyczny. Wizyta u niego to sama przyjemność. Jego przyjazny stosunek do pacjenta jest dobroczynny. Zawsze wychodzę od doktora zdrowsza i w lepszej kondycji psychicznej niż przyszłam.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poradni Biała OnkologiaUsługa: konsultacje onkologiczne

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Nareszcie trafiłam na lekarza który udzielił mi wyczerpujacych odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Polecam Dra wszystkim pacjentom, którzy znaleźli się na rozdrożu.

  Zobacz wszystkie opinie (109) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: Zwykła wizyta

   Pan Doktor jest osobą empatyczną oraz kompetentną.
   Nawiązuje pozytywną relację z pacjentem.
   Udziela odpowiedzi na wszelkie pytania.
   Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Maciejewskiego, ponieważ jest profesjonalistą.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG piersi

   Polecam, bardzo dobry lekarz. Patrzy na pacjenta kompleksowo, udziela wielu informacji, kompetentny i profesjonalny.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Rafał Sługocki

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Pracy,

  • A
   Lokalizacja: Clinica Medica

   Odkąd leczę się u dr Sługockiego moje życie stało się dużo lepsze. :) chodzę do Niego od kilku lat. Choruję na atopowe zapalenie skóry, wiadomo, z tym schorzeniem co chwile się coś dzieje, uczulenia, zapalenia itp itd. Doktor zawsze mi pomoże, trafne diagnozy, dobrze dobrane leki/maści/kremy. Nie przepisuje tylko "z górnej półki", jeśli nie ma takiej potrzeby, jeśli wystarczy i nie uczula, polecił mi nawet zwykły krem Nivea, nie czuję się naciągana na drogie maści, by wspierać konkretne firmy czy coś... Jeśli Doktor dysponuje to nawet daje kilka opakowań próbek, żeby nie kupować. :)
   Ale prócz tego, że to bardzo dobry specjalista, to też bardzo przyjemny człowiek. Pożartuje, pośmieje się, odpowie na wszystkie pytania, jest uprzejmy i konkretny, nie przedłuża niepotrzebnie wizyt, kolejka przesuwa się jak trzeba, osobiście według kolejności woła do gabinetu, żeby żaden cwaniak nie próbował się wcisnąć. ;) a jak przyszłam do przychodni z nagłym wypadkiem, mimo, że lekarz miał komplet, bez problemu mnie przyjął.
   Chodzę do Doktora do Centrum Medycyny Morskiej na Starowiejskiej w Gdyni lub na Grabówek do przychodni Clinica Medica.
   Naprawdę polecam tego lekarza!!!

  • A

   Po przykrych doświadczeniach u innych lekarzy wreszcie trafiłam na PROFESJONALISTĘ . Przez długi czas borykałam się z ostrą postacią AZS, nie miałam już siły aby z tym walczyć. Dopiero dr Sługocki przywrócił mi normalne życie.Trafnie postawił diagnozę, odpowiednio dobrał leki, udzielił cennych informacji. Absolutne zaangażowanie, ogromna wiedza a do tego wsparcie jakie otrzymałam podczas wizyt u dr sprawiły że leczenie w końcu przyniosło oczekiwany skutek. Szczerze polecam doktora, jest uprzejmy i z szacunkiem podchodzi do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • ZIELIŃSKA-BADEŃSKA Danuta

  Internista, lek.

  • wspaniały, ludzki lekarz, a na dodatek bardzo ładna kobieta.