Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek

  81-229, Gdynia, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Lipowski

  Okulista, dr n. med.

  • Lekarz z powołania, Bardzo polecam, po tym jak badało mnie wielu okulistów i żaden nic nie stwierdził, w końcu Pan Doktor mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył.

  • E

   Doktor Paweł do przede wszystkim wspaniały człowiek, dla którego praca jest wielką pasją. Niestety, nie spotkałam w swoim życiu wielu takich lekarzy jak Doktor Lipowski. Pan Doktor bardzo dba o swoich pacjentów. Pomaga im z wielkich zaangażowaniem, cierpliwością a czasem nawet z wielkim poświęceniem - kosztem swojego zdrowia i kosztem swojego czasu. Jest wspaniałym fachowcem, dla mnie najlepszym! Dziękuję, że Pan jest Panie Doktorze:)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Krzysztof Orłowski

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo dobry specjalista profesjonalny.Czlowiek o dużym sercu .Monika Świetnie usuwa żylaki Bardzo dokładny

  • Fantastyczny lekarz, dziś natychmiastową operacją uratował życie mojej Mamy. Życzę każdemu pacjentowi by trafiał na takich lekarzy.

   Janusz

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Zarzecki

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • K
   Lokalizacja: Clinica Medica

   Drodzy Rodzice. Jeżeli nie wiecie kto jest odpowiednim chirurgiem dla Waszego dziecka, śmiało ruszajcie do Pana Doktora Zarzeckiego. Cudowny człowiek z pogodnym nastawieniem do pacjentów, życzliwy, a wiedza, którą posiada i umiejętność jej przekazania zasługują na pełne uznanie. "Ale było fajnie" - tak podsumował wizytę w gabinecie mój sześciolatek ;) Dziękujemy Panie Doktorze! Polecamy wszystkim!!!

  • M
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: operacja przepukliny

   Jednym słowem to wspaniałym lekarz. Kompetentny, ma ogromną wiedzę a przede wszystkim super podejście do małych pacjentów. Operował naszego 4-letniego syna w Clinica Medica. Syn bardzo polubił dr Jurka, który ma nieziemską cierpliwość do maluchów. Operacja dla takiego małego dziecka to ogromny stres a jednak dzięki cierpliwości i właściwemu podejściu do małego pacjenta doktor Jurek zyskał sobie szacunek i sympatię naszego malca. Dla mnie to wybitny fachowiec, wspaniały człowiek i troskliwy lekarz. Polecam bardzo!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań Usg

   Cudowny, ciepły i życzliwy lekarz, który nie bagatelizuje dolegliwości pacjenta, a naprawdę stara się mu pomóc wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Po raz pierwszy spotkałam tak kompetentnego, dokładnego i uprzejmego lekarza. Polecam!

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań Usg

   Bardzo polecam każdej kobiecie w każdym wieku. Dr. Maciejski z zaangażowaniem podchodzi do sprawy, szczegółowo omawia badanie, dzieli się każdą analizą i chętnie odpowiada na pytania. Wizyta nie jest przepełniona sztywnym napięciem w milczeniu, lecz rozluźniającą rozmową na temat przyczyn i różnorodnych rozwiązań. Lekarz godny polecenia :)

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Leszek Mazurkiewicz

  Psychiatra, dr n. med.

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta co rzadko się zdarza u lekarzy... Weszłam do lekarza zestaresowana jak przed każdą wizytą u lekarza, wyszłam natomiast uśmiechnięta od ucha do ucha .... życzę każdemu pacjentowi takiego empatycznego podejścia lekarzy

  • M
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: zaburzenia lękowe

   Pan doktor to specjalista przez wielkie S! Jest przede wszystkim bardzo wyluzowany i zabawny przez co sprawia, że wizyta u lekarza staje się przyjemną rozmową. Doktor rozsądnie podszedł do mojego problemu, zmienił mi leki i dostałem namiary na psychoterapię. Nigdy nie wyszedłem od lekarza w tak wyśmienitym nastroju. Mogę tylko potwierdzić i podpiąć się pod poprzednie opinie, że Pan doktor samym nastawieniem i nastrojem czyni cuda. Polecam cieplutko!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta konsultacyjna pierwszorazowa Kwidzyn od 01.2016

   Bardzo sympatyczny przy czym konkretny specjalista. Otrzymalam wiele cennych porad i wskazówek. Pomimo dość krępującego badania Pan Doktor sprawił, że czułam się komfortowo. Polecam serdecznie.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ♥ BiałaOnkologia.pl™ | Przychodnia Specjalistyczna w GdańskuUsługa: wizyta konsultacyjna pierwszorazowa Gdańsk

   Po pierwszej wizycie już wiem, że trafiłam w dobre ręce. Doktor (bardzo miły z resztą) po dokładnym wywiadzie i zbadaniu mnie zaproponował dalsze postępowanie z wlokniako gruczolakiem w piersi patrząc na sytuację komleksowo i przedstawiając konsekwencje różnych opcji postępowań. To się nazywa fachowe podejście. Widać, że doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie, a nie działa mechanicznie i na skróty :)

  Zobacz wszystkie opinie (135) o tym lekarzu


 • Paulina Linkowska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor.
   Wizyta obejmowała wywiad środowiskowy, mierzenie ciśnienia i wzrostu, ważenie, badanie tarczycy.
   Prócz leków otrzymałam porady dotyczace suplementacji przy niedoczynności tarczycy.
   Była to moja pierwsza wizyta i szczerze mogę polecić innym wizyty u tej Pani.

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sim-Med PrzychodniaUsługa: tarczyca i ciąża

   Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u Pani endokrynolog. Pani dr dokładnie wypytała mnie o moją historię choroby oraz wyjaśniła mi, iż nie mam hashimotto gdzie poprzednio nikt nie umiał tego stwierdzić. Zostałam przebadana i dostałam odpowiednie zalecenia. Dodatkowo Pani dr zainteresowała się moim przeziębieniem i poleciła preparat do nosa bezpieczny do stosowania przez kobiety w ciąży ( gdzie nie był, to jej obowiązek ) po I wizycie wiem, że będę uczęszczać do Pani dr przez cały okres ciąży.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Anita Tarnowska

  Endokrynolog, Diabetolog, Dietetyk, lek.

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor bardzo rzetelnie najpierw przeprowadziła rzeczowy wywiad a dopiero potem skierowała na odpowiednie badania.Polecam.

  • D
   Lokalizacja: HMS CLINICUsługa: cukrzyca ciążowa

   Pani doktor bardzo miła i fachowa. Widać, że zna się na rzeczy i lubi swoją pracę. Każda wizyta to szczegółowe badanie, wywiad i sprawdzenie wyników. Oby więcej było takich lekarzy z powołaniem!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • G

   Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • A

   Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Połom

  Chirurg, Urolog, lek.

  • G

   Zainteresowanie pacjentem,,oraz pełen profesjonalizm.
   Każdy,kto znajdzie się w rękach tego lekarza,zostanie leczony najlepiej jak to możliwe.
   Polecam szczerze!