Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Clinica Medica

Mireckiego 11, Grabówek

81-229, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.
Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Renkielska

  Chirurg Plastyczny, dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Fachowa i bardzo rzeczowa porada. Pani Doktor przedstawila wszystkie argumenty za i przeciw. Polecam


 • Andrzej Skibiński

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja diagnostyczna

   Sprawnie i bezproblemowo. Wizyta była krótka, lekarz kompetentny, umówiłem kolejną. Polecam doktora.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja diagnostyczna

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz odpowiedział na moje wszystkie pytania z uśmiechem, miłe nastawienie, zrozumiale wszystko wytłumaczył.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Orłowski

  Chirurg, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Byłam u Pana doktora z mężem, 95-latkiem, który nie działa już samodzielnie. To była pierwsza wizyta. Na podudziu męża zauważyłam niegojacą się rankę z wypukloscią , która się powiększała. Pan doktor przyjął nas bardzo przyjaźnie i zalecił chirurgiczne usunięcie narosli, z biopsją . Zabieg został wykonany od razu, z miejscowym znieczuleniem. Pan doktor zrobił to niezwykle sprawnie, założył szwy i opatrzył. Czeka nas wizyta za dwa tygodnie, na zdjęcie szwów. Cieszymy się, że zabieg przebiegl tak sprawnie, wykonany przez zdolnego i bardzo sympatycznego chirurga, ,w szybkim terminie, bez zbędnego czekania. Polecamy doktora Orłowskiego.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta,szybka diagnoza i reakcja, bardzo miła atmosfera, personel bardzo przyjazny oraz perfekcyjnie wykonany zabieg usunięcia tłuszczaka,brodawek. Jednym słowem rewelacja.Polecam wizytę u tego specjalisty!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: konsultacja

   Bardzo kompetentny i pomocny lekarz, widać traktuje swoją prace z powołaniem. Widać wiedzę i rzetelność.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG tarczycy usg jamy brzusznej

   Polecam w 100%. Badanie było bardzo dokładne i szczegółowo omówione. Wizyta przebiegła w komfortowej i miłej atmosferze. Najlepszy specjalista, do jakiego miałam okazje trafić.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Alina Kierznikowicz

  Chirurg, Proktolog, Flebolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Wizyta odbyła się o czasie. Pani Doktor udzieliła mi wszystkich potrzebnych informacji i rozwiała wiele wątpliwości wykazując jednocześnie zrozumienie dla mojej sytuacji. Otrzymałam receptę na potrzebne leki oraz dodatkowe wskazówki jak polepszyć mój stan zdrowia do czasu zabiegu.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie Specjalistyczne

   Bardzo odpowiada mi sposób przeprowadzenia konsultacji i badania. Pani doktor jest spokojną, delikatną i uważną osobą, spokojnie wysłuchuje pacjenta, wyczerpująco odpowiada na pytania i ,co nieczęste w dzisiejszych czasach, nie spieszy się i nie niecierpliwi
   Barbara

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Leszek Mazurkiewicz

  Psychiatra, dr n. med.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacje psychiatryczne dorośli

   Pan doktor to najlepszy lekarz jakiego spotkałam. W trudnych chwilach, zakrętach życiowych podaje pomocną dłoń i sprawia, że nabieramy siły do walki z przeciwnościami. Polecam!

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: ocena stanu psychicznego

   Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Ma bardzo dobre podejście do człowieka, jest profesjonalny, a wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia onkologiczna

   Bardzo konkretny, rzetelny i niezwykle cierpliwy doktor. W bardzo jasny sposób przekazał mi informację o moim stanie zdrowia, przede wszystkim uspokoił i wytłumaczył jak należy postępować. Dziękuję za tę wizytę, polecam!

  • L
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poradni Micromedica

   Doktor faktycznie robi dobre wrażenie, wizyta przebiegła miło i jestem pod wrażeniem wykonanego zabiegu. Jednak na sam koniec bardzo się rozczarowałam postawą doktora. Po miesiącu byłam u doktora po odbiór wyniku histopatologicznego, który był w normie więc moja wizyta trwała zaledwie parę minut a doktor mimo wszystko kazał sobie zapłacić jak za normalną wizytę...... poczułam się oszukana i naciągnięta na pieniądze. A miałam możliwość sama odebrać wynik ale jako że zabieg wykonywałam w Malborku doktor zaproponował mi, że może mi go przywieść do kliniki w Gdańsku. Zraziłam się do Pana doktora. Mimo że jest dobrym lekarzem więcej nie skorzystam.

  Zobacz wszystkie opinie (180) o tym lekarzu


 • Rafał Gałąska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Szybko , bez problemów, życzliwość w kontakcie z pacjentem, profesjonalny opis problemów , dobrze wyjaśniona terapia , polecam

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: coraz częstsze uciski klatki piersiowej

   Dokładne i fachowe podejście do pacjenta.
   Lekarz przeprowadził odpowiedni wywiad i zlecił dodatkowe badania.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jerzy Zarzecki

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HMS CLINICUsługa: konsultacja chirurgiczna

   synmpatyczny, z fajnym podejściem do małego pacjenta, umie zniwować stres dziecka związany z wizytą.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HMS CLINICUsługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Bardzo sympatyczny lekarz z fajnym podejściem do dzieci, synek wchodził i wychodził z uśmiechem na twarzy

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Rafał Sługocki

  Dermatolog, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Dzisiaj byłam u p. Doktora na konsultacji dermatologicznej.
   Wizyta przebiegała b.rzeczowo z profesjonalnym podejściem
   do pacjenta.Otrzymałam dokładne wskazówki co do leczenia
   mojej przypadłości .Gorąco polecam takiego lekarza.

  • V
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: problem ze skalpem głowy i cerą

   Pan dermatolog jest bardzo profesjonalnym, cierpliwym i dokladnym lekarzem. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i wlasnie umowilam sie na kolejna.Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (200) o tym lekarzu