Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią „Clinica Medica” jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatny szpital zabiegowy od 15 lat służy pacjentom możliwością uzyskania szybkiej porady specjalistycznej niemal w każdej dziedzinie medycyny – zabiegowej i zachowawczej, szybkiej diagnostyki w jednym miejscu oraz przeprowadzenia leczenia operacyjnego w 10 specjalnościach zabiegowych.
Clinica Medica posiada 21 łóżkowy oddział szpitalny, w którym stworzone są niemal domowe warunki pobytu, rodzinna, troskliwa i ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne pełne węzły sanitarne (WC, umywalka i kabina natryskowa) oraz dodatkowo w telewizję kablową. Do dyspozycji mają telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań.
Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych i powikłań zatorowo-zakrzepowych w ciągu całego okresu naszej działalności.Clinica Medica posiada również nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym wysoko kwalifikowani lekarze wykonują zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, parodontologii, protetyki i implantologii. Ponadto dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody wybielania zębów systemem BEYOND™ w zaledwie 30 minut Pacjent uzyskuje poprawę od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Zaplecze anestezjologiczne umożliwia zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, co wpływa na skrócenie czasu leczenia (do jednej wizyty), jak również całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla pacjenta aspekty leczenia.
Dla osób aktywnych zawodowo i mających niewiele czasu na kontrolę swojego stanu zdrowia, u których w życiu codziennym dominuje stres, wieczny pospiech, nieregularne jedzenie, mające wpływ na choroby układu krążenia i przewodu pokarmowego Clinica Medica poleca program pod nazwą VIP Medical Partner. Program nastawiony jest na wykrycie schorzeń tych układów we wstępnych okresach. Badania prowadzone są na najnowocześniejszej aparaturze. Całość procesu diagnostycznego zamyka się w 48 godzinach. Wychodząc z naszej kliniki otrzymacie Państwo pełną informację (wraz z kompletem dokumentów) o aktualnym stanie zdrowia oraz w trakcie konsultacji lekarskiej uzyskacie komplet zaleceń dotyczących działań profilaktycznych lub leczniczych.
Dla osób, których BMI przekracza poziom 30 Clinica Medica oferuje kurację odchudzającą metodą BIB (BioEnterics® Intragastric Balloon). Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do żołądka silikonowego balonu wypełnianego następnie solą fizjologiczną. Balon wywołuje uczucie sytości oraz powoduje, że pacjent nie jest w stanie spożywać obfitych posiłków. Po okresie 6-ciu miesięcy balon jest usuwany. Metoda ta pozwala na redukcję około 70-80% nadwagi, a wraz z nią znormalizuje się ciśnienie, stężenie glukozy i insuliny, spadnie stężenie triglicerydów i moczanów.
Dużym zainteresowaniem cieszy się unikatowa metoda TOPAZ leczenia chronicznego bólu stawów (tendinosis), charakteryzującego się zmniejszonym ukrwieniem i degeneracją kolagenu spowodowanego permanentnym obciążaniem ścięgien stawu łokciowego, skokowego, ramiennego lub kolanowego. TOPAZ jest prostą i szybką procedurą, wykorzystującą wyjątkowo precyzyjne właściwości koblacji - metody chirurgicznej polegającej na wytworzeniu fal o wysokiej częstotliwości, które prowadzą do odparowania wyznaczonej części tkanki, zmniejszenia jej objętości i zwiększenia napięcia w określonych jej partiach - przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury QUANTUM, którą dysponuje Clinica Medica dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ofiar Wypadków „Salve Vitae”.

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek

  81-229, Gdynia, pomorskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Orłowski

  Chirurg, lek.

  • Fantastyczny lekarz, dziś natychmiastową operacją uratował życie mojej Mamy. Życzę każdemu pacjentowi by trafiał na takich lekarzy.

   Janusz

  • Wspaniały lekarz ,zyciowy i bardzo dokładny :)operowal 2 razy mojego mężą :)bradzo polecam tego lekarza :)


 • Grzegorz Barciński

  Laryngolog, lek.

  • P

   Zupełny brak zainteresowania, zniecierpliwienie dłuższymi tłumaczeniami że przypadek nie jest typowy. Jak można się domyślić, przez to powstała zupełnie nietrafna - jak okazało się po prywatnej wizycie u innego laryngologa - diagnoza, a niedosłuch nie był spowodowany korkiem woskowinowym tylko poważną chorobą. Być może doktor może pomóc w jakichś drobnych i oczywistych dolegliwościach, ale gdy trzeba pogłówkować nad diagnozą, warto skierować się do kogoś innego.

  • D

   Moja córka Zosia leczy się u doktora lata - usuwał migdały - operacja super i od razu efekt.
   Teraz ma nawracające zapalenie zatok i doktor jest najlepszy w płukaniu - dziecko może oddychać i jest zupełnie inne. Chodziliśmy do innych lekarzy, ale u doktora jest najlepszy efekt terapeutyczny. Zosia uwielbia doktora, bo jest uśmiechnięty i serdeczny - po wizycie u Niego czuje różnice !!!Doktor zawsze stsr się pomóc i znajduje czas. Dziękujemy!- mama Zosi R. - Dominika Pękalska

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paweł Lipowski

  Okulista, dr n. med.

  • Lekarz z powołania, Bardzo polecam, po tym jak badało mnie wielu okulistów i żaden nic nie stwierdził, w końcu Pan Doktor mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył.

  • E

   Doktor Paweł do przede wszystkim wspaniały człowiek, dla którego praca jest wielką pasją. Niestety, nie spotkałam w swoim życiu wielu takich lekarzy jak Doktor Lipowski. Pan Doktor bardzo dba o swoich pacjentów. Pomaga im z wielkich zaangażowaniem, cierpliwością a czasem nawet z wielkim poświęceniem - kosztem swojego zdrowia i kosztem swojego czasu. Jest wspaniałym fachowcem, dla mnie najlepszym! Dziękuję, że Pan jest Panie Doktorze:)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Paulina Linkowska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • A

   Najlepsza z najlepszych. Zawsze pomocna i bardzo profesjonalna. Trafnie diagnozuje. Serdecznie polecam.

  • N

   Dobry lekarz z powołania. Życiowa ,zabawna i cudowna kobieta. Trafnie diagnozuje i zleca badania. Naprawdę polecam


 • Andrzej Nowik

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: Inny

   Pan doktor wykonał mi zabieg długo męczącego mnie problemu wrastającego paznokcia. Po zabiegu czułem się bardzo dobrze, brak jakichkolwiek powikłań. Ponadto zostałem kompleksowo poinstruowany w kwestii profilaktyki i pielęgnacji. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z usług, jak i samego podejścia do pacjenta. Pan doktor chętnie wytłumaczył mi cały mechanizm, już nie mówiąc, że to bardzo sympatyczny człowiek.
   Życzę wszystkiego dobrego,
   Łukasz Omilian

  • Pan doktor bardzo miły, uprzejmy i z poczuciem humoru. Odpowiada na wątpliwości pacjenta i darzy go opieką do ustąpienia problemu. Cierpliwy i pomocny fachowiec z precyzją w rękach. Miałam u niego w szpitalu Marynarki wojennej zabieg usuniecia pęcherzyka żółciowego i podwiązania przepukliny brzusznej. bardzo jestem wdzięczna doktorowi za zabieg bo 3 chirurgów nie chciało się podjąć. Dziękuję za pomoc, uwagę i opiękę. Zmienił Pan jakość mojego zycia. NIe ma bóli i moge jeść różne cuda:) Pozdrawiam.

   Wdzięczna pacjentka,
   Magdalena Dąbrowa-Wyciszkiewicz

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Sławomir Maciejski

  Radiolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG piersi

   Po wizycie odniosłam wrażenie że zostałam o wszystkim bardzo szczegółowo poinformowana, miłe i staranne podejście do pacjenta. Pan Doktor wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Sumienny i konkretny. Bardzo polecam!

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG jamy brzusznej

   Dokładny podczas badań oraz wywiadu, cierpliwie i na spokojnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wskazał gdzie udać się na kolejne badania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szyszko

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poradni Biała OnkologiaUsługa: wizyta konsultacyjna pierwszorazowa Gdańsk

   Wszystko w porządku, Pan dr miły i sympatyczny ale niestety wyszłam z gabinetu w sumie z tym co już wiedziałam i o czym w sumie sama powiedziałąm dr. Byłam przekonana, że będę miała zrobione chociaz usg piersi, a tu jedynie potwierdzenie ze jest guzek tam gdzie go wyczuwam. Wyszłam zdezorientwana i zła na siebie, że za 10 minut pogawędki zapłaciłam 150zł.

  • Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: Inny

   Cudowny człowiek !! Fantastyczny Doktor !!! Jestem pacjentką doktora z Clinica Medica w Gdyni . Zawsze konkretnie odpowie na wszystkie pytania . Jego fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta świadczy o jego wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu .
   POLECAM DR W 1000000 %

  Zobacz wszystkie opinie (104) o tym lekarzu


 • Maciej Radwanski

  Pulmonolog,

  • Życzliwy i oddany pacjentowi lekarz. Dziękuję za opiekę w czasie pobytu w szpitalu w Redłowie. Pozdrawiam

  • Lekarz naprawdę oddany pacjentowi.Szybka i bardzo profesjonalna pomoc w nietypowym przypadku.Dziękuję bardzo.Aleksandra Jeczeń

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • ZIELIŃSKA-BADEŃSKA Danuta

  Internista, lek.

  • wspaniały, ludzki lekarz, a na dodatek bardzo ładna kobieta.


 • Wojciech Połom

  Chirurg, Urolog, lek.

  • Zainteresowanie pacjentem,,oraz pełen profesjonalizm.
   Każdy,kto znajdzie się w rękach tego lekarza,zostanie leczony najlepiej jak to możliwe.
   Polecam szczerze!