Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Jesteśmy prywatna firmą o profilu rehabilitacyjno-medycznym. Specjalizujemy się w rehabilitacji ruchowej, a nasza przewaga polega na indywidualnym podejściu do pacjentów. Każdemu pacjentowi jest przypisany magister rehabilitacji, który prowadzi pacjenta przez cały okres rehabilitacji.
Zajmujemy się rehabilitacją:

Ortopedyczną - po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, po endoprotezach stawu kolanowego, biodrowego, po zabiegach na stawie barkowym, uszkodzenia rotatorów stawu barkowego, uruchamianie zakresu ruchu po złamaniach kończyn, bóle kręgosłupa, uszkodzenia tkanek miękkich (więzadeł, mięśni, torebek stawowych, ścięgien)

Neurologiczną - pacjenci po udarach, po uszkodzeniach rdzenia kręgowego oraz uszkodzeniach nerwów obwodowych, dyskopatie, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane.

Pediatryczną - wady postaw u dzieci (przede wszystkim skoliozy), wady stóp.

Wczesno-dziecięcą - zaburzenia ruchowe pochodzenia ośrodkowego układu nerwowego u niemowląt, asymetrie ułożeniowe, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, kręcz szyi (asymetryczne ustawienie głowy), mózgowe porażenie, dziecięce,uszkodzenia nerwów obwodowych (splot ramienny, nerw strzałkowy i inne), stany dysraficzne rdzenia (rozszczepy kręgosłupa), choroby nerwowo - mięśniowe (dystrofie mięśniowe, zaniki rdzeniowe mięśni), zespół Downa.

Kardiologiczną - po zabiegach kardiochirurgicznych - CABG, PTCA, zastawki, niewydolność serca, choroba wieńcowa, nadciśnienie a także programowanie treningów, programy edukacyjne, modelowa rehabilitacja ambulatoryjna.

Onkologiczną - po zabiegach: chirurgicznych, resekcji węzłów chłonnych, mastektomii, rekonstrukcji piersi, po zabiegach rekonstrukcyjnych w obrębie głowy i szyi, w zaburzeniach stawów skroniowo-żuchwowych, wszędzie tam, gdzie występuje obrzęk chłonny.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (51)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda kwalifikacja do operacji

  Profesjonalizm , szybka data zabiegu , i fachowość w jego wykonaniu ,na efekty muszę poczekać ale jestem dobrej myśli

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Janusz Piasecki Zwykła wizyta

  Moim zdaniem bardzo dobry neurolog sympatyczny pomocny stara się jak może by pomóc i rodzicom i dziecku nie rozumiem negatywnych opinii na temat Pana doktora.. super lekarz

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda

  Lekarz cierpliwie wysłuchał całą historię schorzenia, zbadał, zdiagnozował i pokierował co dalej robić. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda

  Pan Doktor miły, grzeczny, kompetentny, wyjaśnij wszystko, opisal dokładnie co jest a czego nie ma. polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda uporczywy ból w biodrze

  Pan Doktor był miły, cierpliwie wysłuchał mojej historii i dotychczasowego postępowania. Po badaniu szczegółowo wyjaśnił mi na czym polega problem i wytłumaczył dalsze konieczne działania. Po wykonaniu zaleconych badań umówię się na następną wizytę. Z tej wizyty jestem bardzo zadowolona. Uwierzyłam, że pomimo mojego wieku możliwe jest życie bez bólu. Serdecznie polecam Pana Doktora każdemu z problemami stawowymi. Władysława Moryc

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda konsultacja ortopedyczna

  Kompetentny lekarz, szybka diagnoza i szybkie rozpoczęcie leczenia. Jestem zadowolony, czekam teraz na zabieg.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda kontrola

  Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, jestem mega zadowolony z wizyty, wszystko potrafi wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Dziękuję i polecam

  H
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor,dokładnie wyjaśnił mi jaki jest stan mojej nogi po urazie,tj. zerwania mięśnia brzuchatego łydki,gdzie takiej informacji nie otrzymałam w przychodni w której zakładano mi gips.Wiem też ,jak mam dalej postępować z nogą.Wskazał również jaki rodzaj rehabilitacji jest potrzebny.Odpowiadał na wszystkie moje pytania.To bardzo sympatyczny lekarz,konkretny i rzeczowy.Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy ortopedy,wrócę do Pana doktora na pewno.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobry specjalista. Bylam na wizycie i zabralam Mame na wizyte do Doktora. Doktor wszystko wytlumaczyl i napewno sie zainteresowal zlym stanem zdrowia Mamy. Napewno lekarz godny polecenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda

  Lekarz bardzo konkretny , bardzo dokładny, postawił diagnozę i zaczynam leczenie. Bardzo pozytywny człowiek, pełny profesjonalizm. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawska 37A, 44-102 Gliwice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania