Centrum Rehabilitacji Rehamedica

(97 opinii)

Jesteśmy prywatna firmą o profilu rehabilitacyjno-medycznym. Specjalizujemy się w rehabilitacji ruchowej, a nasza przewaga polega na indywidualnym podejściu do pacjentów. Każdemu pacjentowi jest przyp... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Rehamedica

Warszawska 37A

44-102 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prywatna firmą o profilu rehabilitacyjno-medycznym. Specjalizujemy się w rehabilitacji ruchowej, a nasza przewaga polega na indywidualnym podejściu do pacjentów. Każdemu pacjentowi jest przypisany magister rehabilitacji, który prowadzi pacjenta przez cały okres rehabilitacji.
Zajmujemy się rehabilitacją:

Ortopedyczną - po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, po endoprotezach stawu kolanowego, biodrowego, po zabiegach na stawie barkowym, uszkodzenia rotatorów stawu barkowego, uruchamianie zakresu ruchu po złamaniach kończyn, bóle kręgosłupa, uszkodzenia tkanek miękkich (więzadeł, mięśni, torebek stawowych, ścięgien)

Neurologiczną - pacjenci po udarach, po uszkodzeniach rdzenia kręgowego oraz uszkodzeniach nerwów obwodowych, dyskopatie, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane.

Pediatryczną - wady postaw u dzieci (przede wszystkim skoliozy), wady stóp.

Wczesno-dziecięcą - zaburzenia ruchowe pochodzenia ośrodkowego układu nerwowego u niemowląt, asymetrie ułożeniowe, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, kręcz szyi (asymetryczne ustawienie głowy), mózgowe porażenie, dziecięce,uszkodzenia nerwów obwodowych (splot ramienny, nerw strzałkowy i inne), stany dysraficzne rdzenia (rozszczepy kręgosłupa), choroby nerwowo - mięśniowe (dystrofie mięśniowe, zaniki rdzeniowe mięśni), zespół Downa.

Kardiologiczną - po zabiegach kardiochirurgicznych - CABG, PTCA, zastawki, niewydolność serca, choroba wieńcowa, nadciśnienie a także programowanie treningów, programy edukacyjne, modelowa rehabilitacja ambulatoryjna.

Onkologiczną - po zabiegach: chirurgicznych, resekcji węzłów chłonnych, mastektomii, rekonstrukcji piersi, po zabiegach rekonstrukcyjnych w obrębie głowy i szyi, w zaburzeniach stawów skroniowo-żuchwowych, wszędzie tam, gdzie występuje obrzęk chłonny.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Gorąco polecam Pana doktora. Pan doktor operował moją stopę (haluks). Po wstępnej konsultacji w gabinecie gdzie bardzo dokładnie wszystko wytłumaczył skierował mnie do szpitala w Piekarach Śląskich. Pan doktor to doskonały specjalista, kompetentny, miły, wszystko dokładnie tlumaczy jaką technikę operacyjną należy zastosować, natomiast w szpitalu interesuje się "swoimi" pacjentami. Aktualnie jestem 5 tygodni po zabiegu, stopa pięknie sie goi ( w drugim tygodniu zostały zdjęte szwy) nic nie boli i z każdym dniem jest coraz ładniejsza. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana doktora Michała Pydy.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Za każdym razem postawił dobrą diagnozę. Przy zapaleniu ścięgna wdrożył szybkie leczenie. Również operował moje stopy, z efektów tych operacji jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest miły, spokojny i dokładnie wszystko tłumaczy. Gorąco polecam !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Pan dr bardzo konkretny, ale też sympatyczny. Zgłosiłam się z bólem ktegoslupa, na tej samej wizycie mialam rtg, zostalam uspokojona i dostalam zalecenia. Badanie bylo dokładne, lekarz byl skupiony. Pan dr nie wypisuje żadnych leków na wyrost. Na pewno zastosuje sie do zaleceń i liczę na poprawę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Owczarczyk rehabilitacja

  Wiedza, kompetencja, szczegółowe wyjaśnienia, odpowiednio dobrane ćwiczenia, skuteczność leczenia.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  U Doktora mialam nietypowa wizyte bo musialam miec wskazanie do operacji pomniejszenia biustu. Po badaniu, oraz RTG wystawil mi zaświadczenie Doktor. Dzis juz jestem tydzien po, bardzo dziekuje. Jeśli jeszcze kiedykolwiek powroci bol kregoslupa lub inny bol to na pewno wrócę do świetnego lekarza. Pozdrawiam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Jestem wdzięczna za fachowe leczenie mojego złamania ręki. Mialam złamanie poprzeczne 1/3 kości ramiennej. Pozdrawiam serdecznie Joanna


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Janusz Piasecki Zwykła wizyta

  Moim zdaniem bardzo dobry neurolog sympatyczny pomocny stara się jak może by pomóc i rodzicom i dziecku nie rozumiem negatywnych opinii na temat Pana doktora.. super lekarz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Po wypadku trafiłam na Izbę Przyjęć do Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Stwierdzono skręcenie stawu kolanowego, zalecono unieruchomienie kończyny w ortezie, chodzenie w asekuracji kul łokciowych a także skierowano mnie do kontroli i dalszego leczenia po 2 tygodniach do Poradnii Urazowo-ortopedycznej w Piekarach Śląskich.

  I tak też trafiłam do doktora Michała Pyda....
  Wizyta przebiegła bardzo szybko, polegała na zobaczeniu, ugięciu i wyprostowaniu kolana. Pan doktor tylko skrytykował lekarza z Izby Przyjęć, kazał wyrzucić ortezę do kosza na śmieci i odstawić kule. Dopytywałam czy nie jest przypadkiem uszkodzone jakieś więzadło, na co pan doktor odpowiedział, że nie ma takiej możliwości. Na tym wizyta się zakończyła.

  Nie dało mi to spokoju i wybrałam się do innego ortopedy na konsultację, który wykonał mi podstawowe badanie jakim jest USG a także zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego. Badanie wykazało znaczne uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego a także przemieszczenie łąkotki przyśrodkowej. Zostałam skierowana na fizjoterapię.

  Nieprofesjonalne podejście ze strony doktora Michała Pyda, który nie wykonał nawet podstawowego badania USG jednocześnie źle diagnozując mój uraz.
  Z całego serca nie polecam tego lekarza!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Bardzo dobry, profesjonalny lekarz i specjalista. Świetny fachowiec, pełen empatii i zrozumienia dla choroby pacjenta. Doskonały ortopeda. Polecam tego lekarza każdemu, kto ma problemy ortopedyczne, w tym zadawnione i wymagające operacji.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Owczarczyk rehabilitacja

  Pani Paulina pomogła uporać się z bólem pleców oraz z drętwieniem dłoni. Odczuwalna poprawa po pierwszym spotkaniu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania