Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś efektywnie i bezpiecznie wrócić do sprawności ? Chciałbyś poczuć znaczącą zmianę w swoim ciele i życiu ? Wyobrażasz sobie stopniowy proces rehabilitacji, zakończony satysfakcją i radością z ruchu? Cenisz pozytywną atmosferę i pracę z profesjonalistami? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Największym potencjałem GALEN REHABILITACJA są ludzie. To zgrany zespół, który poza dużym doświadczeniem i wiedzą, łączy przyjaźń, poczucie humoru i pozytywne podejście do życia. Stawiamy na dobrą atmosferę, bo wierzymy, że jest ona jednym z czynników mających znaczenie w procesie powrotu do zdrowia. W swoich działaniach wspieramy się także wysoko specjalistyczny sprzętem, jak np. bieżnia antygrawitacyjna oparta na technologii zaprojektowanej przez NASA, sprzęt diagnostyczny artrometr GNRB Rotab – najbardziej precyzyjny i jedyny w Polsce taki model.

Wspieramy, motywujemy, inspirujemy, przewodzimy w Twojej drodze – aż do osiągnięcia zamierzonego przez Ciebie celu, a nawet jeszcze więcej.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Izokinetyka
 • Artrometr
 • Bieżnia antygrawitacyjna
 • Sprzęt sportowy
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Specjaliści

Opinie o specjalistach (203)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Patrycja Zaporowska konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta na najwyższym poziomie, szybka pomoc, duża poprawa już po 1 wizycie.

  mgr Patrycja Zaporowska

  Bardzo dziękuje, powodzenia na zawodach!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Zielińska-Golus konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Pani Marta jest doskonałą fizjoterapeutką. Bardzo angażuje się w swoją pracę, co przynosi wymierne efekty dla pacjenta. Dziękuję za rehabilitację i polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Julia Walatek konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Pani Julia jest sympatyczną profesjonalistką. Szczegółowo rozpracowała zagadnienie, z którym się do niej zwróciłem, wdrożyła odpowiednie procedury naprawcze, a wszystko to z ponadprzeciętnym zaangażowaniem i w nad wyraz urokliwy sposób. Serdecznie polecam! :)

  mgr Julia Walatek

  Bardzo dziękuję Panie Arturze za tak ciepłą opinię :) Pozdrawiam

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Mateusz Talarczyk konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Trafiłem do Pana Mateusza z tzw. "łokciem tenisisty". Ból męczył mnie 2 lata i przenosił się na bark. Po czterech wizytach, masażach i planie treningowym jest znaczna poprawa. Sprawność ręki wróciła w 90%. Jestem naprawdę pod wrażeniem, bo nic nie pomagało wcześniej. Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Filip Humpa konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Filip to bardzo empatyczny i profesjonalny fizjoterapeuta, przychodzę tutaj z wielką przyjemnością. Po bardzo obszernym i dokładnym wywiadzie testujemy różne rozwiązania wobec poszczególnych kontuzji. Filip ma doskonałą pamięć do każdego szczegółu związanego z problemem pacjenta. Leczenie opiera również o solidny trening, który ma zlikwidować przyczynę, a nie tylko chwilowo złagodzić ból. Miałam już kontakt z wieloma fizjoterapeutami i pierwszy raz czuję się w 100% zaopiekowana. Nie ma takiej możliwości, żeby nie wyjść z sali uśmiechniętym!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Kędra Inny

  Panią Natalie charakteryzuje ogromny profesjonalizm, wiedza i umiejętności. Od kilku lat Pani Natalia pomaga mi w kontuzjach i urazach, za każdym razem skutecznie. Jej obycie z szeroko rozumianym sportem pomaga dojść do sedna problemu. Na każdej wizycie widać pełne zaangażowanie w to co robi. Byłem u wielu fizjoterapeutów, jednak Tylko Pani Natalia notuje u mnie 100% skuteczność w rozwiązywaniu moich "problemów". W dobie wysypu tego rodzaju specjalistów bije większość na głowę.
  Polecam z całego serca.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Justyna Zawada konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Serdecznie polecam Panią Justynę, od pierwszej wizyty pełne zaangażowania i skupienie na osiągnięciu celu terapeutycznego. Szczegółowe podejście do diagnostyki problemu i szybki efekt terapii - czego chcieć więcej? Z całego serca polecam!

  mgr Justyna Zawada

  Dziękuję bardzo za opinię. Wszystkiego dobrego! :)

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Bartłomiej Rożak konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Fachowiec najwyższej klasy. Po zerwaniu Achillesa miałem szczęście trafić do Bartka, po wcześniejszych konsultacjach u innych fizjoterapeutów. Ogromna wiedza , doświadczenie i zaangażowanie, usg zrobione z inicjatywy Bartka, omówienie ze mną każdego szczegółu. Na zajęciach zostawałem dłużej niż planowo, by jeszcze lepiej zająć się kontuzją. Po 2,5 miesiąc od zerwania już chodziłem po bieżni, gdzie również wspólnie przeanalizowaliśmy każdy element chodu. 10/10

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Julia Walatek konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Trochę bolało, ale da się przeżyć. Już czuję poprawę, jestem pewien, że problem całkiem zniknie jeśli będę stosował się do zaleceń. Polecam

  mgr Julia Walatek

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Julia Walatek konsultacja fizjoterapeutyczna (weekend)

  Polecam serdecznie Panią Julię ! Wizyta weekendowa last minute ale wszystko jak najbardziej na tak. Pani Julia jest kontaktowa co pomaga w przebiegu wizyty, została wykonana terapia manualna jak i zostały zalecone i przedstawione ćwiczenia. Pozytywna atmosfera podczas wizyty

  mgr Julia Walatek

  Bardzo dziękuję za opinię. Zapraszam w razie nagłych wypadków :) Pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania