Informacje o placówce

Gabinety

Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Jerzego 6

43-150 , Bieruń , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Pijarska 1,3

40-750 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Pająk

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Profesjonalizm, kultura, komunikatywność ( starsze osoby wychodzące z gabinetu Pana dr mówią- jaki miły lekarz), empatia, wrażliwość, troska o pacjenta. Lekarz z powołania, dający poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

  • S
   Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: problemy z barkiem od lat

   Pierwszy lekarz który skierował mnie na konkretne leczenie świetny lekarz któremu zależy na leczeniu pacjenta a nie przepisanie leków przeciwbólowych i dowidzenia .Lekarz naprawdę godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Paweł Lorek

  Internista,

  • M

   Doktor Paweł Lorek to naprawdę dobry lekarz, szlachetny i miły człowiek, który w moim odczuciu wybrał ten zawód z powołania. Polecam tego specjalistę.

  • M

   Jestem jego pacjętką od kilku lat.To nie tylko wspaniały lekarz,ale i człowiek.Wiedza,dobra diagnoza i przyjazny stosunek do pacjętów to cechy Pana doktora.


 • Piotr Wojciechowski

  Chirurg, Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.Usługa: kontrola pooperacyjna

   Najlepszy lekarz jakiego znam . Olbrzymia wiedza oraz bardzo kontaktowy i otwarty człowiek. Operował moje dziecko i cały przebieg leczenia oraz operacji przebiegł bardzo sprawnie . Polecam szczerze :)

  • A

   Witam. Byłam dziś u Pana doktora w Galenie w Bieruniu, a w sierpniu idę już z NFZ na Ochojec. Wreszcie fachowa pomoc. Zastrzyk w kolano, rehabilitacja i jedziemy dalej. Pierwszy lekarz, który zrobił coś w sprawie moich kolan od 12 lat. Dziękuję Panu serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Maciej Mierzwiński

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Galen OrtopediaUsługa: operacja złamania

   Szukając pomocy w moim skomplikowanym przypadku trafiłam na wizytę do Pana doktora Mierzwińskiego, który podjął się trudnego zadania jakim jest naprawianie po innych.
   Pan Maciej Mierzwiński stał się moim wybawieniem oraz mentorem na drodze ku pełnej sprawności. Podczas wizyt Pan doktor wykazuje zaangażowanie, niezwykle merytorycznie podchodzi do pacjenta. Cechuje go indywidualne podejście i szerokie spectrum analizy. Ponadto w trakcie konwersacji można otrzymać wyczerpujący opis sytuacji zdrowotnej oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz pojawiających się dodatkowych problemów, powiązanych z innymi niż specjalność doktora problemami naszego skomplikowanego organizmu, Pan Mierzwiński kieruje do specjalisty, aby dokonać dogłębnej diagnozy. Pomimo tego, że jestem w trakcie leczenia śmiało mogę stwierdzić, iż dzięki wiedzy, fachowej opiece i trafnej diagnozie stan mojego zdrowia ulega poprawie, a moje osobiste pozytywne odczucia potwierdzają wyniki badań. Także to jest chyba najważniejsze, iż wracam do zdrowia, a wizyty są moją receptą ,,na zdrowie". Gorąco polecam.

  • Ł

   Trafiłem do Doktora po 3 tygodniach od trudnego złamania w kolanie po wielu wizytach i konsultacjach. Nie boi się pytań pacjenta i zawsze wyczerpująco odpowiada. Zostałem przez niego zoperowany w WSS2 w Jastrzębiu, operacja udana, po dwóch tygodniach zginam kolanem bezboleśnie do 90 stopni (więcej narazie nie wolno). Bardzo polecam każdemu, kto szuka konkretnej i szybkiej pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maciej Gałaszek

  Neurolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo miły, kompetentny lekarz. Leczę się u pana doktora od półtora roku ( problemy z kręgosłupem), poprowadził mnie przez dwie operacje. Zawsze tłumaczył, odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania. Jestem mu bardzo wdzięczny.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uszkodzenie nerwu strzałkowego

   Chociaż badałam się u Pana Doktora już wiele lat temu jako dziecko, wspominam wizyty bardzo pozytywnie. Doktor Gałaszek był wyjątkowo cierpliwy, tłumaczył każdy wykonywany etap badania. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Renata Wróbel

  Hematolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w KatowicachUsługa: konsultacja hematologiczna

   Bardzo dobry lekarz, oddany pacjentowi, zna się na leczeniu, jest dokładna, z wyczuciem i empatia podchodzi do problemów. Bardzo mi pomogła.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w KatowicachUsługa: konsultacja hematologiczna

   Bardzo przyjazna Pani doktor, szczegółowo wyjaśniła powód choroby, i dalsze postępowanieepowaie.PolecamElzbieta

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania