O nas

Powstaliśmy w 2004 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Nasza siedziba mieściła się w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury. Założycielką ośrodka jest specjalista medycyny rodzinnej lek. med Izabela Iwanek. W odpowiedzi na oczekiwania pacjentów i potrzeby powiatu pani doktor w trakcie swojej działalności ukończyła również nadspecjalizację z zakresu medycyny paliatywnej.

Na początku kadrę tworzyło dwóch lekarzy i jedna pielęgniarka. Jednakże dzięki naszej determinacji, wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom oraz wysokiemu poziomowi oferowanych usług, liczba pacjentów w bardzo szybkim tempie rosła. Dlatego też w 2010 roku zmieniliśmy adres naszej siedziby na obecny lokal na osiedlu 30-lecia 8 (obecnie osiedle Przy Plantach).

W styczniu 2011 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o placówkę w Mikołowie-Bujakowie przy ul. Ks. F. Górki 60, a już we wrześniu tego samego roku otworzyliśmy kolejną, na osiedlu Mickiewicza 20 w Mikołowie. Obie poradnie zostały gruntownie wyremontowane oraz wyposażone w najwyższej klasy sprzęt medyczny, m. in. sprzęt ginekologiczny, stomatologiczny, USG, EKG, RTG stomatologiczne oraz wiele innych.

W marcu 2014 roku przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

W maju 2018 roku przejęliśmy poradnię „Medix” w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 1. Odnowiona lędzińska poradnia została wyposażona w nowy sprzęt ginekologiczny, aparat USG, zainwestowaliśmy również w nową recepcję i meble, ale przede wszystkim poszerzyliśmy zakres usług o leczenie pediatryczne, poprzez zatrudnienie lekarzy specjalistów. Poradnia Familiamed w Lędzinach świadczy teraz także usługi w zakresie szczepień ochronnych dla dzieci i dorosłych.

Ponad wszystko cenimy sobie komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stale rozwijamy i poszerzamy zakres naszych usług.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1323)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Katarzyna Głośna Porada laktacyjna

  Bardzo troskliwa Pani Kasia cierpliwie wysłuchała naszego problemu i rozpisała zalecenia. Wizyta była bardzo przyjemna a spokojne podejście Pani Kasi niesamowicie pomaga jeśli jest się zaniepokojonym! Serdecznie polecam cieszę się że jesteśmy pod jej opieką!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Tomasz Wilczyński konsultacja okulistyczna (kolejna wizyta)

  Wspaniały Pan Doktor, leczę się już 4 rok. Jestem po kilku zabiegach operacyjnych. Dzięki którym widzę. Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Dogodne metody płatności. Gorąco polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dagmara Drabik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Profesjonalne podejście, wywiad, rozeznanie, trafne pytania. Sama terapia na najwyższym poziomie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dagmara Drabik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Fizjoterapeuta godny polecenia , profesjonalne podejście do pacjenta

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Flekiewicz konsultacja pediatryczna

  Jesteśmy ogromnie zaskoczeni tak przyjaznym i otwartym sposobem komunikacji z rodzicami :). Jak to rodzice - przychodzimy z troski o swoje dziecko a w gabinecie otrzymaliśmy szereg rzetelnych informacji i plan leczenia. Bardzo polecamy. Kolejna wizyta zaplanowana

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Daria Wojcieszko usługa stomatologiczna

  Pani Daria ma dobre podejście do dzieci - dzięki niej córka już nie boi się wizyt u dentysty. Przyjazny gabinet, spokojne podejście do dziecka i drobiazg dla dzielnego pacjenta na koniec wizyty - to wszystko naprawdę działa. Jakość usług też na wysokim poziomie. Szczerze polecam.

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Flekiewicz Konsultacja hematologiczna dzieci

  Bardzo szczegółowa wizyta. Niezwykle kompetentny i dociekliwy lekarz.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Matuszewska Konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła jak powinnam leczyc moj problem. Bardzo zaangażowana w problem oraz leczenie. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Kramza konsultacja reumatologiczna

  Polecam. Pani doktor rzeczowa, konkretna i miła. Nastawiona na pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Kubala-Loch Inny

  Cudowna lekarka!
  Jako mama 2 dzieci - Pani Doktor urzekła mnie swoją wiedzą, doświadczeniem i mądrością w ich stosowaniu! Efekt - za każdym razem świetna diagnoza! Co ważne - antybiotykoterapia to ostateczność! Pani Doktor w sposób zrozumiały i dokładny wyjaśnia co dolega dziecku, jest również dostępna w trakcie leczenia i zawsze chętna do pomocy.
  Dzieci poddają się badaniu bo Jej empatyczność wręcz zachęca do "lekarskiej przygody.
  Naprawdę polecam!

  lek. Halina Kubala-Loch

  Dla takiej opinii warto żyć i pracować.Dziekuję z całego serca.Pozdrawiam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rybnicka 2, 43-176 Gostyń
Krakowska 11, 43-190 Mikołów

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje FamiliaMed sp. z o.o., Mikołów?
  FamiliaMed sp. z o.o., Mikołów dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: pediatria, medycyna rodzinna, stomatologia, neurologia, laryngologia, neurologia dziecięca, fizjoterapia, ginekologia, dietetyka, okulistyka, ortopedia, pulmonologia, endokrynologia, dermatologia.
 • Oferta FamiliaMed sp. z o.o. obejmuje 61 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja neurologiczna, Dermatoskopia – ocena znamion, guzków skórnych, konsultacja dermatologiczna, Konsultacja dermatologiczna dzieci, Konsultacja dermatologiczna, konsultacja reumatologiczna, psychoterapia indywidualna, interwencja kryzysowa, Konsultacja psychologiczna, poradnictwo psychologiczne.
 • Nie, FamiliaMed sp. z o.o. obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • FamiliaMed sp. z o.o. ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • FamiliaMed sp. z o.o. może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1323 osób dodało swoją opinię o placówce FamiliaMed sp. z o.o.. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • FamiliaMed sp. z o.o. ma 6 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 6 adresami:
  • Osiedle Przy Plantach 8 Mikołów
  • Osiedle Mickiewicza 20 Mikołów
  • ks. F. Górka 60 Mikołów
  • Lędzińska 1 Lędziny
  • Rybnicka 2 Gostyń
  • Krakowska 11 Mikołów
Powiązane wyszukiwania