Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Gliwice

Gruszczyńskiego 2/4

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Kardaszewicz Inny

  Swietna i bardzo kompetentna specjalistka, Pani doktor jest lekarzem z powolania! Nie bagatelizyje dolegliwości, uwaznie slucha, przeprowadza szeroki wywid lekarski, kieruje na badania. Jeden z lepszych specjalistów. Przy tym bardzo sympatyczna. Już zawsze będę wracał do Pani Aleksandry!
  Naprawde polecam !!!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Zofia Malanowicz Inny

  Wizyta odbyła się punktualnie,dostaliśmy nowe leki i zalecenia. Mimo to, nie mogę wystawić pozytywnej opinii.
  Pani doktor podczas całej wizyta była nieprzyjemna dla dziecka.
  Wykazała całkowity brak empatii w stosunku do
  małego chorego dziecka. Pouczała rodziców w kwestiach wychowawczych!
  Doświadczenie Pani doktor moja się z serdecznym podejściem do dziecka. Moje nieśmiałe dziecko bardzo źle się czuło podczas tej wizyty. Złe podejście do pacjenta,a raczej jego brak.
  Nigdy więcej do tej Pani nie wrócę ze swoim dzieckiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Czechura Inny

  Dzień dobry,

  Byłem u Pani dietetyk niestety zostałem potraktowany bardzo po macoszemu.
  Pani dietetyk nie próbowała wydobyć ode mnie informacji podstawowych które powinna według mnie takich jak ilość Spożywanych kalorii czy też poziomu aktywności fizycznej i ilości posiłków które zjadam w ciągu dnia. Dodatkowo otrzymałem bardzo ogólnikowe zalecenie w celu rozwiązania mojego problemu. Dodaktowo w kontakcie Pani dietetyk bez empati i do tego mało przyjemna w kontakcie. Więc ja napewno nie wróce do Pani dietetyk

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Kardaszewicz Inny

  Przede wszystkim jest to bardzo dobry lekarz. Zauważyła u mnie rzeczy, których nie widzieli inni lekarze. Nie bagatelizuje żadnych objawów, leczenie zawsze bywa skuteczne. Zawsze odpowiada na pytania oraz tłumaczy co dolega i jaki kierunek leczenia został wybrany. Szczerze polecam panią doktor.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Radosław Lasak Inny

  Najlepszy stomatolog u jakiego byłem. Każdy ząb leczony z wielką starannością, a kilka ich było do ratowania.
  Atmosfera w gabinecie od pierwszego kontaktu bardzo przyjazna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudiusz Kumor Inny

  Znajomy polecił mi tego lekarza, aczkolwiek sam nie miał z nim styczności. Umówiłam się na wizytę,wysłuchał, zbadał, od razu przepisał drogie lekarstwa bez wysłania na dodatkowego badania. Lekarstwa, zastrzyki nie pomogły to w końcu wysłał mnie na kazdej wizycie a jedno badanie-chyba ich dokładnie nie przejrzał, bo opisujący badanie lekarz mowił, ze jestem powaznie chora i powinnam się leczyc, a u p. Kumora usłysząłam, że symuluję... Zmieniłam lekarza, trafiłam raz, drugi do szpitala i okazuje się że faktycznie, stan jest bardzo poważny... Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stanisław Telega konsultacja dermatologiczna

  Pan Doktor przyjął mnie bardzo arogancko, ale oglądając moje schorzenia stwierdził że z takimi infantylnymi problemami to się do lekarza nie przychodzi. Tak samo podsumował moje stwierdzenie, że paznokieć pulsuje i nie umiem go nawet dotknąć, bo to tak nieprzyjemne. On na to powiedział, że nieprzyjemności nie leczy się u lekarza. Łaskawie zezwolił na badanie na dermomikroustroje, a wypisując przyczynę mojej wizyty (co robił ponad 30 min - nie wiedział jak się nazywa badanie na grzybicę w medycznym języku) stwierdził, że to i tak zbędne.. Raczej już nie odwiedzę tego lekarza..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Wróbel Inny

  Kilka lat po rekonstrukcji wiązadła ciągle zmagałam się z bólem kolana, do którego już przywykłam. Chodziłam do kilku specjalistów, diagnozowali przyparcie boczne, jednak terapie nie pomagały na dłuższą metę. Jak okazało się na wizycie u Pana Michała, przyczyna leżała gdzie indziej, ból wynikał z zapalenia gęsiej stopki. Trafna diagnoza i odpowiednia terapia manualna pozwoliły pozbyć się bólu i mam wrażenie, że dostałam nowe kolano :D. Polecam!!!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Wróbel Inny

  Witam, chciałabym polecić Pana Michała z całego serca. Jestem osobą uprawiającą trójbój siłowy i opieka kompetentnego fizjoterapeuty jest dla mnie na wagę złota. Pan Michał pomógł mi pozbyć się silnego napięcia w okolicy szyjnego kręgosłupa oraz pokazał jak zmniejszać napięcie przepony co umożliwiło mi efektywniejsze zdobywanie celów. Ogromną zaletą tego fizjoterapeuty jest szeroka kompetencja, ciągły głód wiedzy i poszerzanie swoich umiejętności. Przyjacielski kontakt z pacjentem, zawsze wychodzę od Pana Michała z uśmiechem :)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Wróbel Inny

  Do Michała trafiłem z polecenia. Po pierwszej wizycie wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce do "poskładania" barku. Profesjonalne podejście do pacjenta, Michał wszystko dokładnie wytłumaczył i zaproponował ćwiczenia, które dają rezultaty. Śmiało mogę polecić, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania