O nas

OdnovaClinic to centrum rehabilitacji i fizjoterapii ciała oraz umysłu w Katowicach. Przychodnia powstała w odpowiedzi na potrzebę kompleksowego podejścia do stanu zdrowia. Usługi: - Rehabilitacja i fizjoterapia sportowa, - Rehabilitacja i fizjoterapia ortopedyczna, - Rehabilitacja i fizjoterapia neurologiczna, - Rehabilitacja i fizjoterapia e-sportowa, - Rehabilitacja i fizjoterapia przeciwbólowa, - Rehabilitacja i fizjoterapia psychosomatyczna, - Rehabilitacja i fizjoterapia stomatologiczna. - Fozjokosmetologia, - Terapia wodorem, - Magnetoterapia, - Masaż leczniczy, - Masaż sportowy, - Masaż kosmetyczny, - Kinezjotaping, - Naturopatia, - Dietatyka, - Psychologia, - Treningi mentalne, - Irydologia OdnovaClinic łączy doskonałych specjalistów, rehabilitantów i fizjoterapeutów, najnowszą technologię i przyjazne podejście. Chcemy poznać źródło problemu, omówić je z Tobą a następnie wyeliminować przyczyny - nie tylko objawy. Zapraszamy po Odnove Ciała i Umysłu.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Generatory wodoru
Języki
 • Polski
 • Angielski

Opinie o lekarzach z tej placówki (11)

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dawid Filak konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pan Dawid niezwykle sympatyczny, bardzo konkretny, przystępnie wyjaśniał problem i bardzo rzetelnie i skutecznie zajął się jego rozwiązaniem. Oddany pracy i pacjentowi. Warto korzystać z Jego pomocy.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Arkadiusz Fiedor Terapia wodorem

  Korzystałam z inhalacji wodorem, ten zabieg bardzo poprawił mój stan zdrowia. W gabinecie jest bardzo miła, fachowa obsługa i przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dawid Filak konsultacja fizjoterapeutyczna

  Szybka diagnostyka, uświadomienie problemów i jasne wskazanie drogi do celu to to czego oczekiwałem i dostałem w 100%.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Kaczmarek badanie układu ruchu

  Ola jest świetną specjalistką! Jest niezwykle empatyczna i profesjonalna. Popatrzyła na mój przypadek indywidualnie, jeszcze się nie spotkałam z takim podejściem! Jestem bardzo zadowolona! Ola zwróciła uwagę na mój oddech, ustawienie klatki piersiowej i powiązała to z moimi dolegliwościami! Polecam ją gorąco, bardzo dobra specjalistka!

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Arkadiusz Fiedor masaż regeneracyjny

  Świetny specjalista! Pomógł mi w kryzysowej sytuacji i dalej będę kontynuować u niego leczenie. Jest bardzo miły i komunikatywny, bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Po każdej wizycie widzę dużą poprawę. Człowiek z pasją!!!

  mgr Arkadiusz Fiedor

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że mogłem pomóc :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania