Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji

Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji

Fizjoterapia , Rehabilitacja medyczna

4 opinie Gliwice, Sikory 7
Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji

Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji

O nas

Nasz zespół to dyplomowani terapeuci metod fizjoterapeutycznych uznanych w Europie i na całym świecie. Dzięki temu masz pewność, że przychodząc do nas otrzymasz zabieg bezpieczny i zgodny z wytyczonymi standardami.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na rozwiązywanie Twoich problemów z dziedziny rehabilitacji. Aby móc należycie wykonać to zadanie całkowicie angażujemy się w poszczególne etapy terapii fizjoterapeutycznej:
- szczegółowe badanie (wywiad, analiza dokumentacji medycznej, badanie fizykalne, badanie palpacyjne),
- terapia fizjoterapeutyczna,
- weryfikacja wyników po terapii,
- trening stabilizujący.

To jedyny sposób aby prawidłowo zdiagnozować Twój problem i w ostateczności go rozwiązać. By to rozwiązanie było trwałe musimy popracować także nad stabilizacją efektu, profilaktyką oraz szeroko rozumianą ergonomią. Potrzebujemy wyeliminować z Twojego życia czynniki wywołujące napięcie i/ lub ból byś w pełni mógł poczuć zmianę i cieszyć się bezbolesnym życiem.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Michał Skarbek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pełen profesjonalizm. Długotrwałe bóle pleców ustąpiły, a wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Michał Skarbek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Nie mam pojęcia dlaczego Pan Michał ma tak mało opinii na tym portalu, ale śmiało mogę powiedzieć, że jest jednym z najlepszych fizjoterapeutów w Gliwicach. Jakiś czas temu nabawiłem się na siłowni urazu pleców w odcinku piersiowo-szyjnym tak silnego, że przez tydzień ledwo byłem w stanie się poruszać. W ciągu lekko ponad miesiąca odwiedziłem trzech fizjoterapeutów, którzy nie dość, że nie pomagali, to niektórzy nawet pogarszali mój stan.

  I wtedy pojawił się Pan Michał, cały na biało :) W czasie pierwszej wizyty przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, przyjrzał się moim plecom, delikatnie rozmasował kilka punktów spustowych, które nawet nie pomyślałbym, że mają coś wspólnego z bólem pleców i... po dwóch wizytach mogłem wrócić do codziennego funkcjonowania, a ból minął jak ręką odjął.

  Dodatkowo podczas wizyt Pan Michał pokazał mi zestaw ćwiczeń rozciągających do samodzielnego wykonywania w domu w wersji krótkiej (3 min) i dłuższej (ok. 12-15min) aby ból nie powrócił. Ćwiczenia wykonuję do dzisiaj i nawet już nie pamiętam kiedy ostatnio bolały mnie plecy :).

  Z czystym sumieniem polecam Pana Michała! Gdyby nie fakt, że przeprowadziłem się na drugi koniec Polski to nadal byłby moim pierwszym wyborem w temacie fizjoterapii :) Dziękuję Panie Michale!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Glistak Terapia manualna

  Wizyty b.pomocne,profesjonalne podejście i zaangażowanie,zestaw prostych ćwiczeń "do domu",przyjazna atmosfera,
  Polecam!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dominik Maślanka bóle pleców

  Długo by opisywać nieocenioną pomoc jakiej udzielił mi Dominik. Jestem zawodowym muzykiem i jak to często u nas bywa zaczeło się od problemów z kręgosłupem.
  W dzień koncertu postawił mnie na nogi mimo,że ból pleców i drętwienie rąk było takie ze prawie nie umiałam wstać z łóżka.Przyjechał do domu zrobił jakieś "czary mary" dzięki któremu
  ku mojemu zdziwieniu Koncert zagrałam.Póżniej juz poddalam się regularnej rehabilitacji, Dominik zalecil mi codzienne ćwiczenia.
  Po kilku latach przychodze juz do niego tylko od czasu do czasu zeby mi zrobił "przegląd".
  To profesjonalny i pełen poczucia humoru człowiek. Do każdego podchodzi indywidualnie. Ostatnio po jednej wizycie wyleczył ból nadgarstka lewej ręki trwający kilka miesięcy(nie było lekko -na kozetce bolało bardziej, ale zawsze wiem ze służy to temu zeby w ostatecznym rozrachunku ból ustał)
  A przykład sprzed tygodnia to ból stóp (problem z chodzeniem zaraz po przebudzeniu)- znowu po jednej wizycie wszystko ustało.
  Nie zrażajcie sie tym, ze po wizycie może boleć bardziej - to normalne.
  Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i życzyłabym sobie więcej tak świetnie wykształconych ludzi jak Dominik.Jakże nasze zycie byłoby łatwiejsze.

  mgr Dominik Maślanka

  Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam:)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Sikory 7, 44-100 Gliwice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania