Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji

(4 opinie)

Nasz zespół to dyplomowani terapeuci metod fizjoterapeutycznych uznanych w Europie i na całym świecie. Dzięki temu masz pewność, że przychodząc do nas otrzymasz zabieg bezpieczny i zgodny z wytyczonym... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji

Sikory 7

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz zespół to dyplomowani terapeuci metod fizjoterapeutycznych uznanych w Europie i na całym świecie. Dzięki temu masz pewność, że przychodząc do nas otrzymasz zabieg bezpieczny i zgodny z wytyczonymi standardami.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na rozwiązywanie Twoich problemów z dziedziny rehabilitacji. Aby móc należycie wykonać to zadanie całkowicie angażujemy się w poszczególne etapy terapii fizjoterapeutycznej:
- szczegółowe badanie (wywiad, analiza dokumentacji medycznej, badanie fizykalne, badanie palpacyjne),
- terapia fizjoterapeutyczna,
- weryfikacja wyników po terapii,
- trening stabilizujący.

To jedyny sposób aby prawidłowo zdiagnozować Twój problem i w ostateczności go rozwiązać. By to rozwiązanie było trwałe musimy popracować także nad stabilizacją efektu, profilaktyką oraz szeroko rozumianą ergonomią. Potrzebujemy wyeliminować z Twojego życia czynniki wywołujące napięcie i/ lub ból byś w pełni mógł poczuć zmianę i cieszyć się bezbolesnym życiem.

Zabiegi

 • - Terapia manualna (metoda niemiecka; wg. koncepcji K. Lewita)
 • - Terapie powięziowe (FM - fascial manipulation; MTG - masaż tkanek głębokich; HACZYKOWANIE - terapia Ekmana z wykorzystaniem haków)
 • - Masaż (klasyczny; powięziowy (głęboki); masaż gorącymi kamieniami; masaż bańką chińską; shiatsu; refleksoterapia stóp; masaż sportowy; masaż funkcjonalny; drenaż limfatyczny; masaż segmentarny)
 • - Terapie sportowe (KINESIOTAPING - Plastrowanie dynamiczne; Stabilizacja centralna i obwodowa; FMT - Medyczny trening funkcjonalny; Pilates by Body Balance; Terapia tkanek miękkich; masaż sportowy)
 • - Terapie neurologiczne (PNF - Torowania nerwowo-mięśniowego)
 • - Terapia w domu pacjenta
 • - Ergonomia w miejscu pracy (indywidualna; dla firm)
więcej

Badania

 • - Diagnostyk narządu ruchu
 • - Diagnostyka kręgosłupa
 • - Ocena siły mięśniowej
 • - Ocena funkcjonalna
 • - Ocena wad postawy
więcej

Choroby

 • - Problem kręgosłupa (ból; dyskopatia; wypuklina/ przepuklina dyskowa; rwa: kulszowa, udowa; zmiany: zwyrodnieniowe, przeciążeniowe)
 • - Problem ortopedyczny (ból; zmiany przeciążeniowe; stan po urazie; stan przed/ po operacji; stan po złamaniach)
 • - Problem sportowy (ból; powrót do aktywności sportowej, poprawa wyników sportowych, odnowa biologiczna)
 • - Problem neurologiczny (ból głowy; nerwy obwodowe: pieczenie, mrowienie, drętwienie)
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Flach rehabilitacja domowa

  Korzystałem z usług Pani Małgorzaty Flach przez trzy miesiące. I byłem z niej bardzo zadowolony. Dostosowała indywidualny plan ćwiczeń adekwatny do mojej niepełnosprawności ruchowej, a jej techniki masażu pozwoliły mi pozbyć się spięć w barkach. Jednym słowem zależy jej na pacjencie. Gorąco polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dominik Maślanka bóle pleców

  Długo by opisywać nieocenioną pomoc jakiej udzielił mi Dominik. Jestem zawodowym muzykiem i jak to często u nas bywa zaczeło się od problemów z kręgosłupem.
  W dzień koncertu postawił mnie na nogi mimo,że ból pleców i drętwienie rąk było takie ze prawie nie umiałam wstać z łóżka.Przyjechał do domu zrobił jakieś "czary mary" dzięki któremu
  ku mojemu zdziwieniu Koncert zagrałam.Póżniej juz poddalam się regularnej rehabilitacji, Dominik zalecil mi codzienne ćwiczenia.
  Po kilku latach przychodze juz do niego tylko od czasu do czasu zeby mi zrobił "przegląd".
  To profesjonalny i pełen poczucia humoru człowiek. Do każdego podchodzi indywidualnie. Ostatnio po jednej wizycie wyleczył ból nadgarstka lewej ręki trwający kilka miesięcy(nie było lekko -na kozetce bolało bardziej, ale zawsze wiem ze służy to temu zeby w ostatecznym rozrachunku ból ustał)
  A przykład sprzed tygodnia to ból stóp (problem z chodzeniem zaraz po przebudzeniu)- znowu po jednej wizycie wszystko ustało.
  Nie zrażajcie sie tym, ze po wizycie może boleć bardziej - to normalne.
  Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i życzyłabym sobie więcej tak świetnie wykształconych ludzi jak Dominik.Jakże nasze zycie byłoby łatwiejsze.

  mgr Dominik Maślanka

  Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam:)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dominik Maślanka stan kolana po artroskopiach (rekonstrukcja, szycie łąkotki)

  Wspaniały człowiek!:) Jestem po kilku zabiegach na kolano. Nie poddawał się. Do każdego pacjenta podchodził indywidualnie. Wszystkie spotkania były przyjemne, intensywne i skuteczne. Dokładnie i powoli wszystko tłumaczy i mobilizuje do ćwiczeń. Zawsze znajduje czas, oddaje się swojej pracy. Mądry, wyszkolony i wyuczony człowiek. Bez zastanowienia polecam Pana Dominika każdemu kto szuka pomocy u fizjoterapeuty.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dominik Maślanka

  Bardzo dobrze przygotowany zawodowo, inteligentny, z psychicznymi predyspozycjami do pracy z pacjentem. Chodzę na gimnastykę dla seniorów (RehaMedica Gliwice), którą prowadzi Pan Dominik. Najpierw szczegółowo wyjaśnia budowę i działanie stawów, mięśni, ścięgien itp. Następnie dokładnie i cierpliwie pokazuje, jak powinno przebiegać prawidłowe ćwiczenie. Mimo, ze są to to ćwiczenia grupowe, dużo uwagi poświęca każdej osobie. Jest otwarty i serdeczny. Ma duże poczucie humoru, które udziela się pacjentom, co poprawia nastrój i skuteczność ćwiczeń. Godny polecenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania