Centrum Rehabilitacji I Neuropsychiatrii Celestyn

(13 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji I Neuropsychiatrii Celestyn

Mikoszów 27

57-100 , Strzelin , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska Inny

  Pani Doktor dała mi nowe życie. Tak mogłabym podsumować efekt leczenia. Od prawie 25 lat zmagam sie z wysokim ciśnieniem, kołataniem serca , arytmią, złym samopoczuciem. Od kilku lat miałam chroniczne bóle głowy, karku, pleców, ogromne problemy ze snem-skoki ciśnienia w nocy i wysoki puls. Pani Doktor w czasie wizyty skrupulatnie przeanalizowała wyniki moich badań, była bardzo cierpliwa, wysłuchała mnie, rozmowa była rzeczowa. Pani Doktor zaimponowała mi niesamowitą wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób zrozumiały. Podczas wizyty miałam zrobione usg serca , zostałam zbadana, i zostały dokładnie wyjaśnione mi moje wyniki badań oraz postawiona diagnoza . Zostały zmienione moje dotychczasowe laki nasercowe i otrzymałam porady.Po 3 tygodniach byłam na kontroli -pierwszy raz od 25 lat moje ciśnienie jest normalne, czyli Pani Doktor dobrze dobrała mi leki, a rady okazały sie skuteczne, moje samopoczucie uległo poprawie. Od ponad dwóch tygodni nie odczuwam bóli, noce mam przespane , zniknęły zadyszki, kołatania serca, arytmie, skoki ciśnienia. Czuję się jak nowonarodzona. Do Pani Doktor trafiłam z polecenia dwóch pacjentów Pani Doktor ( to osoby z mojej rodziny), teraz ja z całego serca polecam Panią Doktor.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i zaangażowania Pani doktor. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Szczegółowy wywiad, usg serca, zalecone leczenie, które w końcu przynosi efekty. Gorąco polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Byłam u Pani doktor na początku miła, fajna ale z czasem stała się niemiła. Badałam mnie bardzo długo (tu plus bo dokładnie) ale jak pod koniec badania się spinałam (nogi aż mi się trzęsły byłam przmeczona) to była oburzona bo nie może przeprowadzić badania jak ja się tak wierce i spinam. Podała mi wyniki ja musiałam dopytywać co dalej robić, a na niektóre moje pytania lub wątpliwości nieprzyjemnie odpowiadała. Widać że chciała się mnie szybko pozbyć. Ja oczekuje od lekarza zwłaszcza jak idę do niego prywatnie żeby spokojnie mi wszystko wytłumaczył odpowiedział na każde moje wątpliwości z uśmiechem na twarzy a nie z grymasem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Barbara Brzezińska

  Witam Panią!

  Z pewnym opóźnieniem dotarła do mnie informacja o tym, że nie jest Pani zadowolona z relacji ze mną w czasie Pani majowej wizyty. Jestem zapracowana i bardzo oddana moim pacjentom, więc na śledzenie mediów społecznościowych po prostu nie mam czasu. Oczywiście – fakt, że Pacjent nie czuje się usatysfakcjonowana z konsultacji jest przykry i wymaga refleksji oraz odpowiedniej reakcji z próbą wyjaśnienia nieporozumień.
  Pragnę podkreślić, że – poza pracą w szpitalu – od wielu lat prowadzę bardzo intensywnie praktykę lekarską z ogromną ilością pacjentów przyjeżdzających na konsultacje nawet z odległych części makroregionu oraz Polski. Wielu pacjentów znajduje mnie po latach, aktywnie poszukując kontaktu, np. poprzez Internet. Tym co na pewno mogę generalnie o sobie powiedzieć, to to, że w badanie i konsultację każdego pacjenta angażuję się maksymalnie, nigdy nie skąpiąc czasu – jest to moja znana i nie zawsze akceptowana cecha. Jeśli pacjent potrzebuje większej (podwójnej – potrójnej) ilości czasu, to otrzymuje ją - często konsultacje trwają dłużej niż przewiduje to harmonogram. Zasadą jest kompleksowość i dokładność badania i szczegółowość omówienia wynikających z badania zaleceń. Zasadą są także – w większości przypadków (tzn. kiedy potrzebna jest ponowna szybka ocena efektów leczenia, kiedy pacjent nie był dobrze przygotowany lub ma wykonać jakieś badania dodatkowe) – krótkie, bezpłatne wizyty kontrolne (na te wizyty także nie skąpię czasu ‘poza harmonogramem’).
  Pani brak satysfakcji po mojej konsultacji sprawia mi przykrość nie ze względu na mnie, ale ze względu na Panią. Zgadzam się z opinią, że Pacjent zawsze powinien osiągnąć jakiś konsensus z lekarzem i satysfakcję z wizyty. W tym przypadku jakiś niefortunny układ okoliczności sprawił, że Pani odczucia są całkowicie rozbieżne z zawsze przyświecającą mi ideą działania lekarskiego i moją naturalną motywacją, a nawet imperatywem silniejszym od zwykłej ludzkiej potrzeby ‘oszczędzania’ własnego czasu i energii. Jesteśmy tylko ludźmi więc nieporozumienia (zwłaszcza wobec tak rozległej mojej działalności lekarskiej) zawsze mogą się zdarzyć.
  Nie wiem czy Pani sobie tego życzy, ale wobec tej zalegającej (od maja) nieprzyjemnej impresji, po prostu zapraszam Panią ponownie na wizytę, oczywiście nieodpłatną, do gabinetu, w którym była Pani uprzednio. Jeśli Pani to akceptuje, proszę ponownie zarejestrować się z adnotacją, że jest to ze mną uzgodnione jako wizyta planowa (w grafiku wizyt), ale bezpłatna.

  Z poważaniem

  Barbara Brzezińska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Elżbieta Kobel-Buys choroba kregoslupa

  Znakomity lekarz bardzo oddany i dobrze diagnozuje i leczy.,Miałam bardzo sine bóle kręgosłupa, doktor zastosowała odpowiednie leki i skierowała na rehabilitację.Jestem bardzo zadowolona.Dziękuję!!!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Niestety o samym lekarzu nie mogę nic powiedzieć, ponieważ nie udało mi się przebić poprzez "gąszcz" czekających, niezarejestrowanych(!!!!) Pań, które miały wejść tylko na 5 minut, a każdej nie było około 15 minut i dłużej. Takich osób w poczekalni było kilka, a wśród nich miotająca się z obłędem w oczach recepcjonistka, zapewniająca, że te Panie "tylko na chwilkę". Zaplanowaną godzinę wizyty można TAM włożyć sobie w ... Nadmienię, że za wizytę płaciłam gotówką więc oczekiwałam przynajmniej dobrej obsługi. CHCESZ BYĆ PRZYJĘTY O KONKRETNEJ GODZINIE WYMUŚ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo pozytywnym - po dzisiejszej wizycie u Pani doktor. Wnikliwość i kompetencja, przy tym nieprzeciętna osobowość, która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i świadomość bycia w dobrych rękach. Ocena bardzo dobry- to za mało.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Pani Doktor Barbara Brzezińska jest wspaniałym lekarzem,posiada dar właściwego postawienia diagnozy dzięki jej zaangażowaniu jestem już po operacji serca-zastawek,jeśli nie pokierowała by mnie odpowiednio mogłabym umrzeć .Składam wielkie podziękowanie.Wspaniały człowiek i wielki profesjonalizm ,interesuje ją nie tylko ta choroba -serce ale cały człowiek udzielając cennych wskazówek dotyczących zdrowia.Jeszcze raz składam podzięękowanie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Niezwykła osoba, człowiek. Wprost oniemiałem i to dosłownie! Moje serce lekko zwariowało i pracowało inaczej niż zwykle. Trafiłem do szpitala gdzie zajęła się mną dr Brzezińska. W całym stresie, który opanował mój organizm wystarczył spokojny GŁOS Pani doktor by wiedzieć, że jestem w bezpiecznych rękach. Hmmm brak mi słów na opisanie tego czego doświadczyłem i jak profesjonalnie zostałem potraktowany. Jeśli wystarczy Wam moje słowo POLECAM to proszę zaufajcie mi a nie pożałujecie. :)


  A
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Lekarz bardzo dobry nie odpusci zadnemu pacjetowi nie odpusci do puki nie zdiagnozuje sumujac lekarz jakiego swiat nie widzial.


  J
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska

  Podobno doktor jest kompetentna, ale zachowuje się dziwnie. Ma manieryzmy, nie słucha co mówię, przerywa w połowie zdania, nie ma zdolności społecznych. Na oddziale nigdy nie wiadomo kiedy będą badania, czeka się na czczo kilka dni pod rząd. No i nie sposób wydobyć od niej karty ze szpitala, czeka się tygodniami. Przykro mówić więcej, ja się tak nie zachowuję wobec moich klientów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania