W Centrum Psychoterapii Promena świadczymy usługi z zakresu psychologii, psychoterapii (indywidualnej, grupowej, terapii par i rodzin), psychodietetyki i dietetyki, seksuologii oraz treningu biofeedba... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Promena

ul. Jedności Narodowej 111/5

50-301 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Psychoterapii Promena

Adama Asnyka 2

55-120 , Oborniki Śląskie , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum Psychoterapii Promena świadczymy usługi z zakresu psychologii, psychoterapii (indywidualnej, grupowej, terapii par i rodzin), psychodietetyki i dietetyki, seksuologii oraz treningu biofeedback. Naszymi Pacjentami są zarówno dorośli, jak i dzieci. Dodatkowo, zajmujemy się edukacją, wsparciem dla szkół oraz dla przedsiębiorców.

Jesteśmy zespołem specjalistów, psychologów i psychoterapeutów. Stawiamy sobie za cel inicjowanie zmian, zarówno tych małych, jak i dużych, jednak zawsze w kierunku doskonalenia się oraz poprawy jakości życia. Wierzymy, że rozwój oraz poszerzanie świadomości przyczyniają się do osiągania tego, co wcześniej wydawałoby się bardzo trudne lub nawet niemożliwe. Mowa tu przykładowo o dobrych relacjach międzyludzkich (zwłaszcza rodzinnych), odnoszeniu sukcesów osobistych, zawodowych czy edukacyjnych, a w przypadku doświadczania zaburzeń psychicznych lub kryzysu – uzyskaniu większej kontroli nad swoim życiem oraz poprawa stanu zdrowia.

Łączymy wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z empatią. Uważamy, że takie podejście wzbudza zaufanie, zwiększa skuteczność terapii oraz ułatwia osiągnięcie zamierzonego celu. Stawiamy na sprawdzone naukowo i empirycznie metody, ale nie stronimy także od innowacji. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz uczestniczymy w superwizji.

Profile społecznościowe

Typ placówki

  • Ośrodek

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania