Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Profilaktyki i Lecznictwa Łabędy - Grupa AVIMED

Mechaników 9

Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Stefańska

  Laryngolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Lecznictwa Łabędy - Grupa AVIMEDUsługa: torbiel, polipy, zatoki szczekowej

   Pani Beato chcialem podziekowac serdecznie z calego serca ze po 2 latach znalazlem takiego swietnego lekarza z powolania dzis jestem po operacji tam gdzie pani polecala czuje sie swietnie i zyvze wszystkiego dobrego!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Lecznictwa Łabędy - Grupa AVIMEDUsługa: zapalenie ucha

   Świetne podejście do dzieci. Trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Na drugi dzień dziecko już wracało do sił. Gorąco Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Baran-Garbulińska

  Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   wizyta rozpoczęła się punktualnie od szczegółowego wywiadu nt objawów i zażytych do tej pory leków, Pani doktor dała się poznać jako bardzo miły, sympatyczny i konkretny lekarz, któremu poza wyleczeniem pacjenta, zależy na tym, aby czuł się on doinformowany najbardziej jak to możliwe. diagnoza postawiona szybko i wydaje się trafnie, po wdrożeniu zaleceń Pani doktor, wszystkie objawy minęły zgodnie z czasem, jaki był podany w czasie konsultacji.
   poza główną przyczyną umówienia wizyty, otrzymałam bardzo obszerną i wyczerpującą odpowiedź na każde zadane dodatkowo pytanie, co było bardzo miłe. ogólnie cała wizyta jak dla mnie na 5+, chyba nieczęsto można trafić na podobne usposobienie w gabinecie po drugiej stronie biurka, z całą pewnością polecam:)


 • Andrzej Hejduk

  Laryngolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora.


 • Stanisław Telega

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pan Doktor przyjął mnie bardzo arogancko, ale oglądając moje schorzenia stwierdził że z takimi infantylnymi problemami to się do lekarza nie przychodzi. Tak samo podsumował moje stwierdzenie, że paznokieć pulsuje i nie umiem go nawet dotknąć, bo to tak nieprzyjemne. On na to powiedział, że nieprzyjemności nie leczy się u lekarza. Łaskawie zezwolił na badanie na dermomikroustroje, a wypisując przyczynę mojej wizyty (co robił ponad 30 min - nie wiedział jak się nazywa badanie na grzybicę w medycznym języku) stwierdził, że to i tak zbędne.. Raczej już nie odwiedzę tego lekarza..

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Najgorszy lekarz jakiego spotkałem, arogancki, wulgarny nie odpowiada na zadane pytanie i nie słucha co sie do niego mówi, przepisał mi leki których nie toleruje i miałem po nich wysypkę, gorąco odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania