Jesteśmy placówką zapewniającą najwyższej jakości opiekę medyczną. W naszym Centrum przyjmuje ponad 20 lekarzy różnych specjalizacji z najlepszych ośrodków medycznych województwa śląskiego. AkaiMed ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

Tarnogórska 213

44-105, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...

O nas

Jesteśmy placówką zapewniającą najwyższej jakości opiekę medyczną.
W naszym Centrum przyjmuje ponad 20 lekarzy różnych specjalizacji z najlepszych ośrodków medycznych województwa śląskiego. AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne to przychodnia gwarantująca kompleksową obsługę, miłą atmosferę, jak również sprawdzone sposoby terapii i krótki czas oczekiwania na wizytę.
Świadczymy również usługi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.
Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i z empatią. Poświęcamy tyle czasu, ile wymaga tego dana wizyta, a w szczególności pacjent. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw pacjentowi i sprawić by był usatysfakcjonowany.

Nasz sprzęt

 • EKG
 • Holter
 • USG
 • Laser
więcej

Zabiegi

 • Laserowe usuwanie żylaków
 • Zabiegi z zakresu chirurgii małej oraz dermatochirurgii
 • Elektrokoagulacja zmian ( m.in. naczyniaki, włókniaki etc.)

Badania

 • Pole widzenia
 • OCT (tomograf oczu)
 • Próba wysiłkowa

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Kawka-Buszman

  Okulista, dr

  • B
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Bardzo miła pani doktor, profesjonalne podejście do pacjenta. Pełne zadowolenie z odbytej wizyty, polecam.

  • D
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie wzroku

   Zostałem przyjęty bardzo ciepło i serdecznie. Badanie przebiegło sprawnie i fachowo. Odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące. Wizycie akompaniowała przyjemna atmosfera oraz pełne zrozumienie. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Katarzyna Blukacz-Bomba

  Neurolog, dr

  • Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor jest nie tylko miła, ale co najważniejsze, profesjonalna w każdym calu. Potrafi słuchać, prowadzi anamnezę, bada i stawia diagnozę. Aby wykluczyć inne ewentualne schorzenia, skierowuje na dodatkowe badania. To nie jest niestety regułą u innych lekarzy. Polecam, bo sama jestem wdzięczna! Dziękuję Pani, Pani Doktor!!!

  • Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

   Pani Kasia to bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Wreszcie poczułem, że lekarz interesuje się moim problemem, zostałem dokładnie zbadany oraz poinformowany co robić, żeby problem się nie powtarzał. Pełna profesja także polecam jak najbardziej :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jakub Hawranek

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doktor Hawranek w bardzo miły i profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta. Przeprowadza szczegółowy wywiad, pyta o każdy szczegół. Specjalista godny polecenia.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dla mnie rewelacja. Świetne podejście do pacjenta,niezwykle fachowe ,ale z sercem i humorem.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Aleksandra Ledwon

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TysiąclecieUsługa: badania okresowe

   Lekarz b.dobry,jest miła,rzeczowa,punktualna,z przyjemnością się przychodzi do Pani Doktor na każda wizyte

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TysiąclecieUsługa: konsultacja pierwszorazowa, USG

   Wizyta bardzo udana, Pani Doktor była rzeczowa i uprzejma. Polecam wizyty u tej specjalistki. Wszystko w jak najlepszym porządku.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Alicja Żabka

  Pediatra, Gastrolog, lek.

  • K

   Bardzo dobra lekarka. Interesująca się losami pacjentów :) . Bardzo polecam tą panią doktór :)


 • Rafał Boczej

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr

  • N
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pan Doktor ma problemy z poprawnym wypisywaniem recept. Byłam na wizycie prywatnej ( badanie Dopplera, konsultacja). Lekarz źle wypisał receptę. W aptece nie mogłam jej zrealizować. Po reklamacji odebrałam " poprawioną" receptę. Nie chciało się lekarzowi wydrukować nowej recepty, tylko dopisał odręcznie, znowu z błędem. Zostałam bez leku, ponieważ przychodnia Enel- Med odmówiła kolejnej reklamacji. Gdyby wizyta była w ramach NFZ, rozumiem. Ale prywatna?? Płacę i zostaję z niczym. Zero profesjonalizmu.


 • Justyna Małyszek-Tumidajewicz

  Kardiolog,

  • B

   Do Pani Doktor trafiłem pół roku temu będąc w zasadzie jedną nogą na tamtym świecie. Wszystko przez lekarzy, którzy tak "trafnie" zdiagnozowali moją chorobę. To, co rzuciło mi się w oczy podczas pierwszej wizyty to fakt, że w przeciwieństwie do swoich kolegów po fachu, Pani Doktor bardzo uważnie mnie wysłuchała i dokładnie przejrzała historię mojej choroby. Po wykonaniu badań Pani Doktor podjęła decyzję o zmianie zestawu leków dotychczas przeze mnie przyjmowanych. Kilka dni po pierwszej wizycie poczułem ogromną różnicę w samopoczuciu. Przepisane przez poprzednich kardiologów leki trafiły do kosza a ja regularnie stawiam się na wizyty kontrolne. Dzisiaj mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że decyzja o oddaniu się w opiekę Pani Doktor Małyszek-Tumidajewicz była jedną z najlepszych w moim życiu. Każdemu życzę lekarza z taką wiedzą i podejściem do pacjenta!

  • Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie diagnostyczne

   Pani doktor bardzo życzliwa i uśmiechnięta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi wysłuchać i odpowiedzieć na nurtujące pytania pacjenta. Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Beata Birkner

  Internista, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

   Do lekarza trafiłem z mocnym przeziebieniem. Gorączką, bul mięśni, osłabienie, kaszel, katar. Kiedy w pierwszy dzień choroby zadzwoniłem do przychodni nie było miejsca i umówili mnie za trzy dni.
   Po krótkim badaniu lekarka zapisała mi paracetamol, witaminę c i wapno. Nie przeprowadziła wywiadu przed rekomendacja. Po przeczytaniu ulotki okazało się, że nie powinienem jeść paracetamol.
   Nie pytając o typ mojej pracy stwierdziła, że nie potrzebuje zwolnienia i odpoczynku. Poinformowała mnie, że powinienem w pierwszy dzień choroby iść do POZ. Dziwne jak na lekarz prywatnej przychodni.


 • Damian Rak

  Specjalista Medycyny Naturalnej, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dolegliwosci kregosłupa i zatok

   Zgłosiłam się do Pana Damiana z polecenia z dolegliwościami kręgosłupa i zatok. Po kilku zabiegach odczułam znaczna ulge w zatokach, po zjedzeniu mnostwa lekarstw bez efektow, wkoncu trafilam na akumpukture. Ulga była bardzo szybka. A i ból kręgosłupa znacznie ustąpił. Z całą pewnością mogę polecić pana Damiana, również za miłą atmosferę jak i pelne zaangażowanie cała moja osoba.

  • O
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

   Polecam bardzo. Swoją przygodę z akupunkturą określę "droga od piekła do nieba". Trafiłam do p. Damiana w listopadzie 2018 r. po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie. Sceptycznie nastawiona udałam się na wizytę po złych doświadczeniach leczenia tradycyjnego. Ogólne złe samopoczucie fizyczne, a co za tym idzie psychiczne spowodowane zawrotami głowy, kołataniem serca, nadciśnieniem tętniczym i wszelkiego rodzaju bólami somatycznymi skłoniło mnie do skorzystania z niekonwencjonalnego leczenia, bo leki przepisane przez lekarza zamiast mi pomóc tylko szkodziły (skończyło się na podaniu zastrzyku przeciw wstrząsowi anafilaktycznemu). Stwierdziłam, że jeśli akupunktura mi nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. Zaryzykowałam i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Po 4 zabiegu zaczęłam nareszcie normalnie funkcjonować. Obecnie czuję się jakbym miała naście lat, a mam ich "trochę" więcej. Znowu zaczęłam dostrzegać uroki życia, wróciłam do moich ulubionych zajęć, spotykać się z przyjaciółmi i po prostu cieszyć się życiem. Praktycznie wszystkie objawy ustąpiły jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kontynuuję leczenie i myślę, że jestem bliżej niż dalej do całkowitego wyzdrowienia. Bardzo dziękuję p. Damianie. Wdzięczna pacjentka (fanka) Olga.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu