Opinie o lekarzach z tej placówki (51)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja alergologiczna

  Zgłosiłem się do lekarza ze skierowaniem na wykonanie testów skórnych. Lekarz który jest alergologiem stwierdził, że wykonywanie testów skórnych jest bez sensu, wykonał je nie chętnie. Lekarz testy wykonuje bez użycia rękawiczek i nawet nie umył rąk. Po wykonaniu testów nie dał nawet wyników. Więcej nie wrócę do tego lekarza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. o zdr. Grzegorz Onik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan doktor prowadzi wizyty w dość luźnej, acz profesjonalnej atmosferze. Słucha problemów z jakimi się przychodzi, z kilku badań wybrał te, których wyniki chciał poznać. Skutecznie dobrał zabiegi fizjoterapeutyczne. Miły, wesoły, skupiony na pacjencie. Doradził konsultację online po rehabilitacji bym nie musiała dojeżdżać do Gliwic. Udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. o zdr. Grzegorz Onik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Do P.Dr trafiłam z polecenia lekarza. Czytając pozytywne opinie sądziłam, że to dobry wybór. Niestety wizyta mocno mnie rozczarowała…na wyznaczone 20 minut trwała ok10. Pan Dr nie był zainteresowany wynikami z rezonansu odcinka szyjnego,czy lędźwiowego. Właściwie nawet nie słuchał, jak o tym mówiłam. Badanie skupiło się jedynie na kolanie i otrzymałam zalecenie na dwa zabiegi związane z tą częścią ciała…Zabrakło całościowego podejścia do problemu…


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Kazimiera Skorupa Inny

  Wspaniała Pani doktor, życzliwa i sympatyczna z podejściem do dzieci i rodziców. Pomogła córeczce wyrównać poziom żelaza objaśniając przy tym problem oraz szczegółowo zapoznała się z historią wcześniejszego, nieskutecznego leczenia. Pani doktor umie słuchać i chętnie odpowiada na dodatkowe pytania. Polecam!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karol Rudnik Inny

  Bardzo profesjonalny lekarz a do tego miły i uśmiechnięty człowiek. Czułam się bardzo zaopiekowana, badanie przeprowadzone zostało z najwyższą starannością i dokładnością. Wizyta odbyła się punktualnie o umówionej godzinie. Nie mam się do czego przyczepić.
  Polecam tego optometrystę w 100%.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gliwice, ul. Dworcowa 25

Powiązane wyszukiwania