O nas

Sprzęt
 • USG
 • EKG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Maciałek konsultacja internistyczna

  Najlepszy lekarz rodzinny jaki był w przychodni revitamed w Zabrzu. Widać, że jest to lekarz z powołania. Polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Walków Inny

  Doktor Walków prowadził moją ciążę i nie zrobił mi ani jednego badania szyjki, próby cukrzycowej, o GBS i drugie badanie czynnika Rh musialam się prosić. Nie udziela szczegółowych informacji o dziecku. Na pytanie "to jaki termin wychodzi z USG?" odpowiada, że jego aparat tego nie pokazuje. Gdy pytałam co z dzieckiem, mówił że "dobrze" i nic więcej. Nie odkaził fotela przed poborem wymazu GBS. Zapytałam dwukrotnie czy mam się rozebrać i usiąść, bo myslalam że wskaże mi ustronie miejsce do rozebrania się, usłyszałam że mam być "grzeczną dziewczynką" i się rozbierac. W rezultacie zrobiłam to na środku gabinetu. Na kolejnej wizycie (36 tc) nawet nie zrobił USG. Nie wytrzymałam i zaczęłam szukać kogoś innego.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Walków Inny

  Niestety nie mogę polecić nikomu wizyt u pana doktora.
  Prowadziłam ciążę, lecz z każdej wizyty byłam niezadowolona. Lekarz opryskliwy, nie poświęca pacjentce czasu, każda z wizyt trwa po 5-7 minut. W ciągu 7 miesięcy nie zbadał ginekologicznie ani razu. Recepty przepisuje „na wyczucie”. Po zmianie lekarza dowiedziałam się o problemach z anemią i tarczycą, o czym doktor nawet nie informował i nie kierował na wymagające tego badania.
  Często odwołuje wizyty, nie angażuje się w prowadzenie ciąży a na zadane pytania odpowiada zawsze „wszystko jest prawidłowo”. Bardzo się zawiodłam.


  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Maciałek Inny

  Lekarz nie potrafił zbadać niemowlaka. Nie sprawdził gardła,gdyż dziecko ssało szpatułkę, nie zmierzył go, gdyż się poruszało. Na alergiczna reakcje skórną wystawił diagnozę, iż jest to trądzik niemowlęcy.
  Wszystkie czynności wykonuje pośpiesznie tłumacząc, iż zaraz wychodzi z pracy ma jeszcze mnóstwo pacjentów. Jeśli chodzi o starszych pacjentów jest pomocny, troskliwy, skupiony, zaangażowany w rozwiązanie problemu. Jest to lekarz zdecydowanie dla osób dorosłych.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Maciałek Chore dziecko

  Drugiego takiego doktora ze świeca szukać. Profesjonalista w każdym calu o wysokiej kulturze osobistej. Uprzejmy,kompetentny.
  Poświęca tyle czasu pacjentom ile tego potrzebują, nie patrzy na zegarek. Nawiązuje świetny kontakt z dzieckiem. Bada bardzo dokładnie. Dobrze dobiera leki, zawsze mozna przyjść poprosić o poradę. Doktor, który traktuje pacjenta jak człowieka. Inni powinni brać z niego przykład.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Gołuchowska - Gonczaruk wypadnieta plomba

  Pani stomatolog z powołania. Widać, że u tej Pani dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. Inna dentystka stwierdziła, że ząb nadaje się do leczenia kanałowego, tymczasem udało się go u Pani uratować, za co jestem bardzo wdzięczny. Polecam wszystkim


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Walków ciąża

  Lekarz idealny do prowadzenia ciąży!!! Poszłam do niego , ponieważ mój lekarz nie interesował się zbyt ciążą, tylko narzekanie na kobiety. Trafiłam do Pana doktora w 14 tygodniu karta ciąży pusta ,zdziwiony od razu zrobił wszystkie badania, usg dziecka i wszystko dokładnie powiedział. Bardzo miły i uprzejmy cieszę się że na niego trafiłam :-) I jeszcze genialny styl ubierania aż miło patrzeć na takiego lekarza. Polecam każdemu lekarz z powołania!!!!!!


  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Walków

  Nie polecam. Byłam u tego lekarza w zastępstwie raz jeden i więcej nie pójdę. Jestem w 35 tyg. ciąży a lekarz jedyne pytanie jakie do mnie skierował to pytanie do kiedy nie ma mojej lekarki bo nie wie do kiedy pisać L4. Po czym zrobił usg w tempie ekspresowym nie powiedziawszy nic konkretnego. Cała wizyta nie przesadzajac trwała więcej niż 5 ale nie dłużej niż 10 min. Pierwszy raz się spotkałam z taką ignorancją.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania