Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Salus

Górnych Wałów 22

44-100, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Mucha

  Pediatra,

  • Leczyliśmy z żoną córkę u tego lekarza od marca do lipca 2015 roku z uwagi na małe kolejki.Teraz już wiemy z czego one wynikały. Chciałam się z powrotem przepisać wcześniej, ale moja poprzednia przychodnia mnie już nie przyjęła z uwagi na dużą ilość dzieci. Lekarz nie zlecał u córki żadnych badań oprócz wyproszonej morfologii i badania moczu, na początku w marcu. Nie wystawiał skierowania do specjalisty, dopiero na końcu jak już działo się bardzo źle, wysłał niepotrzebnie na bolesne badania do chirurga. Do końca nie wierzył w naszą diagnozę, mimo, że okazała się słuszna. Nie słuchał żadnych uwag rodziców, nie chciał obejrzeć niepokojących kupek u dziecka i kiedy zasugerowaliśmy rozpoznanie, powiedział, że "niekoniecznie" i nie sprawdzał tego tropu. Później okazało się, że mam rację, za co mam żal do pana doktora, bo moja córeczka mogłaby szybciej uzyskać pomoc. Polegał wyłącznie na schemacie, że każde dziecko do 6 miesiąca płacze, a później zobaczymy czy samo przejdzie czy zaczniemy leczyć. Wszystkie dzieci według pana doktora poniżej 6 miesiąca płaczą z powodu kolki fizjologicznej, którą zalecza objawowo preparatami na wzdęcia z Simeticonem, probiotykami czy Debridatem, który nie jest obojętny dla zdrowia i należy go stosować w ostateczności, gdy nic innego nie pomaga. Jak było coraz gorzej, lekarz znów zalecił to samo leczenie zmieniając po prostu na inny preparat, ale też z Simeticonem, który nie leczył i tak tego co córka miała. Dopiero udało mi się przepisać po 4 miesiącach bezczynnego chodzenia, gdy zwolniło się miejsce w poprzedniej przychodni. Okazało się, że u córki nie dopatrzył się też innych problemów przez które płakała. Zawsze było w porządku według lekarza, żaden objaw go nie niepokoił, nawet słaba waga, którą miała jak lekarz powiedział po ojcu "chuderlaku". Córka nie mogła jeść, ale według lekarza dopuszczalnie ważyła jak po ojcu takim chudym, mimo, ze zgłaszaliśmy, że córka jest głodna. To skandal. Lekarzowi też brak podejścia do dzieci, nie zagadnie ani nic nie powie. Co najmniej raz lekarz był na nas zły, że przychodzimy 15 minut przed końcem dyżuru, mówiąc dlaczego tak późno przychodzicie. Uważamy, że to niewłaściwe. Złożyliśmy skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

  • S

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz pediatra, chętnie przyjeżdża na wizyty do domu małego pacjenta, a przy tym fachowiec wysokiej klasy. Gorąco polecam!


 • Anna Mucha

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny

   Podczas wizyty na izbie przyjęć w szpitalu trafiłam właśnie na p. Muchę. Byłam w sytuacji bardzo trudnej, bo w trakcie poronienia. Zachowanie lekarki było w mojej ocenie bardzo niewłaściwe. Już na samym początku zostałam zaatakowana słownie, a badanie było bardzo niedelikatne. Pani Mucha podczas badania nie była skupiona na zaistniałym problemie (jakby chodziło o rutynową kontrolę, a nie o kobietę w trakcie poronienia). O tym, że doszło do poronienia dowiedziałam się z rozmów między lekarką i pielęgniarką, bo p. Mucha zakomunikowała to krzycząc do pokoju obok (na mnie nawet nie patrzyła, stawiając diagnozę, jakby mnie tam nie było). W międzyczasie zadałam kilka pytań i zostałam dosłownie zwyzywana, jakbym w ogóle nie powinna się była odzywać. W dodatku na karcie przyjęcia lekarka wpisała błędną diagnozę, przez co kolejnego dnia podczas obchodu musiałam przy wszystkich na sali wyjaśniać ordynatorowi, że doszło już do poronienia (miał w karcie z izby przyjęć wpisane poronienie zagrażające). Poczułam się potraktowana przedmiotowo, a wszelkie próby dowiedzenia się czegoś więcej o swoim stanie zdrowia zakończone były nieuprzejmą reakcją. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki i zamierzam omijać jej gabinet szerokim łukiem.

  • D

   Do Pani doktor trafiłam przy okazji pierwszej ciąży. Ciąża skończyła sie poronieniem. Nie była to wina lekarza, ale sposób opieki podczas ciąży jak i po poronieniu oceniam niezbyt dobrze. Pani doktor rzeczywiście nie słuchała mnie i tez niezbyt chętnie odpowiadała na pytania. Raczej była oschła i wyglądało to tak jakby jak najszybciej chciała odhaczyć wizytę i iść do domu. Mam porównanie z innymi ginekologami ( już jestem po kolejnej ciąży, tym razem zakończonej happy endem) i wiem, ze można pacjenta traktować jak człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Adam Edward Muzyczak

  Neurolog, Psychiatra, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U Pana doktora byłam niejednokrotnie. To lekarz, który potrafi słuchać pacjenta. Po przeprowadzeniu wywiadu i skrupulatnym zapoznaniu się z wynikami badań, Pan doktor poprowadził moje leczenie w taki sposób, że na dzień dzisiejszy jestem wdzięczna za stan mojego zdrowia. Zaufanie pacjenta do lekarza to bardzo ważny element a ja ufam Panu doktorowi, jego wiedzy i doświadczeniu w 100%. Polecam tego lekarza.

  • E
   Lokalizacja: SalusUsługa: badanie neurologiczne

   Mily i sympatyczny lekarz. Bardzo dokladnie mnie zbadal poswiecajac mi duzo czasu abym mogla zrozumiec co mi dolega.Ze spokojem odpowiedzial na wszystkie zadane pytania dotyczace choroby. Skrupulatnie obejrzal wyniki badan i przepisal recepte z lekarstwem za ktore jestem Panu Doktorowi bardzo wdzieczna.Juz wracam po malu do zdrowia. Dlugo szukalam takiego lekarza, takiego, ktory zdiagnozowal w koncu chorobe na ktora cierpie juz od lat. Dziekuje serdecznie Panie Doktorze i z calego serca polecam.


 • Wojciech Kuszkowski

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Ciąża

   Lekarz z powołania! Jest to moja pierwsza ciąża więc wiadomo panika panika panika. Pan Kuszkowski jest bardzo miły zawsze odpowie na moje pytania . Raz się przejął moim stanem że dzwonili do mnie z przychodni. Chodzę na NFZ. W ogóle mam wrażenie jakbym rozmawiała z jakaś bliska osoba z rodziny . Super naprawdę polecam. Badania zlecane mam co chwilę co tylko potwierdza że wszystko ok .

  • W
   Lokalizacja: Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

   Najlepszy ! Co prawda teraz przyjmuje na Trynku, prowadził mi całą ciążę, bez problemu skierowania, miły i sympatyczny Pan. Z całego serca polecam każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Kuszkowska Śliwińska

  Ortodonta, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Poradnia Ortodontyczna

   Profesjonalne podejscie do pacjenta! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia - zarówno atmosfera jak i leczenie.
   Efekty są zniewalające:)
   Polecam serdecznie Panią Doktor.

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Poradnia OrtodontycznaUsługa: aparaty stałe

   U pani doktor miałam zakładany aparat oraz chodziłam na wizyty przez cały okres noszenia aparatu. Nie polecam, pani doktor mało delikatna, rzeczy które nie powinny bolec sprawiały ból, drobne zabiegi wykonywane były przez pomocnice stomatologiczne, często bardzo opóźnione wizyty o których nie informowano. Na początku było wszystko super, cały plan leczenia itd itp, ale z wizyty na wizytę coraz gorzej, a ceny tez w pewnym momencie mimo wykonywania tych samych czynności co na poprzednich wizytach wzrastały. Ogólnie mówiąc nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Przemysław Binkiewicz

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: problem z poczęciem, endometrioza

   Trafiłam do doktora bo staraliśmy się z mężem bezskutecznie o dziecko. Inni lekarza proponowali rozwiązania nie do przyjęcia dla naszego systemu wartości. Doktor całkowicie zmienił leczenie farmakologiczne zaproponował inne leczenie, był pierwszym lekarzem którego i interesowaly moje karty obserwacji śluzu i temperatury inni nawet na nie nie chcieli patrzeć. Zaplanował leczenie także chirurgiczne gdyby farmakologia nie pomagała. Ale po kilku miesiącach zaszłam w ciążę. Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dużo empatii.

  • Witam dzis byøam na wizycie 1 raz dodam ze jestem straszna panikara,lekarz /czlowiek wspanialy ,mam troszke problemow z jajnikami pocieszyl ,przepisal tanie leki mily ,sympatyczny i bardzo dokladny polecam

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu