Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Salus

Górnych Wałów 22

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Mucha

  Pediatra,

  • Leczyliśmy z żoną córkę u tego lekarza od marca do lipca 2015 roku z uwagi na małe kolejki.Teraz już wiemy z czego one wynikały. Chciałam się z powrotem przepisać wcześniej, ale moja poprzednia przychodnia mnie już nie przyjęła z uwagi na dużą ilość dzieci. Lekarz nie zlecał u córki żadnych badań oprócz wyproszonej morfologii i badania moczu, na początku w marcu. Nie wystawiał skierowania do specjalisty, dopiero na końcu jak już działo się bardzo źle, wysłał niepotrzebnie na bolesne badania do chirurga. Do końca nie wierzył w naszą diagnozę, mimo, że okazała się słuszna. Nie słuchał żadnych uwag rodziców, nie chciał obejrzeć niepokojących kupek u dziecka i kiedy zasugerowaliśmy rozpoznanie, powiedział, że "niekoniecznie" i nie sprawdzał tego tropu. Później okazało się, że mam rację, za co mam żal do pana doktora, bo moja córeczka mogłaby szybciej uzyskać pomoc. Polegał wyłącznie na schemacie, że każde dziecko do 6 miesiąca płacze, a później zobaczymy czy samo przejdzie czy zaczniemy leczyć. Wszystkie dzieci według pana doktora poniżej 6 miesiąca płaczą z powodu kolki fizjologicznej, którą zalecza objawowo preparatami na wzdęcia z Simeticonem, probiotykami czy Debridatem, który nie jest obojętny dla zdrowia i należy go stosować w ostateczności, gdy nic innego nie pomaga. Jak było coraz gorzej, lekarz znów zalecił to samo leczenie zmieniając po prostu na inny preparat, ale też z Simeticonem, który nie leczył i tak tego co córka miała. Dopiero udało mi się przepisać po 4 miesiącach bezczynnego chodzenia, gdy zwolniło się miejsce w poprzedniej przychodni. Okazało się, że u córki nie dopatrzył się też innych problemów przez które płakała. Zawsze było w porządku według lekarza, żaden objaw go nie niepokoił, nawet słaba waga, którą miała jak lekarz powiedział po ojcu "chuderlaku". Córka nie mogła jeść, ale według lekarza dopuszczalnie ważyła jak po ojcu takim chudym, mimo, ze zgłaszaliśmy, że córka jest głodna. To skandal. Lekarzowi też brak podejścia do dzieci, nie zagadnie ani nic nie powie. Co najmniej raz lekarz był na nas zły, że przychodzimy 15 minut przed końcem dyżuru, mówiąc dlaczego tak późno przychodzicie. Uważamy, że to niewłaściwe. Złożyliśmy skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

  • S

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz pediatra, chętnie przyjeżdża na wizyty do domu małego pacjenta, a przy tym fachowiec wysokiej klasy. Gorąco polecam!


 • Adam Edward Muzyczak

  Neurolog, Psychiatra, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U Pana doktora byłam niejednokrotnie. To lekarz, który potrafi słuchać pacjenta. Po przeprowadzeniu wywiadu i skrupulatnym zapoznaniu się z wynikami badań, Pan doktor poprowadził moje leczenie w taki sposób, że na dzień dzisiejszy jestem wdzięczna za stan mojego zdrowia. Zaufanie pacjenta do lekarza to bardzo ważny element a ja ufam Panu doktorowi, jego wiedzy i doświadczeniu w 100%. Polecam tego lekarza.

  • E
   Lokalizacja: SalusUsługa: badanie neurologiczne

   Mily i sympatyczny lekarz. Bardzo dokladnie mnie zbadal poswiecajac mi duzo czasu abym mogla zrozumiec co mi dolega.Ze spokojem odpowiedzial na wszystkie zadane pytania dotyczace choroby. Skrupulatnie obejrzal wyniki badan i przepisal recepte z lekarstwem za ktore jestem Panu Doktorowi bardzo wdzieczna.Juz wracam po malu do zdrowia. Dlugo szukalam takiego lekarza, takiego, ktory zdiagnozowal w koncu chorobe na ktora cierpie juz od lat. Dziekuje serdecznie Panie Doktorze i z calego serca polecam.


 • Wojciech Kuszkowski

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Ciąża

   Lekarz z powołania! Jest to moja pierwsza ciąża więc wiadomo panika panika panika. Pan Kuszkowski jest bardzo miły zawsze odpowie na moje pytania . Raz się przejął moim stanem że dzwonili do mnie z przychodni. Chodzę na NFZ. W ogóle mam wrażenie jakbym rozmawiała z jakaś bliska osoba z rodziny . Super naprawdę polecam. Badania zlecane mam co chwilę co tylko potwierdza że wszystko ok .

  • W
   Lokalizacja: Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

   Najlepszy ! Co prawda teraz przyjmuje na Trynku, prowadził mi całą ciążę, bez problemu skierowania, miły i sympatyczny Pan. Z całego serca polecam każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Kuszkowska Śliwińska

  Ortodonta, lek. dent.

  • S
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SALUS

   W tym gabinecie wizyta zawsze jest udana. Panuje tam pełen profesjonalizm, jak i miła i przyjazna atmosfera. Pani doktor wykonuje swoją pracę w sposób skrupulatny, mało bolesny, a co najważniejsze, jest przy tym skuteczna. Wystrój gabinetu jest schludny i nie pozostawia nic do życzenia. Podsumowując, Pani Magdalena jest lekarzem zdecydowanie wartym polecenia.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Poradnia Ortodontyczna

   Profesjonalne podejscie do pacjenta! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia - zarówno atmosfera jak i leczenie.
   Efekty są zniewalające:)
   Polecam serdecznie Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Mucha

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Trafiłam na izbę przyjęć z drugiego szpitala w celu konsultacji gin. Byłam po całym dniu różnych badań,godzina 16 A ja naczczo Plus skolatane nerwy. Pani doktor była miła,badanie było delikatne,czułam się jak na prywatnej wizycie. Była bardzo taktowna I profesjonalna. I bardzo jej za to dziękuję bo to mnie uspokoiło. Dodatkowo kilka lat temu była obecna przy porodzie mojego synka, kilka razy badała mnie po porodzie. Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń, zawsze życzliwa i profesjonalna.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny

   Podczas wizyty na izbie przyjęć w szpitalu trafiłam właśnie na p. Muchę. Byłam w sytuacji bardzo trudnej, bo w trakcie poronienia. Zachowanie lekarki było w mojej ocenie bardzo niewłaściwe. Już na samym początku zostałam zaatakowana słownie, a badanie było bardzo niedelikatne. Pani Mucha podczas badania nie była skupiona na zaistniałym problemie (jakby chodziło o rutynową kontrolę, a nie o kobietę w trakcie poronienia). O tym, że doszło do poronienia dowiedziałam się z rozmów między lekarką i pielęgniarką, bo p. Mucha zakomunikowała to krzycząc do pokoju obok (na mnie nawet nie patrzyła, stawiając diagnozę, jakby mnie tam nie było). W międzyczasie zadałam kilka pytań i zostałam dosłownie zwyzywana, jakbym w ogóle nie powinna się była odzywać. W dodatku na karcie przyjęcia lekarka wpisała błędną diagnozę, przez co kolejnego dnia podczas obchodu musiałam przy wszystkich na sali wyjaśniać ordynatorowi, że doszło już do poronienia (miał w karcie z izby przyjęć wpisane poronienie zagrażające). Poczułam się potraktowana przedmiotowo, a wszelkie próby dowiedzenia się czegoś więcej o swoim stanie zdrowia zakończone były nieuprzejmą reakcją. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki i zamierzam omijać jej gabinet szerokim łukiem.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Przemysław Binkiewicz

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: Inny

   Polecam z całego serca. Lekarz z powołania! Inni lekarze mówili mi, że będę miała problem z naturalnym zajściem w ciążę. Zrezygnowana pojechałam na wizytę do Doktora Binkiewicza, od razu rozpoznał problem, zlecił badanie, dał lek i po półtora miesiąca byłam już w ciąży, a teraz oczekuje na mały wielki Cud.
   Pan doktor odpowiada na każde moje pytanie, wszystko tłumaczy dokładnie i co najważniejsze wizyta trwa tyle ile ja tego potrzebuje. Jestem z doktorem w stałym kontakcie, odpisuje na każdego SMS. Takich lekarzy jak On jest niestety już coraz mniej.
   Gorąco polecam!!!

  • J
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: Inny

   Polecam wszystkim parom borykającym się z problemem niepłodności wizytę u Pana Doktora. Otrzymaliśmy z mężem fachową pomoc oraz wsparcie. Pan Doktor w przeciągu czterech miesięcy dokonał tego czego nie potrafił zrobić Pan Profesor u którego leczyliśmy się wcześniej przez okres czterech lat mianowicie udrożnić moje
   jajowody, które były głównym problemem naszej niepłodności. Niesamowite jest to, że Pan Doktor współpracuje z innymi świetnymi lekarzami specjalizującymi się w danej profesji. Kiedy potrzebuje skontaktować się z Panem doktorem zawsze mogę liczyć na kontakt przez prywatny gabinet oraz szpital w którym pracuje. Dziękuję raz jeszcze!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania