Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Pediatryczne "Pinokio"

Jana z Kolna 1 S 3-4

83-300, Pruszcz Gdański, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Pietrzyk-Szymczak

  Pediatra, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Pediatryczne "Pinokio"Usługa: nawracające choroby oskrzeli

   Świetny diagnosta, nasza wspólna przygoda zaczęła się 12 lat temu. Córka z wiecznie chorymi oskrzelami, nawracające infekcje wcześniej leczone antybiotykami przez specjalistów z tytułami. Od czasu naszego pierwszego spotkania, a była to wizyta domowa, dr Szymczak już kilkakrotnie trafnie zdiagnozowała (również przez telefon) i wyleczyła córkę. W 2010 roku, dzięki ogromnej wiedzy Pani doktor trafiliśmy z córką w ostatniej chwili do szpitala, gdzie odbyła się operacja ratująca życie. Jesteśmy z mężem wdzięczni, że udało nam się trafić na takiego lekarza, mamy pełne zaufanie do pani doktor. Polecamy każdemu rodzicowi i opiekunowi.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Pediatryczne "Pinokio"Usługa: konsultacja pediatryczna

   ok. pełen profesjonalizm, miła i rzetelna Pani doktor. Dobre podejście do dziecka. Zawsze trafna diagnoza.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Krystyna Kozakiewicz-Sroka

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Pani doktor godna polecenia!dokładnie zbadała dziecko, przeprowadziła szczegółowy wywiad.Sprawia wrażenie bardzo rzetelnej i kompetentnej. Pani doktor udzieliła nam wielu cennych porad.Wizyta,choć planowo 15 minutowa,przeciągnęła się do godziny,co świadczy o dokładności i indywidualnym podejściu do pacjenta.Polecam!my na pewno wrócimy.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo miła, z podejściem do malutkiego dziecka (3miesiace). Odpowiadała na wszelkie pytania oraz rozwiała wątpliwości. Poswieciła sporo czasu na dokładne badanie bez pośpiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bogusław Karpowicz

  Nefrolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Śródmieście - Gdynia, Antoniego AbrahamaUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

   Lekarz z doświadczeniem i wiedzą. Bardzo zaangażowany,chcący pomóc i sluchający pacjenta. Polecam...

  • Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: refluks nerki u niemowlaka

   Bardzo profesjonalne podejscie do dziecka. Bardzo mily lekarz wszystko fajnie wytlumaczyl i objasnil. Polecam w 100% doktora. Na pewno wrócę .

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marek Rocławski

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

   Podczas wizyty Dr Racławski z uwagą zapoznał się z wynikami badań kręgosłupa z okresu 10 lat, przeprowadził wnikliwy wywiad oraz przeprowadził zabieg, dzięki któremu po dwóch dniach ból w kręgosłupie znacznie się zmniejszyl.

  • S
   Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

   Bardzo miły, sympatyczny, konkretny i rzeczowy lekarz. Super podejście do dzieci. Zbadał, obejrzał, wymierzył, wyjaśnił, doradził. Jestem z wizyty zadowolona. Choć najlepsza była moja córka,która po wyjściu zapytała mnie: mamusiu kiedy jeszcze przyjedziemy do Pana doktora:)

  Zobacz wszystkie opinie (297) o tym lekarzu


 • Ewa Woś - Wasilewska

  Pediatra, dr n. med.

  • G

   Lekarz pediatra, z którym miałam jak dotąd najlepszy kontakt, cierpliwie wszystko tłumaczy, dzwoni po wizycie upewniając się czy wszystko dobrze z dzieckiem i chętnie odbiera telefony z pytaniami o porady. A przede wszystkim stawia trafne diagnozy. Więc szczerze polecam.!


 • Jolanta Brzozowska

  Alergolog, Pediatra, Pulmonolog,

  • A

   Trudno ocenić jej kompetencje jako lekarza. Nie dała mi szansy się przekonać. Służbistka, która odsyła chorego dwulatka i ciężarną mame po ciemku, w deszczu i po 40 min czekania po zapomniane skierowanie, które spakojnie można było dostarczyć tego samego dnia w czasie trwania dyżuru. Widać papierki ważniejsze niż pacjent.

  • K

   Nie oceniam kompetencji, ponieważ byłam na dwóch wizytach, a na trzeciej zrezygnowałam w trakcie. Chciałam wyrazić opinię związaną z podejściem pani doktor. Pierwsza wizyta była, to słabo, moim zdaniem, przeprowadzony wywiad - gdyby nie to, że orientuję się jakie informacje są istotne dla lekarza i, że przypominałam sobie w trakcie, nie byłoby go prawie wcale, ze względu na brak pytań. Pani doktor zaleciła 2 wizyty na testy i wizyta zaraz po. Sensu w tym brak, bo można zrobić komplet testów i dopiero wybrać się na wizytę (no ale w ten sposób pani doktor dostaje z funduszu pieniądze tylko za jedną wizytę...). Za pierwszym razem był problem z uzyskaniem własnych badań - musiałam biegać do ksera na recepcji. Druga wizyta i to samo - Pani doktor oburzona, że nie pamiętałam, że sama mam latać i kserować. Wysyłała mnie na ksero, ale powiedziałam, że się śpieszę proszę o diagnozę, bo nie mam czasu czekać, aż skończy z pacjentem za mną i przepychać się w kolejce. Dodałam, że wyniki skseruję zaraz po wizycie i zaniosę. Pani doktor się nie zgodziła i wyszła ze mną do recepcji. Na dole powiedziała, że wizyty mi nie odmawia, ale jak się śpieszę, to mogę iść. Jest wyjątkowo nieelastyczna. Nie wyczytuje pacjentów - panuje bałagan. Ostatnim razem czekałam na wizytę ponad godzinę...


 • Beata Sztangierska

  Pediatra, Diabetolog, Endokrynolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Polecam panią doktor w 100%. Jest osobą bardzo kompetentną, szczegółową i potrafiącą odpowiednio podejść do młodego, dojrzewającego nastolatka, który potrzebował zaczerpnąć porady u specjalisty, jakim na pewno jest pani doktor. Po dokładnym badaniu i przeanalizowaniu wyników z krwi, odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania i udzieliła porad. Jest lekarzem, który nie patrzy na zegarek, tylko poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Dziękuję za wizytę i wszelkie rady. Do zobaczenia za 6 miesięcy na kontroli. Mama 16-letniego pacjenta.

  • A
   Lokalizacja: MedivecUsługa: leczenie

   Pani dr bardzo kompetentna,uważna,z dużym nastawieniem na moje troski, w bardzo konkretny wytłumaczyła mi istotę mojej choroby i przebieg leczenia.Zaordynowała skuteczne leczenie oraz badania.Uważam,że jest to lekarz z właściwym i empatycznym podejściem do pacjenta o rozległej wiedzy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Marek

  Pediatra,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: bóle brzucha u dziecka

   Wspaniały lekarz, postawił słuszną diagnozę, córka na dzień dzisiejszy zdrowa! :) Wcześniej odwiedzałam wielu specjalistów i bez efektu. Serdecznie polecam !

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: podejrzenie refluksu

   Naprawdę warto wybrać się do Dr Marka! Skrupulatnie wszystko wyjaśnia, zbiera szczegółowy wywiad i od razu działa - badania, leki i jest nadzieja na wyzdrowienie. A do tego bardzo dobry kontakt - też z Małym Pacjentem. Życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście i kompetencje:-)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Agnieszka Matheisel

  Neurolog Dziecięcy,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie epilepsji

   Bardzo miła Pani Doktor, fajne podejście do rodzica i dziecka. Wszystko fajnie wytłumaczone, pokierowano nas również do innych specjalistów. Pani nie poganiała, nie spieszyła się. Polecam

  • P
   Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

   Cudowna kobieta, zawsze uśmiechnięta! Pani Matheisel leczy mnie już 11 lat i czuję, że jestem pod dobrą opieką. Krok po kroczku i jest nadzieja, że z choroby wyjdę! :D

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu