Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Opieki Medycznej Eskulap

Króla Kazimierza Wielkiego 64

32-300, Olkusz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Opieki Medycznej Eskulap

Kazimierza Wielkiego 28

32-300, Olkusz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zdzisław Tuszyński

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • Z

   Wspaniały lekarz. Z prawdziwym oddaniem podchodzi do każdego pacjenta. Wrażliwy na ludzkie problemy, zawsze cierpliwy i wyrozumiały. Polecam wszystkim.

  • J

   Dobry, mądry lekarz. Duża kultura osobista, poczucie humoru, wielka życzliwość i prawdziwe zaangażowanie w pracę. Z wielką serdecznością dla pacjenta. Po skończeniu pracy potrafi zawrócić z parkingu i na nowo otworzyć gabinet, żeby pomóc w krytycznej sytuacji (sama tego doświadczyłam). Nigdy, nigdy nie naciąga na bardo drogie leki, jeśli istnieją tańsze zamienniki, co jest istotne dla większości pacjentów. Polecam gorąco!


 • Janusz Morasiewicz

  Psychiatra, Psycholog,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miły i uprzejmy lekarz, rozwiązał problem i nie odmówił wizyty, choć załatwiane było z dnia na dzień, pomógł i nie rozłożył rąk jak inni lekarze. Bardzo polecam i jestem zadowolona z rozwiązania mojego problemu. Pozdrawiam


 • Marek Krzysztoforski

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Centrum Opieki Medycznej EskulapUsługa: ciąża

   Pana Doktora polecam z czystym sumieniem. Wizyty w gabinecie prywatnym wykonywane w profesjonalny sposób, sprzęt nowoczesny, a wizyta dokładna i kompetentna. Za mną wiele wizyt krakowskich i niby u najlepszych fachowców,jednakże znajoma poleciła mi Pana Doktora,więc postanowiłam umówić się do niego na wizytę. Podsumowujac,jako bardzo wymagająca pacjenta, nie spotkałam tak dobrze wykwalifikowanego specjalisty w tej dziedzinie jak Pan Krzysztoforski! Zapewniam,że udając się do Doktora poraz pierwszy,nie będzie to wizyta na pewno ostatnia. Polecam za wszystko w 100%! Anna Budacz

  • K

   Nie rozumiem złych opinii o Panu Doktorze, co prawda jestem w 6 miesiącu i nie wiem jak będzie później, ale do tej pory mojego lekarza prowadzącego nie zamieniłabym na nikogo innego. Również trafiłam do szpitala akurat wtedy gdy był na dyżurze z poronieniem zagrażającym. W tej chwili co miesiąc oglądam mojego synka, a Pan doktor się mną opiekuje. To typ człowieka, który nie będzie głaskał Cię po głowie i wmawiał, że wszystko będzie dobrze, bo jak sam mówi wszystko jest w rękach tam na górze. Jeśli ktoś szuka lekarza do wypicia kawki i pożartowania na wizycie to niestety nie tędy droga. Kobiety w ciąży są różne, a lekarz nie jest po to aby traktować je po macoszemu. Dla mnie nigdy nie był arogancki ani gburowaty. Dysponuje najlepszym sprzętem w okolicy, możemy wykonać w gabinecie również badania prenatalne, które nie są drogie porównując z innymi miejscami, a zdjęcia które dostajemy po badaniu zapierają dech w piersi, ponieważ widzimy naszego bobasa w kolorach w technice 4D:) Najlepiej iść samej i się przekonać, mi osobiście specyficzny humor Pana Doktora odpowiada.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu