Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Z myślą o Państwa zdrowiu i poprawie samopoczucia, stworzyliśmy miejsce, w którym będą Państwo mogli zasięgnąć rady wielu znanych specjalistów oraz skorzystać z fachowej opieki wykwalifikowanych rehabilitantów.
Mamy nadzieje,że nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny jakim dysponujemy, jak i jedna z najnowszych kriokomór na Opolszczyźnie, spełni wszelkie Państwa oczekiwania, a także pozwoli na szybki powrót do zdrowia.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris
ul. Gazowa 2B, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris logo
Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris
ul. Kozielska 2, 47-300 Krapkowice
Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Ujma Inny

  Prowadziłam ciążę u Pani doktor. Miałam wiele obaw ze względu na problemy we wcześniejszych ciążach. Pani doktor zawsze cierpliwie odpowiadała na pytania i tłumaczyła. Konkretna osoba.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Jęda cytologia

  Bardzo empatyczna Pani dr. Poza profesjonalizmem przebieg wizyty przebiega zawsze bardzo spokojnie.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariola Cholaś USG piersi

  Pomijając już fakt umawiania 2 pacjentów na jedną godzinę, niestety "hurtowe" przyjmowanie i brak czasu na zadanie jakichkolwiek pytań odnośnie badania skutkuje niesmakiem po wizycie. Wyliczanie pojedynczych listków do wytarcia się po badaniu USG oraz wołanie kolejnego pacjenta podczas gdy jest się jeszcze w trakcie ubierania pozostawia wiele do życzenia. Pozostały personel bardzo empatyczny, panie w rejestracji również ze świetnym podejściem do pacjenta. Niestety Pani dr pomimo swojej fachowości zachowaniem mocno zaniża poziom przychodni.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jurij Babkin konsultacja ortopedyczna

  Pana Doktora można scharakteryzować jedną cechą: człowieczeństwo. Kto się zetknął z tym lekarzem, wie że jest świetnym specjalistą.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Jęda konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy ginekolog, z jakim miałam do czynienia, a odwiedziłam wiele gabinetów. Pani doktor jest niezwykle empatyczną i sympatyczną osobą, każde badanie przeprowadzane jest dokładnie, bez pośpiechu, ze szczegółowym omówieniem każdego problemu i postępowania. Ponadto, pani doktor wyraźnie przejmuje się stanem zdrowia pacjentki, można na nią liczyć w każdej sytuacji. Bardzo polecam :)

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Milewska-Szłapa Inny

  Kompetentny i konkretny lekarz, który potrafi profesjonalnie podejść do problemów pacjenta. Pani Halina Milewska-Szłapa nie „owija w bawełnę” ale precyzyjnie wyjaśnia wszelkie problemy. Jestem zadowolony z wizyty i z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Jęda konsultacja ginekologiczna

  Byłam na pierwszej wizycie w moim życiu ponieważ chciałabym zacząć stosować antykoncepcję. Stresowałam się, ale stres szybko minął dzięki bardzo empatycznej i wesołej pani doktor. Tłumaczyła mi każdy ruch jaki będzie wykonywać, była bardzo miła i profesjonalna. Dziękuję

  M
  Profil zweryfikowany
  Bogusława Wandrasz konsultacja okulistyczna

  Bardzo miła i przesympatyczna pani doktor. Szczegółowa i wnikliwa, rozkminiająca wszelkie wątpliwości. Polecam każdemu pacjentowi potrzebującemu dobrego okulisty, w szczególności, którego podobnie jak mnie, stresuje każda wizyta u lekarza :)

  Z
  Profil zweryfikowany
  Ilona Kura konsultacja dermatologiczna

  Najlepszy dermatolog w powiecie Opolskim. Merytorycznie i w sposób zrozumiały wszystko objaśnia. Leczenie skuteczne i to w końcu po tylu wizytach u innych lekarzy, którzy nie wiedzieli co mi jest!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jurij Babkin konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale przede wszystkim człowiekiem zaangażowanym w swoją pracę. Błyskawiczna diagnoza, pomoc i skierowanie na zabieg, który uwolnił mnie od bólu. Serdecznie za to dziękuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania