Z myślą o Państwa zdrowiu i poprawie samopoczucia, stworzyliśmy miejsce, w którym będą Państwo mogli zasięgnąć rady wielu znanych specjalistów oraz skorzystać z fachowej opieki wykwalifikowanych rehab... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris

ul. Gazowa 2B

47-200 , Kędzierzyn-Koźle , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris

ul. Kozielska 2

47-300 , Krapkowice , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Z myślą o Państwa zdrowiu i poprawie samopoczucia, stworzyliśmy miejsce, w którym będą Państwo mogli zasięgnąć rady wielu znanych specjalistów oraz skorzystać z fachowej opieki wykwalifikowanych rehabilitantów.
Mamy nadzieje,że nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny jakim dysponujemy, jak i jedna z najnowszych kriokomór na Opolszczyźnie, spełni wszelkie Państwa oczekiwania, a także pozwoli na szybki powrót do zdrowia.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Jęda konsultacja ginekologiczna

  Byłam na pierwszej wizycie w moim życiu ponieważ chciałabym zacząć stosować antykoncepcję. Stresowałam się, ale stres szybko minął dzięki bardzo empatycznej i wesołej pani doktor. Tłumaczyła mi każdy ruch jaki będzie wykonywać, była bardzo miła i profesjonalna. Dziękuję

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Wandrasz konsultacja okulistyczna

  Bardzo miła i przesympatyczna pani doktor. Szczegółowa i wnikliwa, rozkminiająca wszelkie wątpliwości. Polecam każdemu pacjentowi potrzebującemu dobrego okulisty, w szczególności, którego podobnie jak mnie, stresuje każda wizyta u lekarza :)

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ilona Kura konsultacja dermatologiczna

  Najlepszy dermatolog w powiecie Opolskim. Merytorycznie i w sposób zrozumiały wszystko objaśnia. Leczenie skuteczne i to w końcu po tylu wizytach u innych lekarzy, którzy nie wiedzieli co mi jest!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jurij Babkin konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale przede wszystkim człowiekiem zaangażowanym w swoją pracę. Błyskawiczna diagnoza, pomoc i skierowanie na zabieg, który uwolnił mnie od bólu. Serdecznie za to dziękuję.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Palacz Laserowe usuwanie żylaków

  Zdecydowanie polecam Pana doktora. Na pierwszej wizycie poświęcił naprawdę dużo czasu na badanie przepływów w żyłach. Dokładnie wyjaśnił cel metody leczenia, a następnie wykonał zabieg usunięcia żylaków, który naprawdę mi pomógł. Więcej takich

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Ewa Chodór Inny

  Jeden z niewielu lekarzy z powołania, ma wiedzę, wizyty w jej gabinecie przebiegają bez krzyku nawet u maluszków, jest bardzo empatycznym lekarzem i naprawdę, naprawdę stara się pomóc, nie jest to system kolejny klient i do widzenia, jestem jej bardzo wdzięczna, bo pomogła mojej córce. Ja skierowałam sie do pani Doktor po usłyszanych wielu bardzo pozytywnych opiniach i polecam także każdemu.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Ujma konsultacja ginekologiczna

  Wspaniała osoba, świetny specjalista empatyczna i zawsze pomocna, nawet poza godzinami pracy, czy w weekendy służy radą i wsparciem. Po latach starań o dziecko u Pani Kasi po 2 mcach upragniona ciąża, po roku kolejna. W tym czasie była nieocenionym wsparciem emocjonalnym i merytorycznym. Rzeczowa, konkretna, najlepsza.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Ewa Chodór Inny

  Przesympatyczna Pani doktor. Super podejście do nastoletniego pacjenta.
  Bardzo duża wiedza przekazana w zrozumiały sposób. Polecam z czystym sumieniem.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Ujma konsultacja ginekologiczna

  niezwykle kompetentna i sympatyczna osoba. żałuję, że nie trafiłam pod Jej opiekę wcześniej. szczerze polecam

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Pani Asia jest w 100% profesjonalistką. Wysłuchała moich potrzeb, zleciła badania. dietę ułożyła bardzo szybko, zwracając uwagę na moje preferencje żywieniowe. Posiłki łatwe w przygotowaniu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania