Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Dobre zdrowie dla lepszego życia.
Centrum Medyczne ”MED-ALL” powstało w 2001 roku i od szesnastu lat nieprzerwalnie rozwija zakres usług z myślą o zapewnieniu pacjentom kompleksowej opieki medycznej.

Oferta

Oferujemy szeroką gamę usług medycznych obejmujących: konsultacje lekarzy rodzinnych, pediatrów, lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne i szczepienia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Można wykonać u nas EKG (w tym holterowskie i ciśnieniowe), USG, USG dopplerowskie, wideodermatoskopię. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Oferujemy opiekę położnej i pielęgniarki środowiskowej.

Uprawnienia
Centrum Medyczne współpracuje z Pracownią Medycyny Rodzinnej Collegium Medicum UJ i posiada uprawnienia do szkolenia lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej. Posiadanie certyfikatu zobowiązuje zespół Centrum Medycznego ”MED-ALL” do stałego utrzymania wysokiej jakości usług medycznych na poziomie standardów europejskich.

Certyfikat ISO 9001
Głównym celem Centrum jest stałe podnoszenie jakości usług medycznych, zgodnie z wymogami utrzymania certyfikatu ISO 9001. W związku z powyższym zespół lekarzy i pielęgniarek na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. O jakości naszej pracy świadczy ciągle zwiększające się ilość zgłaszających się pacjentów, którzy wyrażają swoją dobrą opinie i zaufanie w przeprowadzanych ankietach – Zobacz Certyfikat ISO 9001


Certyfikat Akredytacyjny
W listopadzie 2018 r. nasze Centrum otrzymało Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministerstwo Zdrowia – Zobacz Certyfikat Akredytacyjny
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne "MED-ALL"
Budziszyńska 1, 31-619 Kraków
Centrum Medyczne "MED-ALL" logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (34)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Zdzisław Pachacz Inny

  Omijać jako lekarza, jak również jako człowieka. Nie mam w zwyczaju wystawiać opinie, ale mam nadzieje, że po przeczytaniu uchronię kogoś przed badaniem przeprowadzonym byle jak, chamstwem, stratą czasu, brakiem pomocy.
  Badanie usg brzucha u niemowlaka. Na wstępie otrzymaliśmy serie pretensji. O to że w tym wieku dziecko jest źle przygotowane do badania, że nie jest na czczo i nie ma pełnego pęcherza (6 tygodniowe niemowlę!!). Poinformowani zostaliśmy również, że nie ma wystarczająco czasu, żeby dobrze wykonać to badania i tak nie będzie na nim prawie nic widać.
  Samo badanie trwało może 2 minuty. Brak podejścia do tak małego dziecka. Rzucanie poleceń „nogi prosto”, „na plecy”.
  Prośba o udzielenie jakiejkolwiek informacji, o przebiegu badania czy udało się zbadać to na czym nam zależało, lekarz skomentował, że może mi przeczytać co najwyżej to co napisał.
  Nie rozumiem jak można przyjmować na badanie, nie mając na celu dobrze go wykonać, zachowywać się w tak lekceważący sposób.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Zdzisław Pachacz Inny

  Unikać tego pana .
  Brak empatii , zaangażowania ..
  USG brzuszka dziecka wykonane w 40 sek bez udzielenia jakichkolwiek informacji pomimo pytań i próśb .
  Dobrze że wizyta odbyła się w ramach NFZ bo byłyby to najgorzej wydane pieniądze …


  Pan doktor jest nie przyjemny, bez podejścia do dzieci i do rodziców również

  Omijać szerokim łukiem

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Kasper Uznański Konsultacja pulmonologiczna

  Doktor nie ma za grosz empatii, nie szanuje czasu pacjentów, którzy też są ludźmi, a nie numerkami.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Turcza konsultacja dermatologiczna

  Niesamowita empatia i zrozumienie. Szczegółowe wyjaśnienie zagadnień. Cierpliwość. Szczerze polecam dr Tomasza. Dzięki podejściu jakie prezentuje, można czuć się swobodnie.

  B
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne "MED-ALL" Inny

  Pani doktor to świetny lekarz,zainteresowany pacjentem, człowiek o wielkim sercu.Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza rodzinnego

  K
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne "MED-ALL" Inny

  Do tej pory na swojej drodze nie spotkałem lepszego lekarza. 10 lat temu Doktor Pawłowska uratowała mi życie a teraz walczy z moim chlesterolem. Jej zaangażowania w pracę nie da się opisać słowami.

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne "MED-ALL" Inny

  Taki lekarz to skarb. Przemiła jako osoba, kompetentna jako lekarz. Można porozmawiać na każdy temat z zakresu medycyny. Pani doktor posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i doświadczenie. Zrezygnowałam z leczenia u lekarzy: endokrynologa i kardiologa, bo uważam, że Pani doktor leczy skuteczniej niż wielu w/w specjalistów.

  P
  Profil zweryfikowany
  Maria Kapała Inny

  Do pani doktor trafiłam z dzieckiem do poradni alergologicznej. Jest bardzo rzetelna, zebrała obszerny wywiad, niczego nie "olała". Rozwiała wszystkie moje wątpliwości, odpowiedziała na każde moje pytanie. Ma świetny kontakt z dziećmi. Od razu zleciła testy, dobrała leczenie, wszystko wytłumaczyła. Bardzo polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Turcza konsultacja dermatologiczna

  Przemiły Pan Doktor, dokładnie mnie wysłuchał, o dużo ważnych rzeczy przepytał. Bardzo skrupulatnie przebadał moje znamiona. Przepisał maść na problemy skórne. Poradził jak dbać o skórę. Ciepły, empatyczny lekarz, godny zaufania. Dziękuję Panie Doktorze.

  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Stec Inny

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Dokładnie przebadała moje znamiona, wszystko wytłumaczyła prostym i zrozumiałym językiem. Dodatkowo przepisała mi maść na atopowe zapalenie skóry. Ciepła, empatyczna, w pełni zaangażowana lekarka. Doskonały kontakt z pacjentem. Polecam serdecznie Panią Doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania