Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne iMed24

prof. Michała Życzkowskiego 29, Czyżyny

31-864, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Śliwowski

  Gastrolog, Proktolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M Plus

   lekarz godny polecenia, pierwsze co uderza po wejsciu do gabinetu to kultura osobista lekarza, pan doktor wyjasnia wszystko w bardzo przystepny sposob, bada bardzo dokladnie, analizuje wszystskie przedlozone badania. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: kolonoskopia

   O kolonoskopii nasłuchałam się wiele. Więc bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Pełen profesjonalizm, jeśli coś zabolało, doktor od razu reagował i zmieniał ustawienie. Znalazł czas żeby omówić wyniki, wytłumaczyć. Polecam lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Paweł Szulewski

  Gastrolog, dr n. med.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

   Pomimo braku pacjentów w gabinecie lekarz niezainteresowany przyjęciem osób oczekujących. W trakcie wizyty okazywał zniecierpliwienie, nie dociekał w sprawie moich dolegliwości, nie starał się też pomóc stwierdzając że się nie da. Wypisał receptę i tyle-wizyta trwała około 5 minut. Jestem bardzo rozczarowana postawą tego lekarza i zdecydowanie odradzam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz niezainteresowany pacjentem. Okazywał zniecierpliwienie, ledwo spojrzał na wyniki badań krwi, w rozmowie nie wykazał dociekliwości, aby zrozumieć mój problem. Odesłał mnie chyba po pięciu minutach bez diagnozy i zaleceń na przyszłość. Jestem bardzo rozczarowana postawą tego lekarza i zdecydowanie odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Tomasz Luberda

  Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: zapalenie krtani

   Bardzo dobry lekarz trafił z diagnoza dał odpowiedni antybiotyk i czuję się o niebo lepiej więcej takich lekarzy to byśmy szybciej wracali do zdrowia. Dziękuję bardzo

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

   Wizyta internistyczna. Trafna diagnoza. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Anna Kwiatkowska (Zychowicz)

  Bariatra, Chirurg, lek.

  • N
   Lokalizacja: Dobra Diagnoza - Centrum Medyczne GarncarskaUsługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo dobra i miła Pani, zrobiła przegląd, dała wskazówki i kierunek gdzie trzeba. Dzięnkuję bardzo)

  • M
   Lokalizacja: Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek MiękkichUsługa: przepuklina pępkowa

   Bardzo miła Pani Doktor. Razem z całym zespołem wyjaśniła mi zabieg w bardzo dobry sposób. Po zabiegu odpowiedziała na wszystkie pytania jakie miałem i doradziła czego unikać itd. Dodała także cenne uwagi odnośnie trybu życia. Operacja była bardzo szybka i po niej czułem się bardzo dobrze. Polecam Panią Doktor i jej zespół każdemu kto ma problem chirurgiczny.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Sylwia Krzykawska

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja zespołu cieśni nadgarstka

   Pani chirurg Sylwia Krzykawska poprawnie zdiagnozowała zespół cieśni kanału nadgarstka, po czym zaleciła operacyjne przecięcie troczka zginaczy i odbarczenie nerwu. Zabieg przeprowadziła bardzo szybko w bezstresowych warunkach. Wpłynęło to na szybki powrót do zdrowia, a co najważniejsze szybki powrót do codziennych czynności.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zapalenie pochewki ścięgnistej pierwszego przedziału prostowników

   Pani lekarz Sylwia Krzykawska jest bardzo miłym i kompetentnym chirurgiem. Poprawnie zdiagnozowała chorobę i fachowo przeprowadziła operację. Bardzo dobrze wytłumaczyła schorzenie ścięgna oraz na czym polega zabieg, co zmniejszyło stres przed i w trakcie operacji. Błyskawicznie przeprowadziła operację zapalenie pochewki ścięgnistej pierwszego przedziału prostowników, który zawiera ścięgna mięśnia odwodziciela długiego i prostownika krótkiego. Pani chirurg udzieliła kompleksowej opieki po operacji oraz szczegółowej informacji odnośnie rehabilitacji. Estetyka chirurgi na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Iwona Kurowska

  Geriatra, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: konsultacja geriatryczna w ambulatorium

   Świetny lekarz,bardzo polecam. Warto,wszystko bez pośpiechu ogromna wiedza. Pozdrawiam,dziadek zadowolony

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: konsultacja geriatryczna w ambulatorium

   Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalnym i spokojnym usposobieniem. Uważnie słucha pacjenta i poświęca mu dużo czasu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Beata Kruk

  Alergolog, Pediatra,

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: alergia

   Pełen profesjonalizm. Skuteczne porady jak ograniczyć alergię (wyszły mi pyłki, roztocza i sierść). Nie zauważyłem nerwowości u Pani doktor a odczulam się od ok. roku. Plusem jest to że przyjmuje mimo spóźnienia. A zdarzało mi się wracać z kwitkiem od innych lekarzy przez kilka minut spóźnienia przez korki.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Jestem u pani Dr raz na 2-5 miesięcy z dziećmi. Wizyty są długie, opóźnione i nieco chaotyczne, co wynika ze specyfiki samej alergii która jest schorzeniem bardzo złożonym. Po wielu już wizytach wiem że na każdej zostanę zasypana nowymi informacjami, wskazówkami, zaleceniami na każdą możliwą sytuację jaka może mieć miejsce między wizytami (np w razie kataru dajemy to to to a potem tamto, przy kaszlu to to a potem proszę obserwować, przy wysypce napierw maść A potem krem B itd )
   Z każdą wizytą jestem bogatsza o wiedzę, mam wiele wskazówek jak poprawić stan moich dzieci, proponowane leczenie co najważniejsze-jest skuteczne. Na pierwszą wizytę proponuję zabrać zeszyt w którym zanotować należy nasze kilku tygodniowe/kilkumiesięczne obserwacje stanu dziecka/dieta/kontakt z alergenami, potem podczas wizyty samemu zapisywać na kartce zalecenia-ja tak robię i wychodzę z wizyty zadowolona, chociaż nie raz w przychodni spędzam 2 godziny... Mam do Dr Beaty Kruk zaufanie, ona do mnie też-nie muszę błagać o każdą receptę tylko dostaję takie jakie są/mogą być potrzebne.
   Jeżeli trzeba i można,dzieci mają robione testy , lekarz nie czeka "niewiadomonaco" , nie wystawia skierowań z dziwnym terminem tylko działa od razu.
   Kłopotliwe jest chodzenie w różne miejsca dla podtrzymania ciągłości wizyt ale to już wina NFZ (i moja, że nie chcę za każdą wizytę płacić prywatnie) a nie pani dr...

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Monika Augustyn

  Gastrolog, Internista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja gastrologiczna - pierwsza wizyta

   Miły kontakt, uprzejma Pani doktor, dokładne omówienie problemu zdrowotnego, szczególowe zalecenia.Polecam

  • A
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

   Pani Doktor bardzo spokojnie z uwagą wysłuchała mnie o moich wieloletnich dolegliwościach i udzieliła mi odpowiednich porad.
   Szczerze polecam , jestem zadowolona z tej wizyty u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


 • Karolina Hydzik-Sobocińska

  Laryngolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo rzetelne i zwięzłe podejście do pacjenta oraz problemu. W prosty sposób został mi naświetlony problem i sposób leczenia. Pani doktor była bardzo miła, nie wykazywała pośpiechu, ale też nie używała zbędnych i czasochłonnych opisów. Widać było, że jest osobą kompetentną i chce pomóc pacjentowi. Z czystym sumieniem polecam.

  • A
   Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: sprawdzenie uszu u dziecka

   Pani doktor ma dobre podejście do dzieci najpierw zapytała córkę (córka ma 2.5 lat) o imię chwilę porozmawiala zapytała o przedszkole, wytumaczyla że będzie zaglądać do ucha nosa i gardła. To jest ważne aby mieć dobre podejście do dziecka wtedy wizyta przebiega sprawnie. My nie mieliśmy jakiegoś problemu chodziło tylko o sprawdzenie uszu ale pani doktor zajrzała też do nosa i gardła bardzo jasno wytumaczyla wszystko. Polecam Panią doktor

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


 • Dorota Duniec-Kamińska

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24

   Sympatyczna, dająca pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i stwarzająca swobodną atmosferę. Dokładne, rozszerzone badanie, przejrzysty opis przypadku i jasne wskazania co do dalszego postępowania. Profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Polecam z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym pomocy ginekologa.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: Badanie usg 2 trymestr (miedzy 18-22tyg.)

   Pani doktor od wejscia niezadowolona i oburzona wogole wizytą. Podczas badania niechetnie odpowiadala na pytania czy z dzidziusiem wszytko w porzadku. A to wazne polöwkowe badanie - ktore moze wiele przewidzieć. Dla mnie niechlujnie wykonane badanie (mam porownanie z 1 badania u innego lekarza w Luxmed). Nie opisała dokładnie wyniku, a na pytania odpowiadala, ze nie jest to platne badanie wiec czego ja oczekuje. Takie zachowanie lekarza i standard usługi jest niedopuszczalny zwlaszcza w podwyzszonym pakiecie! Każda przyszla mama sie ze mną zgodzi jak ważna jest prezyzja lekarza w badaniu polowkowym! Ta opinia powinna trafić do przełożonych p.Duniec w Luxmedzie.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu