Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne iMed24

prof. Michała Życzkowskiego 29

31-864 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Kruk

  Alergolog, Pediatra,

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: alergia

   Pełen profesjonalizm. Skuteczne porady jak ograniczyć alergię (wyszły mi pyłki, roztocza i sierść). Nie zauważyłem nerwowości u Pani doktor a odczulam się od ok. roku. Plusem jest to że przyjmuje mimo spóźnienia. A zdarzało mi się wracać z kwitkiem od innych lekarzy przez kilka minut spóźnienia przez korki.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Jestem u pani Dr raz na 2-5 miesięcy z dziećmi. Wizyty są długie, opóźnione i nieco chaotyczne, co wynika ze specyfiki samej alergii która jest schorzeniem bardzo złożonym. Po wielu już wizytach wiem że na każdej zostanę zasypana nowymi informacjami, wskazówkami, zaleceniami na każdą możliwą sytuację jaka może mieć miejsce między wizytami (np w razie kataru dajemy to to to a potem tamto, przy kaszlu to to a potem proszę obserwować, przy wysypce napierw maść A potem krem B itd )
   Z każdą wizytą jestem bogatsza o wiedzę, mam wiele wskazówek jak poprawić stan moich dzieci, proponowane leczenie co najważniejsze-jest skuteczne. Na pierwszą wizytę proponuję zabrać zeszyt w którym zanotować należy nasze kilku tygodniowe/kilkumiesięczne obserwacje stanu dziecka/dieta/kontakt z alergenami, potem podczas wizyty samemu zapisywać na kartce zalecenia-ja tak robię i wychodzę z wizyty zadowolona, chociaż nie raz w przychodni spędzam 2 godziny... Mam do Dr Beaty Kruk zaufanie, ona do mnie też-nie muszę błagać o każdą receptę tylko dostaję takie jakie są/mogą być potrzebne.
   Jeżeli trzeba i można,dzieci mają robione testy , lekarz nie czeka "niewiadomonaco" , nie wystawia skierowań z dziwnym terminem tylko działa od razu.
   Kłopotliwe jest chodzenie w różne miejsca dla podtrzymania ciągłości wizyt ale to już wina NFZ (i moja, że nie chcę za każdą wizytę płacić prywatnie) a nie pani dr...

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Zbigniew Śliwowski

  Gastrolog, Proktolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M Plus

   Pan Doktor szczegółowo przeprowadził wywiad i przeprowadził badanie. Zalecił dodatkowe badania. Wszystko dokładnie wyjaśnił.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EVITAUsługa: kolonoskopia

   Lekarz miły, kulturalny, interesujący się, bardzo pomocny, dużo superlatyw można by było pisać, więcej takich aby było.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Klaudia Ciochoń-Kobis

  Okulista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Inny

   Najlepszy lekarz u jakiego dane było mi kiedykolwiek być. Pani dr jest dla pacjenta - to czuć od samego wejścia do gabinetu - z olbrzymia wiedza, zaangażowaniem, empatia, zrozumieniem. Nie pisze nigdy opinii, ale stwierdziłem ze było by to bardzo krzywdzące gdybym tego nie zrobił, patrząc jak bardzo jestem zadowolony z wizyty u Pani dr.
   Nie wyobrażam sobie już iść do innego okulisty, poprostu pierwszy raz, lekarz zrobił na mnie takie wrażenie.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie teczowki

   Lekarz przy którym pacjent nie czuję się jak nr statystyczny choroby. Pani dr słucha pacjenta bardzo dokładnie bada i dzieli się informacja. Polecam.


 • Dorota Duniec-Kamińska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna (MR) – Kraków, ul. Lubelska 29Usługa: prowadzenie ciąży

   Przez 3 miesiące miałam okazję prowadzić moją ciążę u tej pani doktor. Niestety, nie jestem zadowolona. Oprócz punktualności wizyt, informacje przekazywane przez lekarza były zdawkowe, nie czulam się zaopiekowana. Czarę goryczy przelał fakt notorycznego wystawiania zwolnienia L4 leżącego pomimo, że moja sytuacja absolutnie na to nie wskazywała. Po wymianie zdań z lekarzem okazało się, że wszystkie pacjentki dostają tego typu zwolnienie, z marszu. Dodam, że spytałam czy wskazane są spacery-odpowiedz brzmiała, że jak najbardziej tak, a w przypadku kontroli z ZUS powinnam powiedzieć, że byłam u lekarza, a jeśli takie zwolnienie mi się nie podoba-mogę zmienić lekarza. Następna wizytę odbyłam już u innego lekarza co polecam również innym przyszłym mamom.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie mogę dać oceny jednoznacznie negatywnej, ale nie jest ona też pozytywna, do tej pory nie pisałam opinii lekarzom, ale po tej wizycie zdecydowałam się zacząć. W moim odbiorze lekarka oschła, niekomunikatywna, niezaangażowana, trochę lekceważąca i niezbyt przyjemna. Byłam u niej również wcześniej raz lub dwa - była podobnie niekomunikatywna, ale uznałam, że po prostu "tak ma". Moim zdaniem badanie zrobione szybko, niedokładnie, jakaś minuta na fotelu ginekologicznym, bez szczegółowego omówienia, raczej zdawkowe "nic nie widać, koniec badania, wszystko w porządku". Lekarka odpowiada na zadane pytania, jednak miałam wrażenie, że ze zniecierpliwieniem, niewiele mówi poza tym na temat samego badania, przyszłego postępowania, zaleceń, powtórzenia badania, o wszystko trzeba dopytywać. Byłam na pilnym badaniu ginekologicznym po pojawieniu się krwawienia, z bólem, tu jednak muszę przyznać, że lekarka przyjęła mnie jako ostatnią pacjentkę po zaraz wyznaczonych godzinach pracy. Ciąża okazała się pozamaciczna, co wykazało badanie dwa tygodnie później u innego lekarza, zdziwionego, że wcześniej tego nie wykryto. Lekarka po badaniu na moje pytanie o ciążę pozamaciczną stwierdziła, że gdyby to była ciąża pozamaciczna, to już by było widać. Zdecydowanie nie polecam w sprawach ciążowych.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Iwona Kurowska

  Geriatra, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: konsultacja geriatryczna

   Lekarz bardzo sympatyczny, niesamowicie profesjonalny i rzeczowy. Polecam bardzo każdemu poszukującemu fachowej i sympatycznej porady

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: konsultacja geriatryczna

   Kiedyś mama zaprowadzała mnie do pediatry teraz ja jej towarzysze u geriatry. Taka kolej życia.Jestem w tym szalonym świecie absolutnie poruszona empatią, cierpliwością, i fachowością Pani Doktor. Mama bała się tej wizyty a po wyjściu była uśmiechnięta i zadowolona. Obie polecamy serdecznie Panią Doktor. Lekarz niezwykły.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Tomasz Luberda

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: konsultacja internistyczna

   Trafiłam do tego lekarza skierowana przez innego lekarza, aby zasięgnąć dodatkowej opinii. Podczas wizyty pan doktor zachował się bardzo nonszalancko, arogancko i cynicznie. Wizyta trwała 5 min, wyszłam z dużym niesmakiem oraz poczuciem kompletnego braku zaangażowania w mój problem. Co więcej, poczułam się wyśmiana z moją dolegliwością, z którą walczę od 30 lat.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - 31-358 Kraków, ul. Jasnogórska 11Usługa: konsultacja internistyczna

   Złe rozpoznanie i pogorszenie stanu przez źle dobrane leki. Jestem chora już 5 tydzień i moje zdrowie jest zagrożone.
   Próbowałam skontaktować się z lekarzem żeby powiedzieć o zajęciu przez grzybicę dróg oddechowych ale zadzwoniła do mnie Pani że lekarz odmawia mi konsultacji przez telefon (wcześniej byłam na 2 wizytach prywatnych w gabinecie).
   Na szczęście trafiłam teraz do innego lekarza - doszło u mnie do zajęcia płuc przełyku i jamy ustnej - czeka mnie długie leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Monika Augustyn

  Gastrolog, Internista, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja gastrologiczna (kolejna wizyta)

   Jestem bardzo zadowolona z diagnozy i leczenia. Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem i życzliwym człowiekiem.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja gastrologiczna (kolejna wizyta)

   Bardzo dobry Gastrolog polecam wszystkim,bardzo jestem zadowolony z wizyty u pani doktor i leczenia . Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (139) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kuska-Grządziel

  Okulista,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: Inny

   Pani doktor jest niesamowicie dokładna, spokojna i życzliwa. Prosto i jasno potrafi wyjaśnić pacjentowi detale dotyczące badania i leczenia. Niczego nie zaleca z automatu tylko uważnie robi wywiad dobierając leczenie i zalecenia do pojedynczego przypadku.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: określenie wady wzroku, dobór okularów

   Zdecydowanie polecam! Pani Doktor bardzo kompleksowo traktuje pacjenta, widząc, że jestem w ciąży nie ograniczyła się tylko do doboru okularów, ale też zaleciła inne badania skrupulatnie to argumentując. Udziela pełnych informacji, dokładnie wszystko tłumaczy. Z jakimkolwiek problemem okulistycznym na pewno będę się do niej zwracać.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Żygadło

  Kardiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinety Specjalistyczne All-MedUsługa: ECHO serca

   Bardzo miła wizyta, rzeczowa, bardzo wnikliwe i szczegółowe badania. Sprawdzenie jako sportowiec czy serce zdrowe. Potwierdzone, zdrowe. Bardzo polecam Panią.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Serdecznie polecam. Pani Doktor wnikliwie przestudiowała moją grubą teczkę wyników (pacjent onkologiczny), przeprowadziła skrupulatny wywiad i własne badania (ECHO serca). Bardzo dokładnie omówiła wyniki, podała przyczynę i zaproponowała leczenie. Dziś pacjent zdrów i niezmiernie wdzięczny poleca i pozdrawia :))

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sylwia Krzykawska

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo konkretnie przeprowadzony wywiad. Pani doktor chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Pełen profesjonalizm

  • A
   Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pani dr jest bardzo konkretna, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, wysłuchuje pacjenta.Szczerze polecam wizytę u Pani dr Sylwii Krzykawskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (97) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania