Centrum Gamma Knife Warszawa

(92 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Gamma Knife Warszawa

Kondratowicza 8, Targówek

Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Sobstyl

  Neurolog, Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Konkretna diagnoza,z cierpliwością i wyrozumiałością lekarz wysłuchał mnie,a następnie udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Miła atmosfera.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz sympatyczny, z ogromną fachowa wiedzą, przekonywujący, mam nadzieję na dalsze pozytywne leczenie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Bartosz Rykaczewski

  Neurochirurg,

  • M

   Bardzo dobry lekarz. Zainteresował się moim przypadkiem, rzetelnie mi wszystko wytłumaczył i odpowiadał na moje pytania, nie "patrzył na zegarek" rozmawiając ze mną, był bardzo sympatyczny i często odwiedzał i pytał jak się czuję. Lekarz z powołania!

  • J

   W dn.12 lutego 2013 r.zostałem skierowany na oddział neurochirurgi . Po ekspresowym badaniu aparatem CT zostałem natychmiast operowany.Operacji dokonywał dr.Bartosz Rykaczewski. Jestem bardzo wdzięczny za przeprowadzoną operację i składam serdeczne podziękowanie za troskliwą opiekę w Szpitalu Bródnowski.

   Jerzy K.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sebastian Michał Dzierzęcki

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Gamma Knife WarszawaUsługa: Inny

   Wspaniały lekarza. Ciepły cierpliwy empatyczny. Pełen profesjonalizm. Prawie bezboleśnie założył ramę do gamma. Tylko ucisk. Chodził, pytal jak samopoczucie. Polecam. lekarz opiekował się mną od początku do końca. Przy założeniu ramy czułam że słabnę, lekarz spokojnie zareagował,bez stresu, opowiadająca, że mężczyźni jeszcze częsciej mdleją. minęło po kilku sekundach. Po naświetlaniu, przy wypisie przedstawił mi cały zabieg, podał zalecenia. Jako człowiek uczynny, szarmancki, z poczuciem humoru - to akurat świetnie rozładowuje stres przed zabiegiem. Cudowny człowiek i świetny specjalista.

  • A

   Wspaniały ,serdeczny,bardzo profesjonalny lekarz,wszystko wyjaśnia przed zabiegiem -jest człowiekiem godnym zaufania,polecam serdecznie Pana doktora-Alicja z Krakowa

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Mirosław Ząbek

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz kręgosłupa odcinka lędźwiowego

   Mam 21 lat i tydzień temu miałem operację usunięcia guza oponiaka przy rdzeniu kregowym. Guz był usytuowany w bardzo złym miejscu, pierwszą diagnozę postawił lekarz z Białegostoku, ale tylko mnie wystraszył "to jest normalna operacja a po tygodniu okaże się czy będzie Pan dalej chodził czy już nie". Rodzice szukali pomocy wszędzie i dużo znajomych mówiło o Profesorze Ząbku. Po wizycie u Profesora było trochę spokojniej dowiedzieliśmy się dużo szczegółów jak ma to wszystko wyglądać. Termin do szpitala miałem już dwa tygodnie później i już nie było dalszego szukania lekarzy tylko postawiliśmy na Profesora Ząbka. Operacja trwała 6.5h, guz był zaplątany w nerwach, ale udało się jego całego usunąć. Mam pełną władzę w nogach i jestem bardzo szczęśliwy, że dalej mogę cieszyć się życiem. To wszystko dzięki Profesorowi. Bez najmniejszego zastanowienia będę polecał Profesora bo uratował mi życie.

  • E

   Witam

   Mam ogromną prośbę o jakieś prywatne namiary na Pana Prof. Mirosława Ząbka. Jeśli ktoś posiada numer telefonu bardzo o niego proszę. Znajomy ma ogromnego guza mózgu, którego nikt nie chce operować. Jedyna szansa to konsultacja u Prof Ząbka. Bardzo proszę o kontakt ze mną

   Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Rafał Taczanowski

  Neurochirurg,

  • H
   Lokalizacja: Centrum Gamma Knife WarszawaUsługa: Inny

   W lipcu 2018r. miałam skomplikowaną operację częściowego usunięcia oponiaka nerwu wzrokowego, który po roku czasu zgodnie z przewidywaniami neurochirurgów zaczął odrastać.W związku z powyższym otrzymałam skierowanie na naświetlanie Gamma Knife. Niestety ze względu na umiejscowienie guza w bliskim sąsiedztwie drugiego zdrowego nerwu wzrokowego nie zostałam zakwalifikowana na to naświetlanie.Tą diagnozę postawił Pan dr ale wybrał dla mnie alternatywne rozwiązanie w postaci radioterapii frakcjonowanej. Chciałam bardzo Panu dr podziękować, że pomimo niezakwalifikowania się na Gamma Knife Pan dr nie zostawił mnie samej sobie dzięki czemu jestem już po zakończonej radioterapii. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Składam serdeczne podziękowania.

  • P

   Lekarz z powołania. Empatyczny, spokojny, konkretny, merytoryczny, otwarty i ludzki. Po mimo braku kwalifikacji mojego nerwiaka na zabieg gamma knife nie wyszłam z gabinetu z niczym. Wskazał kierunek leczenia i dał nadzieje. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania