BDental Stomatologia i Medycyna

(32 opinie)

Troszczymy się o utrzymanie zębów naturalnych, zdrowych i pięknych – to motto przyświecające naszej pracy. Stosujemy profesjonalne metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Dla podniesienia jako... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

BDental Stomatologia i Medycyna

Chemiczna 3

44-121 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Troszczymy się o utrzymanie zębów naturalnych, zdrowych i pięknych – to motto przyświecające naszej pracy.
Stosujemy profesjonalne metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Dla podniesienia jakości usług gabinety BDental wyposażone jest w nowoczesne urządzenia, pozwalające w bezstresowy i bezbolesny sposób przeprowadzić leczenie. Dla podniesienia Państwa komfortu stosujemy bezwiertłowe leczenie próchnicy (abrazja powietrzna), znieczulenie komputerowe The Wand oraz sedację wziewną (gaz rozweselający).
Nasza oferta skierowana do dorosłych to: stomatologia z endodoncją mikroskopową, estetyczna protetyka, ortodoncja, leczenie bruksizmu i bólu głowy, chirurgia stomatologiczna, periodontologia i implanty zębowe.
W ramach oferty dla dzieci i młodzieży zachęcamy do korzystania z gabinetów dedykowanych najmłodszym pacjentom pod nazwą BabyDental. Staramy się u naszych najmłodszych pacjentów wyeliminować stres związany z wizytą u stomatologa. Chcemy, by dzieci z przyjemnością do nas wracały i wychodziły zadowolone z gabinetu.
Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla małych pacjentów, mających na celu ograniczenie stresu i motywację do kolejnych wizyt, tj:
- bezwiertłowe leczenie próchnicy zębów (abrazja powietrzna)
- bezbolesne zabiegi profilaktyczne
- znieczulenie podtlenkiem azotu czyli gazem rozweselającym
- gabinety przystosowane do leczenia dzieci
- możliwość wizyty adaptacyjnej
- nagrody oraz Kartę Małego Pacjenta
- poczekalnia małego pacjenta

Nasz sprzęt

 • aparat pantomograficzny Gendex
 • aparaty rtg Kodak 2200
 • radiowizjografia Digora Optime
 • mikroskop stomatologiczny Leica
 • znieczulenie ko­mputerowe The Wand
 • lampa wybielająca Zoom 2 Advance Power
 • urządzenie do sedacji wziewnej Ambulanc All 5000DS
 • piaskarka abrazyjna Sandman Futura
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Nowak

  Stomatolog, lek.

  • .... i zniknął ostatni szew - a moje 2 wszczepione mistrzowsko przez dr Nowaka implanty - mają się dobrze i czekają na swoje korony. Polecam Bdental i Pana doktora wszystkim, którzy maja obawy - też je miałam- ale nie zabolało nawet przez moment - a perfekcyjnie (i w bardzo miłej atmosferze) przeprowadzony zabieg szybko się skończył i wszystko jest ok. bardzo dziękuję.


 • Daria Pietraszewska

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy,

  • Super lekarz, super podejście do dziecka. Oby wszyscy tacy byli. Mogę polecić panią doktor kazdemu.Dziękujemy.


 • Katarzyna Hadera

  Stomatolog, dr

  • J
   Lokalizacja: BDental Stomatologia i MedycynaUsługa: Piaskowanie wraz z fluoryzacją

   Umówiłem się na przegląd uzębienia z czyszczeniem. Dodatkowo wykonano bardzo szybko cyfrowe zdjęcie panoramiczne i w sposób przystępny objaśniono mi przyczyny bieżących problemów z uzębieniem. Wykonano mi na życzenie znieczulenie. Wszystkie czynności wykonano delikatnie i bez zbędnego oczekiwania. Chętnie umówię się na następną wizytę.

  • Wszystko w porządku. Doskonały stomatolog. Mogę z ręką na sercu polecić wszystkim którzy szukają obsługi na najwyższym poziomie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Markiewicz

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: BDental Stomatologia i MedycynaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Dr. Magdalena Markiewicz jest jednym z lepszych stomatologów u których byłem leczony w życiu. Podstawą było to, że dbała o mój komfort podczas każdej wizyty. Mimo leczenia kanałowego (z powodu bruksizmu), ból który odczuwałem był naprawdę mały... Od razu widać, czuć, że jest bardzo dobrym fachowcem.
   Serdecznie polecam!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Sympatyczna, miła i bardzo opanowana osoba. Jako dentysta otwarta, konkretna i zdecydowana. Umiejętnie i szybko podejmująca decyzję. Po kilku wizytach w różnych gabinetach jako jedyna podzieliła się wiedzą bez "owijania w bawełnę" i udzieliła fachowej pomocy. Dzięki dobremu podejściu do dzieci moi synowie chętniej przychodzą na wizytę a na pewno z o wiele mniejszym strachem. Posiadam niestety duże doświadczenie jako pacjent w tej dziedzinie dlatego też w 100% polecam tą Panią.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marcelina Orfin

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wczoraj byłam na wizycie z synem u Pani Doktor. Na początku trochę się bał- jak to dziecko, jednak już po chwili się uspokoił i super współpracował. Pani Doktor przemiła i jak to mój syn stwierdził: bardzo delikatna:). Szczerze polecam ( mój syn również- teraz chwali się wszystkim fajnymi plombami). Już nie chce innego dentysty

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie polecam wizyty z dzieckiem. Kiedy dziecko zacznie płakać (leżąc dalej spokojnie) komunikacja staje się nerwowa- tekstu w rodzaju "no nie becz już" są zdecydowanie nie na miejscu. Zwłaszcza że dziecko zdenerwowało się w poczekalni po długim czekaniu na opóźnioną wizyte. Weszliśmy dopiero po ponagleniu z mojej strony- mimo że gabinet był pusty, a my poproszeni o wczesniejszy przyjazd weszlismy po pół godzinie czekania. Kolejna wizyta, podczas której dziecko "wyprowadzone" ze strachu przez inną, świetną panią stomatolog, już współpracowało, przebiegła w granicach normy. Do kolejnej mam spore zastrzeżenia, ponieważ pani nie komunikowała się w ogóle z dzieckiem i nie uprzedzała, co będzie robić. Po prostu podeszła z wiertłem i zaczeła wiercic. Stomatolog dziecięcy nie powinien pracować w tej sposób.
   Pani Orgin daje odczuć, że jest zmęczona i nie ma nawet siły się pożegnać ze swoim pacjentem czy też właśnie z tego powodu nie potrafi zdobyć się na komunikację. Dwie ostatnie wizyty u tej pani były z braku innej opcji. Kolejnym razem zrobimy wszystko, żeby tego uniknąć.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Michał Kowalczyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobry stomatolog "Mistrz" znający się na swoim fachu. Siedząc na fotelu wyczuwalne jest iż lubi swoją pracę i ma na uwadze pacjenta. Super podejście i atmosfera.

  • A
   Lokalizacja: BDental Stomatologia i MedycynaUsługa: leczenie kanałowe

   Jeżeli szukacie profesjonalisty oraz lekarza, który potrafi dokonywać cudów w leczeniu kanałowym i nie tylko - Szczerze POLECAM doktora Michała. Dzięki jego cudownym zdolnością nadal jestem szczęśliwą posiadaczką lewej górnej szóstki i UWAGA- ósemki:)- po leczeniu kanałowym. Profesjonalne podejście oraz ogromna fachowa wiedza lekarza prowadzącego sprawiła, że czułam się komfortowo. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam wszystkim B- Dental i pracującego w nim Pana doktora Michała. Sprawdźcie sami - WARTO - 100% profesjonalizm.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania