Baron Clinic - Specjaliści od Zdrowego Uśmiechu

Baron Clinic - Specjaliści od Zdrowego Uśmiechu

O nas

Każdy z pacjentów jest traktowany w sposób indywidualny. Nasza kompleksowa oferta począwszy od stomatologii zachowawczej, przez chirurgię i implantologię, kończąc na protetyce sprawi ze każdy z pacjentów wyjdzie z naszych gabinetów uśmiechnięty. Posiadamy nowoczesny sprzęt w tym m.in. urządzenie dozujące podtlenek azotu (bezpieczny gaz rozweselający), który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed zabiegiem jak i w jego trakcie. Posiadamy najnowszą pracownię tomografii komputerowej 3D, która w kilka sekund obrazuje to, co ważne, a niewidoczne na zwykłych zdjęciach RTG zachowując przy tym najmniejszą dawkę promieniowania. Mikroskop używany jest każdorazowo przy leczeniu kanałowym. Ponadto dysponujemy licznym nowoczesnym sprzętem do diagnostyki i leczenia aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług. W naszych gabinetach komfort Pacjentów i przyjazna atmosfera jest dla nas priorytetem. Dla najmłodszych pacjentów czeka niewielki upominek po każdej wizycie oraz kącik gier i zabaw umilający czas przed wizytą. W Baron CLINIC oferujemy Państwu pełen zakres usług z zakresu: •stomatologii estetycznej •implantologii, •protetyki •stomatologii dziecięcej, •ortodoncji, •nowoczesnej ortodoncji INVISALIGN, •dysfunkcji narządu żucia, •endodoncji miksrokopowej •chirurgii stomatologicznej
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Masterflux Plus Sedacja Wziewna
 • Tomograf VATECH PAX-I 3D GREEN 16
 • Elastyczny System Radiografii Cyfrowej EzSensor SOFT VATECH EZSENSOR SOFT

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (50)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny Inny

  Wspaniały dentysta,u pana doktora przełamałem strach przed wizytą u stomatologa,strach przed rwaniem zęba,pomimo wieku przewyższa umiejętnościami moich poprzednich dentystów,szacun.Z całego serca polecam.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Jestem bardzo wdzięczna dr Maciejowi, że ekspresowo mnie przyjął i przeprowadził leczenie kanałowe szóstki, mimo mojej zaawansowanej ciąży. Dokładnie wytłumaczył cały proces leczenia. Pozostawaliśmy w stałym kontakcie. Czułam, że jestem pod fachową opieką. Polecam!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jolanta Batko Kapustecka korony

  Pełen profesjonalizm robiłem korony na wszystkich zębach wyszło wyszło przepięknie
  Jak korony to tylko pani doktor Jola .
  Polecam Polecam i jeszcze raz Polecam .
  Dziękuje pani doktor .

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Stefan Baron badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  To wspaniały i wybitny specjalista oraz ciepły człowiek ! Dziękuje za diagnozę i pomoci pozdrawiam serdecznie

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Serdecznie polecam Pana doktora, znakomity specjalista! Dr Maciej przeprowadza zabiegi bezpoleśnie, zawsze poświęca czas pacjentowi tyle ile trzeba. Leczenie kanałowe u Pana doktora to sama przyjemność. Ponadto rzetelna i komplesowa opieka w gabinecie Baron Clinic ze znakomitą obsługą. Polecam każdemu pacjentowi :)

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny

  Serdecznie polecam. Wizyta u Doktora to czysta przyjemność. Zaangażowanie, skuteczność i efekt końcowy zawsze na najwyższym poziomie.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo polecam Pana Doktora za pełny profesjonalizm, fachową opiekę i bardzo dobre podejście do pacjenta (poczucie humoru i cierpliwość).
  W końcu trafiłam na lekarza, który zadbał o bezbolesne leczenie i o to żebym czuła się komfortowo. Od teraz tylko Pan Maciej!!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny Konsultacja stomatologiczna

  Muszę przyznać że jeszcze nie trafiłam na tak dobrego stomatologa, a trochę ich odwiedziłam. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy, przeprowadza wywiad, dokładnie bada i informuje o dalszych etapach leczenia. Przy tym ma dużo empatii dla pacjenta. Bardzo polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Baron korony cyrkonowe

  „Stare” ząbki wymienione na nowe! Teraz to jest uśmiech!
  Bardzo profesjonalnie, efekty mówią same za siebie. Wszystko dopasowane pod potrzeby klienta. Najwyższy poziom usług u Doktora.
  Serdecznie polecam :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Masny leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Leczenie kanałowe u doktora to bajka!
  Jako iż nie korzystam ze znieczulenia przy zabiegach, kanałówka zrobiona perfekcyjnie. Ból zminimalizowany do minimum podczas zabiegu a po zero dolegliwości!
  Polecam z czystym sumieniem :
  Świetny specjalista!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania