O nas

AMEDS to multispecjalistyczne Centrum Medyczne funkcjonujące w lokalizacjach: GRODZISK MAZOWIECKI, ul. Kilińskiego 11 oraz WARSZAWA, ul. Bracka 11/13. Oferujemy diagnostykę laboratoryjną i ultrasonograficzną, specjalistyczne konsultacje lekarskie, zabiegi z zakresu dermatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej i urochirurgii. Wykonujemy badania: - EKG, - Holter/Holter ciśnieniowy, - wszystkie rodzaje badań ultrasonograficznych, w tym USG Doppler i USG echo serca, również USG echo serca przezprzełykowe - badanie 4K - ocenę ryzyka przyszłego rozwoju raka prostaty - uroflowmetrię, - test Stameya. Nasza oferta PREMIUM obejmuje: - kompleksową diagnostykę i leczenie zaburzeń erekcji, - diagnostykę i leczenie choroby Peyroniego, - nowoczesną obliterację żylaków ScleroSafe, - terapię STORZ, - terapię RENOVA. Zapewniamy opiekę profilaktyczną i leczenie, a doświadczenie i zaangażowanie naszych lekarzy jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Urządzenie RENOVA
 • Aparat STORZ
 • Uroflowmetr
 • Holter/Holter ciśnieniowy
 • Elektrokardiograf
 • Ultrasonograf
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (64)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Jacek Laus Inny

  Jestem po operacji przepukliny brzusznej, chciałam sprawdzić czy wszystko w porządku ponieważ mam niepokojące uczucie w miejscu cięcia. Pan doktor nie zbadał mnie, nawet nie spojrzał na mój brzuch, wystawił mi skierowanie na usg j. brzusznej, wizyta trwała3 minuty. Nie polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Józef Andrzej Haczyński konsultacja seksuologiczna

  Wizyta rozpoczęła się punktualnie. Rozmowa z panem profesorem odbyła się komfortowo i bez skrępowania. Jednak zaproponowana metoda "leczenia" w ogóle niedostosowana do problemu. Niestety, koszt wizyty nie był proporcjonalny do otrzymanej pomocy. Mam świadomość złożoności mojego problemu zdrowotnego, jedak oczekiwałem czegoś więcej niż tylko pogadania o tym problemie. Dla mnie zabrakło konkretnych działań farmakologicznych, a sam pan profesor poinformował mnie, że są na to leki.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Żerdzińska USG jamy brzusznej

  Dziękuję Bogu że postawił na mojej drodze Panią Doktor, która 2 miesiące po porodzie zauważyła u mnie powiększone węzły chłonne w jamie brzusznej będące rozwijającym się w początkowej fazie nowotworem- chłoniak. Dziękuję za piękne wypełnianie Pani misji i zaangażowanie.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Jacek Laus Zwykła wizyta

  Generalnie mam negatywne odczucia po drugiej wizycie. Nie poinformowano mnie że badania są ważne 10 dni. Nie ma fizycznej możliwości wykonania zabiegu endoskopii przy jednoczesnym zapisaniu się do pana dr w Ameds. Statystyka jest nieubłagalna. Średnio 30 dni oczekiwania. Empirycznie rzecz jasna udowodnione na podstawie własnego doświadczenia w oczekiwaniu na wizytę.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Federowicz wizyty adaptacyjne dla dzieci

  Doktor ma świetne podejście do małego pacjenta.
  Dobrze stawia diagnozy a moje dzieciaki szybko stają na nogi.
  Szkoda, że jak byłam mała nie było takich pediatrów (bynajmniej w okolicy ) :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania