1 Maja 17, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Lokal 5, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Szanowni Państwo, zapraszam do rozpoczęcia procesów terapeutycznych pod nowym adresem :)
Dowiedz się więcej29/09/2025
Warszawa 4 adresy
Jestem psychologiem z wykształceniem pedagogicznym. Ukończyłem pięcioletnie jednolite studia magisterskie na specjalizacji seksuologia i psychoterapia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w ramach praktyki prywatnej.
Współpracuję z dorosłymi, rodzicami poszukującymi wsparcia na różnych płaszczyznach, młodzieżą oraz parami. Zapraszam do konsultacji psychologicznych oraz do rozpoczęcia procesu terapeutycznego.
Pracuję pod stałą superwizją. W mojej pracy najważniejszy jest kontakt z klientem – cenię sobie otwartość, ponieważ uważam ją za kluczowy element skutecznej pomocy. Obecnie pracuję w jednym z warszawskich liceów, dzięki czemu dobrze rozumiem problemy współczesnej młodzieży. Podczas terapii skupiam się w pełni na emocjach i odczuciach moich klientów.
Uczestniczyłem w konferencjach Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, gdzie zdobywałem wiedzę na temat zaburzeń seksualnych oraz najnowszych metod pracy terapeutycznej.
„Seksuologia współczesna wobec różnorodności” (2023) – podczas której pogłębiałem wiedzę na temat zaburzeń seksualnych oraz zdobywałem praktyczne wskazówki do pracy z pacjentami zmagającymi się z tego typu trudnościami.
„Budowanie mostów. Współpraca specjalistów dla zdrowia seksualnego” (2025) – gdzie zapoznałem się z najnowszymi badaniami z zakresu seksuologii, farmakoterapii oraz efektywnych metod terapeutycznych stosowanych w pracy klinicznej.
Brałem także udział w szkoleniach dotyczących profilaktyki i terapii zaburzeń parafilicznych oraz pomocy osobom pokrzywdzonym.
Poszerzam swoje kompetencje poprzez szkolenia z interwencji kryzysowej, co pozwala mi skutecznie wspierać osoby znajdujące się w nagłych sytuacjach kryzysowych. W ramach programu „Osoba Zaufania” wspieram młodzież, w tym osoby LGBT+, w placówkach szkolnych.
Na pierwsze spotkanie dotyczące dzieci i młodzieży zapraszam wyłącznie opiekunów prawnych. Odbyłem staż kliniczny w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza, gdzie zdobywałem doświadczenie w pracy z osobami w kryzysach i po traumach.
Ukończyłem studia podyplomowe z psychotraumatologii, co pozwala mi skutecznie wspierać osoby doświadczające trudnych przeżyć i długotrwałego obciążenia emocjonalnego. Prowadzę terapię psychologiczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Posiadam certyfikat z diagnostyki spektrum autyzmu, uprawniający do prowadzenia diagnozy z wykorzystaniem testu ADOS-2. Spotkania mogą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i online.
Dzięki nominacjom pacjentów oraz dużemu wsparciu zdobyłem 2. miejsce w Plebiscycie Medycznym Hipokrates w kategorii "Psycholog/psychoterapeuta roku" w województwie mazowieckim.
Jestem również certyfikowanym trenerem personalnym, ponieważ uważam, że zdrowie i sprawność fizyczna mają ogromne znaczenie dla ogólnego dobrostanu. W wolnym czasie relaksuję się podczas wędkowania, które pozwala mi wyciszyć się i odpocząć od miejskiego zgiełku.
„Każdy w swoim życiu ma swój Mt. Everest, chodźmy go zdobyć razem.”
1 Maja 17, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Lokal 5, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Szanowni Państwo, zapraszam do rozpoczęcia procesów terapeutycznych pod nowym adresem :)
Dowiedz się więcej29/09/2025
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
36 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Polecam Piotra z czystym sumieniem.Świetny fachowiec.
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
Profesjonalista, który bardzo dobrze rozumie swojego kompana do rozmowy.
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
Bardzo polecam Pana Piotra. To profesjonalny i empatyczny psycholog, który potrafi nie tylko uważnie słuchać, ale też naprawdę dotrzeć do pacjenta. Tworzy bezpieczną atmosferę, dzięki której można szczerze i otwarcie rozmawiać na każdy temat, bez lęku przed oceną. Uważam, że miałem szczęście, trafiając właśnie na niego. Rozmowy z nim bardzo pomogły mi poukładać moje myśli i emocje.
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
Jako nastolatka z całego serca polecam Pana Piotra. Na wizytach panuje luźna atmosfera, dzięki czemu łatwo jest mi się otworzyć i swobodnie rozmawiać. Od pierwszego spotkania czułam, że w końcu trafiłam na dobrego specjalistę. Widać duże zaangażowanie i empatię, a ja zawsze czuję się wysłuchana. Dzięki temu czuję się przy nim naprawdę komfortowo i mogę mu w pełni zaufać.
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
Jako dwudziestotrzyletni pacjent, bardzo mocno polecam. Jest bardzo fajny kontakt, luźna atmosfera, nie czuję absolutnie żadnego “spięcia”, co zdecydowanie ułatwia otwarcie się przed psychologiem. Pomimo dwóch spotkań z Panem Piotrem, zawsze wychodzę jakiś bardziej “natchniony”, definitywnie dzięki komunikacji i niedużej różnicy wiekowej, zrozumieniu problemów młodego dorosłego. Pan Piotr pomimo ledwo jednej wizyty, zapamiętał bardzo dużo z tego co mu przekazałem, co zdawałoby się być problemem u innych psychologów. Liczę na to, że nasza współpraca będzie tylko prosperować w zwiększeniu mojej efektywności zawodowej.
Poza wizytą: łatwo zaparkować pod budynkiem.
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
Ze spotkań z panem Piotrem korzystał nastolatek.
Bardzo chwalił sobie spotkania i możliwość kontaktów telefonicznych, online.
Jako rodzić również zaważyłem zaangażowanie lekarza.
Mogę spokojnie polecić spotkania z panem Piotrem
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
Dużo dobrego mogę napisać o Panu Piotrze…Pierwsze- długo szukałam takiego specjalisty, do którego chce się jeździć. Wizyta to nie jest niekończący się monolog ze strony pacjenta i sztuczne pytania. Tylko naprawdę szczere zaangażowanie i nieschematyczne ze strony Pana Piotra. A to bardzo ważne. Tak trzymać Panie Piotrze
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie i opinię!
Z całego serca polecam Pana Piotra.
W profesjonalny, a jednocześnie bardzo empatyczny sposób buduje relację z pacjentem opartą na spokoju i poczuciu bezpieczeństwa. Tworzy atmosferę sprzyjającą otwartości i szczerej rozmowie, bez oceniania i presji. Widać duże zaangażowanie, uważność oraz autentyczną troskę o dobro pacjenta.
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za opinię!
Trafiłam do p.Piotra w momencie gdzie myślałam że po prostu zwariowałam przez prace. Od pierwszej wizyty poczułam ogromny profesjonalizm, spokój i prawdziwe zaangażowanie. Dzień, w którym usłyszałam, że nie „wariuję”, był jednym z najlepszych dni w moim życiu. Po wizytach i podjęciu decyzji o realnych zmianach w swoim życiu odzyskałam blask, którego nie widziałam u siebie od bardzo dawna. Jestem ogromnie wdzięczna i z całego serca polecam!!!!!!!!
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za opinię oraz za zaufanie!
Pan Piotr jest zaangażowany, podchodzi do pacjentów z empatią, analitycznie analizując sytuację i problem. Tworzy swobodną atmosferę zaufania i bezpieczeństwa dla córki, w której pacjent otwiera się. Podkreślam dobrą komunikację od samego początku z córką i nami, rodzicami oraz elastyczność w dopasowaniu wizyt (miejsce i czas).
mgr Piotr Pystkowski
Bardzo dziękuję za zaufanie oraz opinię!
23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Lat mam 20, jestem dziewczyną, mieszkam z rodzicami ze względu na to że dopiero ukończyłam technikum. Parę miesięcy temu moi rodzice prawie przeszli rozwód, od lat mają problemy związkowe, to była druga taka sytuacja, ale zostali jednak razem (znowu) bo chcą nad tym 'pracować' (powtarzam, znowu). Ja za to mam dosyć, od dziecka siedzę po nocach, wysłuchując kłótni w razie jakby któraś stała się znowu 'fizyczna'– bo to się zdarza, do tego stopnia że teraz jest to u mnie zakodowane. Mogę mieć słuchawki na uszach w ciągu dnia ale jeżeli tylko usłyszę poważny ton muszę sprawdzić czy rozmowa jest spokojna czy nie, jeśli słyszę stukot u góry, muszę natychmiast sprawdzić co się dzieję. Potrafię nie spać pół nocy z samych obaw że coś się złego wydarzy. I tak właśnie jest teraz, może dwa miesiące wytrzymali, teraz znowu się kłócą, a ja mam tu być do października aż nie zaczną się studia. Cały Maj niedość że mam matury to czuję stres ze względu na nich. Już powoli nie czuję takiego pełnego współczucia dla mojej mamy, lecz bardziej czuję irrytację, bo obserwuję świadomie to wszystko od lat. Ja sama regularnie wchodzę w konflikty z ojcem, nie dogadujemy się zbyt często, on nie stara się mnie zrozumieć, i z tego względu nie planuję utrzymywać znaczącego kontaktu jak tylko będę samodzielna. Rozumiem też że w takich związkach nie jest to łatwe, i często jest kilka prób do odejścia, ale mój układ nerwowy jest tak przebodźcowany, a ja czuję że muszę udawać że wszystko jest okej. Nie wiem co zrobić do października, na ten moment próbuję skupić się na maturach które mi pozostały, i wmawiać sobie że to nie mój obowiązek, ale nadal to nie zmienia faktu że jestem w ciągłym stanie stresu od dobrych 3 miesięcy, i nie śpię po nocach, czasem do 4 rano, zwyklę przynajmniej do 3.
Szanowna Pani,
Sytuacja, o której Pani wspomina musi być dla Pani bardzo trudna - szczególnie z uwagi na fakt, że sytuacje te powtarzają się cyklicznie. Długotrwały stres czy lęk może prowadzić do naprawdę poważnych trudności w przyszłości, włączając w to wszelkie somatyzacje z organizmu tj.: problemy układu trawiennego, choroby układu sercowo-nacczyniowego, problemy hormonalne, tarczyca itd.. Odpowiednia higiena snu również odgrywa kluczową rolę w Pani okresie, odpowiedni sen reguluje wiele procesów w organizmie oraz dba o prawidłowy rozwój np. połączeń neuronowych w mózgu. Podczas wchodzenia w okres dojrzałości i młodej dorosłości istnieje, także wiele konfliktów wewnętrznych, które mogą być trudne jeżeli środowisko nie jest dla Pani wspierające (decyzje odnośnie przyszłości, własnej tożsamości, poglądów). Kłótnie rodziców, które niekiedy prowadzą do rękoczynów muszą być dla Pani trudne do obserwowania/słuchania. Warto w tej sytuacji przemyśleć, czy posiada Pani możliwość skonsultowania się z psychologiem specjalistą, który w tym procesie wesprze Panią - jako potencjalnie jedno z niewielu środowisk w obecnej chwili (brak/małe wsparcie od strony rodziców). Okres maturalny przez wiele osób uznawany jest jako najbardziej stresujący, w którym powinna być to jedna z niewielu rzeczy, wymagająca od Pani pełnego skupienia i poświęcenia. Sesje z psychologiem/psychoterapeutą mogłyby Pani pomóc radzić sobie w sytuacjach konfliktowych rodziców oraz zadbać o Pani dobrostan psychiczny na co dzień - szczególnie w okresie maturalnym. Warto dobrać psychologa pod swoje indywidualne potrzeby i wymagania.
Witam serdecznie czuje się samotna zraniona i nie wiem co ja mam myśleć już . Partner mój olewa mnie jak pije alkohol nie dzwoni do mnie wogole a jak zadzwonię nie odbiera albo oddzwania po ilus godzinach . Pytałam się czemu do mnie nie dzwoni a on że nie ma takiego kaprysu żeby zadzwonić . Mieszkamy od siebie dalej czuje się z tym fatalnie czuje że nie chce mnie zaczął pić od tygodnia i mało rozmawiamy prawie wogole . Nie wiem co mam robić jak jest trzeźwy to taki nie jest a jak zacznie pić to nie dzwonić do mnie a jak zadzwoni to szybko kończy rozmowę nie jest tak jak po trzezwemu . Zaczynam mnie to boleć szantażuje go ze jak tak będzie robił to skończę z nim a na niego to nie działa nic . Nie wiem co mam robić psychicznie mnie już wykańcza mnie
Szanowna Pani,
Warto zadbać w tej sytuacji przede wszystkim o siebie, przemyśleć kwestię konsultacji psychologicznej i otrzymania wsparcia wielopłaszczyznowego od psychologa specjalisty, gdyż widać jak bardzo trudna jest to dla Pani sytuacja.
Czy w okresie kiedy partner zaczął spożywać alkohol wydarzyło się coś przez co partner po niego sięgnął? Czy wcześniej takie sytuacje również miały miejsce? Rozmawialiście Państwo odnośnie sięgania przez partnera po alkohol? Czy uważa to za problem?
Sytuacje nadużywania substancji psychoaktywnych mają to do siebie, że nie oddziałują tylko na osobę zażywającą, ale niestety mają wpływ na cały system w jakim się znajdują - nie jest to więc tylko problem partnera, ale także jak widać Pani.
W sytuacji, którą Pani opisuje jest mała ilość szczegółowych danych, warto jednak skorzystać ze spojrzenia 3-ciej osoby w tej sytuacji, dzięki której możliwe będzie łatwiejsze i szybsze wyjście z tego kryzysu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.