dr n. med.

Piotr Cieśliński

Urolog

153 opinie +dodaj

Umów wizytę
865 odwiedzin w ciągu 30 dni

strona internetowa www.gabinet-urologiczny-poznan.pl Dr n.med. Piotr Cieśliński jest specjalistą urologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiada prestiżowy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
153 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: Bóle podbrzusza

  Pan Doktor bardzo kompetentny z dużą wiedzą. Wysłuchał, wytłumaczył , skierował do odpowiedniego specjalisty. Jestem bardzo zadowolona.

 • H

  Dokładne badanie i przystępne, wyczerpujące wyjaśnienia. Pan Doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także bardzo miłym, wzbudzającym zaufanie człowiekiem.

 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Z czystym sumieniem polecam Doktora Cieślińskiego. Pomógł mi z problemem, z którym borykałem się od wielu lat, jednak ze strachu i wstydu odwlekałem pójście do lekarza. Pomimo mojego stresu wizyta odbyła się w luźnej i miłej atmosferze. Po postawieniu diagnozy konieczny okazał się zabieg częściowego obrzezania oraz korekcji wędzidełka. Sam zabieg bezbolesny (pomimo kilku momentów, jednak Doktor szybko reagował i podawał mi kolejne dawki znieczulenia miejscowego). Powrót do pełnej sprawności po ok. 4 tygodniach. Odmiana komfortu życia codziennego i życia sekualnego nie do opisania. Jedyne czego żałuję, to że tak późno się na to wszystko zdecydowałem. Panowie nie ma co odwlekać takich spraw, im szybciej tym lepiej! Pozdrawiam!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i profesjonalne. Doktor poświecił mi dużo czasu .. Odpowiadał bardzo szczegółowo na pytania. Pełen zapału z ogromną wiedzą i doświadczeniem. :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Bardzo dziękuje za podjętą opiekę nad moim stanem zdrowia, szczególnie za bardzo dobre wyjaśnienia co mi dolega i czym mój stan zdrowia został zakłócony. Bardzo kompetentny i dokształcony lekarz z ogromnie indywidualnym podejściem.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: przeziębiony pęcherz

  Od pół roku nieustannie trapił mnie przeziębiony pęcherz. W końcu postanowiłam zgłosić się do specjalisty- byłam bardzo zdenerwowana wizytą ponieważ problem mnie krępował. Doktor porozmawiał ze mną zapytał się o tryb życia itp aby wyciągnąć wnioski i jakoś mi pomóc, skierował mnie na badania ogólne gdzie okazało się że mój organizm jest osłabiony przez co szybciej łapie infekcje.. Bardzo indywidualne podjeście do pacjenta plus humorem mnie rozluźnił. Serdecznie polecam tego Doktora.

 • Lokalizacja: SZOZ Doctor

  Trafiłam do szpitala w nocy z pękniętym guzem nerki. Doktor Cieśliński nie miał wtedy dyżuru, jednak przyjechał i mnie operował. Ocalił moją nerkę i życie.
  Profesjonalista, wspaniały człowiek o wielkim sercu, jako lekarz - najlepszy.
  Drogi Doktorze.... uratował Pan nie tylko mnie, ale całą moją rodzinę.
  Dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz bardzo sympatyczny, konkretny, widać ,że zna się na rzeczy, badanie zrobione bardzo sprawnie.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Dziękuję za opiekę, szczegółowe wyjaśnienia dotyczące mojego stanu zdrowia. Kompetencja i kultura Pana doktora na wysokim poziomie.

 • T
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: obrzezanie

  Zabieg przebiegł perfekcyjnie z doskonałym kontaktem z lekarzem i nienagannym efektem. Polecam 10/10

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • strona internetowa www.gabinet-urologiczny-poznan.pl

  Dr n.med. Piotr Cieśliński jest specjalistą urologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
  Posiada prestiżowy tytuł FEBU (Fellow of European Board of Urology).
  Dzięki wieloletniej pracy w Katedrze i Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, najpierw na stanowisku asystenta, a później adiunkta, dysponuje dużym doświadczeniem zawodowym. W ramach pracy na Uniwersytecie Medycznym prowadził przez wiele lat zajęcia z zakresu urologii dla studentów polskich oraz anglojęzycznych. Był również opiekunem specjalizacji lekarzy kształcących się w zakresie urologii.
  W celu stałego podnoszenia wiedzy oraz doskonaleniu technik operacyjnych uczestniczył w wielu stażach oraz szkoleniach zawodowych w renomowanych i prestiżowych ośrodkach urologicznych w kraju i zagranicą.
  Obecnie pracuje w wielospecjalistycznym zespole Oddziału Transplantologii, Chirurgii Ogólnej oraz Pododdziału Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu oraz pełni funkcję ordynatora Oddziału Urologii Szpitala w Śremie.
  W celu stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych bierze czynny udział w kongresach oraz warsztatach w ramach Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU, European Board of Urology) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego (AUA, American Urological Association). Jest autorem wielu prac naukowych, doniesień zjazdowych oraz rozdziałów podręczników medycznych.
  Szczególne zainteresowania Pana doktora to techniki małoinwazyjne w urologii ze szczególnym uwzględnieniem technik laparoskopowych oraz ich zastosowanie w diagnostyce i leczeniu schorzeń nowotworowych układu moczowego (uroonkologia).

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1993-1999)

Publikacje

 • Assessment of intraoperative and postoperative comlications during implementation of laparoscopic radical prostatectomy in patients with locally advanced prostate cancer (Contemporary Oncology 2011)

Nagrody i wyróżnienia

 • Medal Akedemii Medycznej w Poznaniu za Osiągnięcia w Nauce i Pracy Społecznej - 1999r

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Szkolenie z zakresu techniki radykalnej prostatektomii laparoskopowej w Klinice Uniwersyteckiej w Lipsku pod kierownictwem prof. Jens-Uwe Stolzenburga
 • Szkolenia laparoskopowe w Katedrze i Klinice Urologii PUM w Szczecinie
 • Staże szkoleniowe w zakresie technik laparoskopowych w Świetokrzyskim Centrum Onkologii pod kierownictwem prof.dr hab. Piotra Chłosty
 • Szkolenia w Covidien European Training Centre w Elancourt w zakresie laparoskopii urologicznej
 • Challenges in Laparoscopy and Robotics
więcej

Certyfikaty

 • Piotr Cieśliński, urolog w mieście Poznań - Certyfikaty