Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Z tym lekarzem mam dwa doświadczenia, oddalone od siebie o blisko 30 lat! Obydwa świetne. U mojego syna stwierdził przed laty celakię i prowadził go przez kilka lat - chłopak wyrósł na wysportowanego, mocnego mężczyznę. Niedawno zajął się 11-letnim wnukiem po skręcie kiszek z doskonałym rezultatem.
  Jest bardzo kompetentnym fachowcem, ma świetną intuicję i zdroworozsądkowe podejście do pacjenta. Jego ironiczne poczucie humoru może pomóc w zmaganiu się z problemem, choć zapewne są tacy, którzy tego nie lubią.

 • K

  nie polecam dr Albrechta - na dzień dobry jak tylko usłyszał, że mam problem z jedzeniem dziecka postawił diagnozę "uparty jedynak...." nie wysłuchał do końca na czym polega problem. Syn nie jest jedynakiem, ma starszego brata z którym nie mam takich problemów. Bardzo olewczy stosunek do pacjenta i rodzica. Tekst lekarza przy dziecku "pies mu morę lizał.... jak nie chce niech nie je...."
  Zapłaciłam za prywatną wizytę aby również usłyszeć, żebym poczytała sobie książkę "Mały Tyran"
  Idąc do lekarza każdy oczekuje aby wysłuchał co dolega i z czym się przychodzi do niego....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bylam u dokora dwa lata temu z ogromnymi zaparciami u 3 latki. Zlecil diete i forlax, ktory kazal brac przez rok bo leki nalezy dawac tyle ile trwa zapracie. Na ulotce laku max dawania 3 miesiace. Powiedzial ze dziecko sie boi bolu i dlatego wstrzymuje.(Wykluczyl chorobe hirszprunga na podstawie wywiadu). Nie bylam do konca przekonana do tej teorii. Odwiedzilismy innego gastro ktory zlecil badania w szpitalu, bo problemy z zaparciami byly od urodzenia. Okazalo sie ze choroby hirszprunga nei ma. Forlax faktycznei pomagal wiec dawalismy przez równo rok wiedzac ze moze byc szkodliwy ale nei mielismy innego wyjscia skoro bez leku problem zaparc wracal. W miedzy czasie okazalo sie ze dziecko ma pasozyty - gliste ludzka w ktorej upatruje glownego winowajce zaparc (zaparacia nasilily sie w wieku dwu lat choc problem byl od urodzenia). Sama glista nie powoduje zaparc ale mogly zaparcia wystapic w polaczeniu z nietolrancja laktozy (dlatego problemy od urodzenia). Zaparica ustapily po przeleczniu na gliste a to zbieglo sie z tym rocznym podawaniem forlaxu. Pan Piotr mial racje co do choroby hirszprunga natomiast mówił ze mleko nei ma wplywu na zaparcia. O tym ze przyczyna zaparc moga byc pasozyty tez nie wspomnial. Mam wrazenie ze lekarze w ogole nic nie wiedza o pasozytach. Cos takiego jak pasozyty w Polsce nei istnieje. Opisywalam różnym lekarzom dziwne objawy u mojej corki ( jak sie okazalo od glisty) i zaden lekarz nie zlecil badan w tym kierunku. Kolezanka polecila mi zrobic badanie. Nawet jak juz mialam wynik pozytywny to nie wiadomo bylo jak leczyc pasozyta. Dlaczego gastroenterolodzy( byłam u 5) nic nei wiedza o pasozytach? Przeciez oni sie zajmuja jelitami.

 • wybieram neutralny...
  jakiś czas temu odesłał nas z kwitkiem ze swojego gabinetu twierdząc że dziecko nami manipuluje nie chcąc jeść... (nakazał lekturę "małego tyrana") by jednak po kilkunastu miesiącach drązenia tematu przez rodziców stwierdzić... celiakię...............
  czemu nie wcześniej? czemu nie zlecił żadnych badań? do dziś te pytania pozostaną bez odpowiedzi.......

 • trafiliśmy do pana Doktora z córeczką 6 miesięcy, która strasznie ulewa, nie przybiera na wadze i jest po wyleczonym zapaleniu płuc - od ulewania właśnie. Pan doktor nie dał nam dojść do słowa, nie dał żadnych leków, zalecił tylko zagęszczanie pokarmów - ciągle!!!! A co z piciem Zagęszczanie ciągnie za sobą zaparcia... Ciągle uśmiechnięty, potrafi żartować, ale przecież nie o to chodzi...

 • Byl pierwszym lekarzem, ktory postawil wlasciwa diagnoze i doskonale poprowadzil leczenie mojego syna ( w wieku niemowlecym) az do calkowitego wyleczenia. Dzis syn jest zdrowym 24 letnim chlopakiem. Mam b. dobre wspomnienia z wizyt u doktora- kompetentny, serdeczny z duza doza humoru. Jestem wdzieczna za kilkunastoletnia opieke nad synem. I co wazne- syn zawsze chetnie chodzil na te wizyty ( z innymi lekarzami bywalo roznie). H.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • Po krwawieniu z dolnych partii układu pokarmowego wylądowaliśmy w Szpitalu na Działdowskiej. Przez dwa tygodnie robili nam badania, pobierali posiewy by wykluczyć zakażenie bakteryjne. W końcu postanowiono przeprowadzić gastroskopię i koloskopię. Badanie przeprowadził Dr. Albrecht, niestety wynik był druzgocący - choroba Crohna.
  Pan doktor wręczył nam broszurki, spytał się czy mamy pytania. Ponieważ nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o tej chorobie cięo było nam zadać konkretne pytania, skończyło się na ogólnikach. Oczywiście doktor nas zapewnił, że jeśli będziemy mieli jeszcze pytania, to oczywiście zaprasza do siebie.
  Lektura broszurek - to był koszmar, choroba i to co ze sobą ona niosła, to było jak zły sen. Pytań do doktora pojawiło się bardzo wiele, szkoda, że przez kolejne dwa tygodnie nigdy więcej nie znalazł dla nas czasu i jedyne co to kazał przekazać siostrze oddziałowej, że przecież już z nami rozmawiał...
  Lekarz, który więcej czasu poświęca na bycie prezesem fundacji, niż bycie lekarzem dla pacjentów szpitala.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr Piotr Albrecht 30 lat temu zaczął leczyć mojego syna,potem mojego wnuka i inne dzieci w rodzinie i wśród znajomych.Nigdy nie zawiódł naszego zaufania, nawet wtedy kiedy jeszcze nie był znany.

 • leczył mojego wnuka z bardzo dobrym skutkiem. Kompetentny,świetnie radzi sobie z dziećmi zdobywając ich zaufanie.

 • Jest to rewelacyjny specjalista jesli chodzi o choroby przewodu pokarmowego u dzieci. Swietny diagnosta a oprócz tego lekarza z duza intuicja. Jak poprzednicy .. nie polecam przewrazliwionym mamuskom . Enterogastrologia u dzieci jest dziedzina stosunkowa nowa a drAlbrecht jednym z nielicznych specjalistów. Dzieciaki go lubia i to jest najważniejsze. Po za tym ma duzo zdrowego rozsądku a co do puczucia humoru .. mnie odpowiada. często sprowadza problem do prawdziwego poziomu

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

344

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.