dr n. med.

Paweł Skowronek

Ortopeda

9 opinii +dodaj

Ukończył Warszawską Akademię Medyczną w 1996 roku. II stopień specjalizacji od 2005 roku. Ortopeda Paweł Skowronek - od 1997 roku asystent i starszy asystent Warszawskiej Kliniki… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Warszawską Akademię Medyczną w 1996 roku. II stopień specjalizacji od 2005 roku.

  Ortopeda Paweł Skowronek - od 1997 roku asystent i starszy asystent Warszawskiej Kliniki Ortopedii i Traumatologii, starszy asytsent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie chirurgiczne w oddziałach chorób stawów biodrowych,, kolanowych, traumatologii.

  Zakres leczenia ambulatoryjnego:
  choroby stawów biodrowych i kolanowych,
  choroby kręgosłupa,
  zmiany urazowe i pourazowe.
  Pionier technik miniinwazyjnych z dostępu przedniego stawu biodrowego, wykonanych ponad 400 protezpolastyk z użyciem tego nowoczesnego dostępu operacyjnego, wykonanych ponad 1500 różnego rodzaju alloplastyk i rewizji.
  Wieloletni nauczyciel akademicki, uczestnik i prelegent krajowych i międzynarodowych zjazdów chirurgów Ortopedów.
  Paweł Skowronek uczestnik paneli dyskusyjnych dla międzynarodowych użytkowników nowoczesnych protez szyjkowych ,przynasadowych. Szkoleniowiec i trener technik miniinwazyjnych w kraju i za granicą .
  Współpracownik kilku szpitali komercyjnych i państwowych, wykonujących miniinwazyjne zabiegi operacyjne dla szerokiej grupy pacjentów, m.in. Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie, przy ul. Lindleya oraz Centrum Medyczne Damiana w Warszawie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • złamania
 • zwichnięcia
 • stany pourazowe
 • urazy
 • ból

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Lekarz , który jest bardzo mało zaangażowany, jeżeli chodzi o problemy pacjenta. Moja wizyta prywatna trwała dosłownie 5 minut. Lekarz skierował mnie na rentgen i powiedział, że z wynikami prosi o umówienie się na następna wizytę prywatną. Lekarz nawet na mnie nie spojrzał ani nie przepisał leków (problemy z chodzeniem).

  Brak zaangażowania oraz brak konkretów, brak konsultacji lekarskiej. Nie polecam.

 • R

  Konkretny i rzeczowy facet. Po kilkumiesięcznej tułaczce po pseudo specjalistach i brakiem trafnej diagnozy miałem szczęście. Pewien neurochirurg polecił mi dr. Skowronka. Djagnoza nie była radosna ale konkretna i trafna. W listopadzie 2014 roku dr. Skowronek wymienił mi prawy staw biodrowy, w styczniu 2015 roku lewy. Koszmar się skończył. Mineły dwa lata i jest super. Wszystko działa tak jak trzeba. Duży szacunek za podejście, profesjonalizm i wiedzę. Dziękuje Panie Pawle.

 • Wspaniały i życzliwy lekarz, który bardzo troszczy się o swoich pacjentów - po operacji Pan doktor przychodził do mnie kilka razy w ciągu dnia, interesował się mną. Dr Paweł Skowronek operował mnie 7 lipca 2015 r. - nigdy nie zapomnę tej daty, ponieważ od tej chwili jakość mojego życia i funkcjonowania zmieniła się niewyobrażalnie. Nastąpił nie tylko koniec ciągłego bólu stawu, ograniczeń ruchowych i krótszej kończyny, ale także powrót do "normalności" po 10 latach utrudnień. Teraz nawet na zmianę pogody nie odczuwam żadnego bólu, czy dyskomfortu. :) Zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego wykonywany miałam w ramach NFZ w Szpitalu Zespolonym w Kielcach, gdzie Pan doktor jest ordynatorem. Personel medyczny oddziału ortopedii i traumatologii również stał na wysokim poziomie, zarówno panie pielęgniarki jaki i salowe były bardzo pomocne i uczynne. Gdybym jeszcze raz stanęła przed trudnym wyborem odpowiedniego, godnego zaufania ortopedy, to na pewno nie zmieniłabym zdania.
  Jeżeli ktokolwiek zmaga się z bólem stawu biodrowego, to z całego serca polecam doktora Skowronka, który swoimi rękami potrafi zdziałać cuda!

 • We wrześniu 2015 r. byłem operowany przez dra Pawła Skowronka , do tej pory jestem bardzo zadowolony z wykonania operacji . Bardzo szybko dochodzę do pełnej sprawności . Serdecznie dziękuję Panie doktorze. Polecam !

 • Byłem operowany dwa lata temu (endoproteza stawu biodrowego) Do tej pory wszytko jest OK. Polecam tego lekarza

 • Dr.Paweł Skowronek to bardzo dobry lekarz konkretny doświadczony bylam operowana w lutym 2015r operacje wszczepienia endoprotezy miałam z przedniego dojścia jest to bardzo dobra metoda mało obciążająca pacjenta.Bardzo szybko dochodzę do pełnej sprawności.Bardzo dziękuje p.doktorze

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie i ogólne wrażenie bardzo dobre, konkretne i przejrzyste wytłumaczenie przypadku łącznie z propozycją dalszego postępowania, fachowo, krótko bez zbędnych opowiadań.

 • G

  Dr Paweł Skowronek specjalizuje się w naprawianiu stawów biodrowych - u mnie zamontował ponad rok temu protezę w mejsce stawu i jestem z wykonania operacji bardzo zadowolony. Jeden miesiąc po oeracji już normalnie chodziłem, a dwa miesiące później zacząłem już biegać :)

 • J

  Po wejściu do gabinetu pan doktor spytał się co mi dolega. Nawet do końca mnie nie wysłuchał i stwierdził, że to już tak będzie i nic się nie poprawi. Zalecił basen, zwis na drążku umocowanym w drzwiach i ciepłą kąpiel 2xdziennie. Nie spojrzał ani na skierowanie, ani (o zgrozo!) na badania, które miałem ze sobą(rtg i rezonans kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego). Na pytanie co z rehabilitacją, podniesionym głosem przypomniał mi, że: " przecież panu przed chwilą powiedziałem!". Dalsza część wizyty to żenujący spektakl. Na koniec, wyraźnie poirytowany, wypisał zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia, podpisał się i postawił pieczątkę, a wszystko to bez zaglądania do badań lekarskich. To moja pierwsza i ostatnia wizyta u Pana doktora, a komentarz chyba jest zbyteczny...