Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (49)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek konsultacja ortopedyczna

  Dzień Dobry , Wybitny Lekarz i Człowiek ! Taką opinię muszę wystawić Panu Pawłowi Skowronek , wszystko co mi powiedział i przekazał sprawdziło się w 120 procentach :)
  Zabieg wymiany stawu biodrowego przeszedłem 29,11,2023, po dwóch dniach byłem już w domu , po 7 dniach o kulach uczestniczyłem w uroczystościach na których musiałem być , dawałem sobie radę sam od pierwszego dnia po operacji ! po 18 dniach pojechałem na ściągnięcie szwów i kontrolę , Pan Doktor pozwolił mi odstawić kule i chodzę już bez żadnych problemów . Przez ostatnich 25 lat uprawiałem sport codziennie, przez biodro musiałem przestać i zwolnić, dzięki Panu Doktorowi odzyskałem ruchomość i co najważniejsze po bólu nie ma już śladu, zacząłem już treningi z rehabilitantem , byłem na basenie :) Wiem jaki stres przeżywa się przed operacją, jeżeli ktoś chciał by porozmawiać i dopytać o szczegóły proszę zatelefonować, nr tel 535 136 029, Podziękowania również dla personelu w szpitalu w Jabłonnej koło Warszawy , PROFESIONALI

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Szlendak-Sauer konsultacja ginekologiczna

  Pani dr bardzo miła , bezproblemowa , zaangażowana i chętnie odpowiadająca na pytania. Dba o komfort pacjenta. Dla tych młodych kobietek i dla starszych.

  I
  Profil zweryfikowany
  Joanna Radzikowska Inny

  Na Panią Doktor trafiłam w Szpitalu Czerniakowskim gdy operowała moje zatoki. Powiedzieć o Doktor, że jest cudowna to nic. Lekarz z powołania! Szczegółowo wytłumaczyła jak będzie przebiegać operacja, co robić po itd. Niezwykle miła, konkretna, sprawiła że cały stres przed operacją minął. Polecam z całego serca. Po operacji miałam dwie kontrole w przychodni przyszpitalnej i również wspaniałe i bardzo dokładnie przeprowadzone leczenie pooperacyjne. Fenomenalna specjalistka!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek konsultacja ortopedyczna

  Dr Paweł Skowronek to absolutny profesjonalista. W dniu 26.10.2023 r. w klinice NovuMed w Jabłonnej, ok. godz. 7:00 przeszedłem operację alloplasytki prawego stawu biodrowego (proteza Dual Mobility G7). Tego samego dnia ok. godz. 18:00, w obecności rehabilitanta, stanąłem na własnych nogach. Następnego dnia samodzielnie chodziłem o kulach i wykonywałem zlecone ćwiczenia. Jedenastego dnia po zabiegu, na wizytę kontrolną i zdjęcie szwów, do gabinetu dr Skowronka wszedłem z kulami pod pachą. :) Błyskawicznie dochodzę do pełnej sprawności. Po domu poruszam się bez kul. Wychodząc na zewnątrz, asekuracyjnie zabieram ze sobą jedną. Podobnie było w 2015 r., kiedy to Pan dr Paweł Skowronek operował mój lewy staw biodrowy. Dr Skowronka nazywam moim lekarzem rodzinnym, ponieważ w przeszłości (również z sukcesem) przeprowadzał zabieg wstawienia endoprotezy stawu biodrowego mojej mamie. :) Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Doktora.


  G
  Profil zweryfikowany
  Anna Praska-Ogińska Inny

  Przecudowna Pani Doktor. Empatyczna, miła, troskliwa, pomocna. Z całego SERCA polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Operacje wszczepienia endoprotezy biodra metodą małoinwazyjną z dojścia przedniego miałam 12.01. Po dwóch tygodniach zaczęłam chodzić przy pomocy jednej kuli, jeżdżę na rowerku stacjonarnym, ponieważ mogę już zgiąć biodro do 90 stopni. Rana po operacji jest już wygojona. Jestem zadowolona i niezmiernie wdzięczna dr Skowronkowi za tak precyzyjnie wykonaną operację. Cieszę się, że mamy w Polsce takich fachowców , mam nadzieje ze Panu dr nie zabraknie siły do ,,naprawiania ludzi” . Ten kto cierpi, wie ile ta praca jest warta. Dziękuje


  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Jestem dwa tygodnie po operacji alloplastyki biodra metodą mini inwazyjną i również po pierwszej wizycie kontrolnej ,na której doktor kazał mi podskoczyć trzykrotnie. Sadziłem że tego nie wykonam ale się bardzo myliłem i podskoczyłem jak młody chłopak. Dzięki operacji i podejściu Pana doktora do pacjenta moje życie zmieniło się o 360 stopni. Jest jedna ważna zasada - wykonywać sumiennie zalecone ćwiczenia. Obecnie poruszam się o jednej kuli, prowadzę nawet samochód a wejście na czwarte piętro już bez kuli. Mimo dużej odległości od mojego zamieszkania warto było te kilometry pokonywać. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi za przywrócenie mi sprawności fizycznej w tak krótkim czasie.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Jestem trzy tygodnie po operacji i chodzę bez bólu. Wcześniej nie wychodziłam z domu. Żałuję, że tak późno trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Oby więcej takich.
  Wdzięczna pacjentka.
  Jolanta U.


  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Operację wymiany biodra metodą mikroinwazyjną miałem przeprowadzona przez dr Skowronka 15 grudnia. Operacja przebiegła supersprawnie, bez komplikacji. Już tego samego dnia stawiałem pierwsze kroki, a po miesiącu bez problemu poruszam się z jedną kulą (dla asekuracji).
  Na wizycie kontrolnej po 3 tygodniach zaliczyłem test z podskoków.
  Jakość mojego życia mimo krótkiego czasu od operacji znacząco się poprawiła.
  Wspaniały Lekarz, profesjonalista. Doskonale wie co robi.


  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Absolutnie genialny ortopeda. Jestem po wszczepieniu protezy stawu biodrowego metodą mikroinwazyjną przeprowadzoną przez dr P. Skowronka. Po 7 godz. od zabiegu mogłem samodzielnie o kulach przejść kilkanaście metrów. Po trzech tygodniach chodzę swobodnie z jedną kulą, która właściwie potrzeba jest do małej asekuracji. Wchodzenie po schodach, czy jazda samochodem nie sprawiają mi żadnej trudności. Każdy kolejny dzień po zabiegu to wyraźny postęp w powrocie do pełnej sprawności ruchowej. Serdecznie polecam tego lekarza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Ryżowa 44, 02-495 Warszawa Pokaż w Google Maps
Ryżowa 44, 02-495 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania