Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Platany

Ryżowa 44

02-495 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Platany

Ryżowa 44

02-495 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Szlendak-Sauer Inny

  Pani doktor bardzo kompetentna, życzliwa i pomocna. Jestem jej pacjentką od około 6 lat i odkąd pamiętam zawsze odpowie na każde pytanie, ma poczucie humoru, a podczas wizyty można czuć się swobodnie. Prowadząc u niej ciążę, miałam do niej bezpośredni kontakt telefoniczny i wspierała mnie podczas porodu w szpitalu. Serdecznie polecam innym pacjentkom!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Do dr. Skowronka przyjechałem z Lublina "z duszą na ramieniu", bowiem zmiany zwyrodnieniowe biodra spowodowały u mnie skrócenie nogi o ponad 3 cm oraz wygięcie w bok całej sylwetki ciała, wobec czego obawiałem się, że nie zostanę zakwalifikowany do wykonania endoprotezy biodra metodą małoinwazyjną. Doktor obejrzał zapisany na płycie obraz rtg tego biodra i z uśmiechem oznajmił mi, że nie ma przeszkód do takiego zabiegu oraz poinformował o rodzaju protezy, jaka zostanie zastosowana. Zaproponował operację w szpitalu prywatnym w Jabłonnie lub na NFZ w Szpitalu Bródnowskim. Ponieważ jestem emerytem bez większych zasobów gotówki, wybrałem tę drugą propozycję. Doktor zapisał numer mojego telefonu i adres mailowy, oświadczając że zostanę powiadomiony o proponowanym terminie operacji, który - z uwagi na pandemię - może być dość odległy. Na wiadomość oczekiwałem nieco ponad 2 miesiące od opisanej wizyty. Otrzymałem mailem spis badań, jakie powinienem wykonać przed przyjazdem do szpitala i wskazano mi datę zabiegu - tydzień od powiadomienia. W szpitalu zameldowałem się we wtorek, w środę rano była operacja, a w piątek (po 2 dniach od operacji!) byłem już w domu. Już w dniu zabiegu (po ok. 6 godzinach), pod okiem rehabilitanta, chodziłem z użyciem "balkonika", a na drugi dzień o kulach (w tym nawet po schodach). Rehabilitację wykonywałem samodzielnie według wręczonego mi w szpitalu "katalogu" ćwiczeń oraz wskazówek udzielonych mi ustnie przez rehabilitantki w czasie ćwiczeń na sali chorych i na szpitalnej sali "gimnastycznej". Po niecałych 3 tygodniach odrzuciłem jedną kulę, a po następnych dwóch do chodzenia używałem już tylko laski, z którą "pożegnałem się" po kolejnych ok. 10 dniach. W ciągu niecałych dwóch miesięcy od zabiegu stałem się normalnie chodzącym człowiekiem, obie moje nogi mają identyczną długość, a sylwetka wyprostowała się (i to bez fachowej rehabilitacji, z której zrezygnowałem wobec ryzyka pandemicznego). O doktorze Pawle Skowronku mam jak najlepsze zdanie, gdyż jest człowiekiem pełnym empatii, odnoszącym się do pacjenta z nadzwyczajną życzliwością. Jego pogodne usposobienie dobrze nastraja pacjenta, który po kilku minutach rozmowy ma wrażenie, że ma kontakt z osobą jakby znaną od dawna. O wykonanym osobiście przez doktora Pawła Skowronka zabiegu opowiadam rodzinie i znajomym niemal jak o sztuce magicznej, gdyż nie wyobrażam sobie, jak przy wykonanym cięciu samej skóry o długości niespełna 9 centymetrów, można odciąć i wypreparować główkę i panewkę stawu biodrowego oraz zainstalować w ich miejsce pełną endoprotezę. Kunszt najwyższej klasy! Już kilku osobom z podobnymi problemami dałem "namiary" na doktora, gdyż operuje on metodą znacznie bezpieczniejszą dla pacjenta i gwarantującą o wiele szybsze dochodzenie do sprawności.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak Inny

  Doktora Macieja wybrałam jako opiekuna mojej ciąży zachęcona pozytywnymi opiniami. Pierwsza wizyta potwierdziła, że wybór był doskonały. Doktor Byrczak okazał się być bardzo ciepłym człowiekiem, od razu poczułam się swobodnie. Podczas każdej wizyty Dr oglądał malucha na USG, dokładnie wyjaśniał co widzi i jak ocenia rozwój dziecka. Doktor zawsze pytał jak się czuję, czy pojawiły się jakieś dolegliwości, jeśli tak to nigdy nie pozostawił mnie bez odpowiedzi. Interesował się tym, czy mam jakieś pytania, zadawałam nawet najgłupsze, ale ufałam Doktorowi bez granic. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak rzetelnego, zaangażowanego i kompetentnego lekarza - w żadnej specjalizacji. Moja wdzięczność za prowadzenie ciąży jest nieoceniona, ciężko jest mi to wyrazić. Zosię urodziłam chorując na covid w 31 tc. Po cesarce byłam z Doktorem w stałym kontakcie, dzwonił i pisał z pytaniem jak się czujemy. Jestem już po kontroli popołogowej i za pół roku ponownie się spotkamy. Liczę, że będzie mi dane ponownie zostać Mamą i wówczas również chciałabym, aby Doktor Maciej się nami opiekował. Jedyny pstryczek w nos dla Doktora, to taki, że jest mocno zapracowany i czasami bywało, że ciężko go było złapać między wizytami. Także gorąco polecam, lekarz ideollo. Doktorze, dziękuję.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Jestem po 60 roku życia.Od wielu lat cierpiałem z powodu bólu biodra.Szukajac informacji na temat endoprotezy natknąłem się na pozytywne opinie op.Doktorze Pawle Skowronku z Warszawy i mało inwazyjnej metodzie operacji.W chwili obecnej jestem 3 miesiące po zabiegu operacyjnym metoda MIS DAA.Zyje bez bólu.Pracuje,spędzając długie godziny na nogach, jeżdżę autem od 2 miesięcy,schylam się kucam wchodzę po schodach a w nocy śpię nie budząc się z powodu bólu.Dziekuje P.Doktorze teraz wiem, że żyję.Pozdrawiam. Pacjent Ryszard


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Dziś mija 3 miesiące od wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego techniką miniinwazyja z dojścia przedniego. Śladu po cięciu prawie nie ma. Siedzę w wannie, stoję w kolejce, dobiegam do autobusu, wiąże sznurowadła w butach. Najważniejsze i nieocenione, nic mnie wreszcie nie boli. Dziękuję Doktorze


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak Inny

  Pan Doktor prowadził moją upragnioną ciążę, nie ma chyba słów, by wyrazić moją wdzięczność i zadowolenie ze współpracy. Nigdy wcześniej nie czułam się tak zaopiekowana, każda wizyta była wyczerpująca, zlecane i wykonywane wszystkie potrzebne badania, Pan Doktor okazuje bardzo dużo uwagi, jest komunikatywny, kulturalny, miły, delikatny i przy tym wszystkim taki ...„normalny”. Pan Doktor odpowie na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnia tak, by rozwiać wszelkie wątpliwości pacjentki. Rodziłam w szpitalu sw. Rodziny i bardzo dobrze wspominam ten czas, między innymi dzięki Panu Maciejowi. Łzy wzruszenia napływają jak wspaniałym lekarzem i człowiekiem jest Pan Doktor. Będę korzystać z usług do końca świata i polecać wszystkim :) oby więcej takich specjalistów. Pozdrawiam Pana i życzę wszystkiego dobrego! Dziękuję!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Pietrzyk Inny

  Pani doktor bardzo sympatyczna. Leczę się u niej już kilka lat na nadczynność tarczycy. Zawsze mnie zbada, wypyta o inne dolegliwości, skieruje na badania jeśli coś niepokoi. Jest bardzo pomocna również w innych tematach zdrowotnych. Zdecydowanie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak Inny

  Rewelacyjny lekarz! Doktor prowadził moją ciążę- świetne podejście do pacjentki. Odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśniając każdą kwestię na bieżąco. Empatyczny, ciepły i co najważniejsze bardzo delikatny. Zdecydowanie lekarz, który kładzie nacisk na jakość wizyt. Jako pacjentka czułam się zaopiekowana i odniosłam wrażenie, że doktor był żywo zainteresowany moją ciążą i całą sytuacją. Dodatkowym atutem jest to, że lekarz pracuje w szpitalu, a odwiedziny po porodzie pokazują ogromną pasje i zaangażowanie w pracę. Tak więc z czystym sumieniem polecam doktora!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Dwa lata cierpiałem (dosłownie) na problem z biodrem. Przewlekłość tego schorzenia przeszła na problem z kręgosłupem i kolanem drugiej nogi. Przypadkowo trafiłem na kontakt do pana doktora. Prześledziłem informacje oraz opinie w sieci i podjąłem decyzję: trzeba to zrobić, tak dłużej nie mogę żyć (bóle nocą i brak snu, ograniczenie ruchu). Wizyta była krótka, ale konkretna, konieczny zabieg i proteza (brzmi to strasznie), wolny termin za miesiąc i dwa dni na podjęcie decyzji. I znowu, robić czy nie robić, szukanie ratunku w internecie. I właśnie dzięki opiniom w sieci decyzja zapadła na tak. Jestem już po :-), 8 godz. po zabiegu pionizowanie i pierwsze kroki. Kolejne dni to każdy ranek łzy w oczach ze szczęścia, brak bólu i radość. Po 10 dniach poszedłem na zdjęcie szwów, uwaga: już bez kul. Obecnie mija trzeci tydzień i: normalne chodzenie, bez bólu i uśmiech na buzi. Wiem dwie rzeczy: pierwsza - ćwiczenia bardzo pomagają w rehabilitacji, druga - powrócę do normalnej aktywności sportowej (rower, bieganie, narty zjazdowe i wiele innych). Metoda zabiegu techniką mini inwazyjną przednią MIS DAA jest rewelacyjna. Szkoda tylko, że tak mało jest lekarzy, którzy robią zabiegi tą metodą. Panie doktorze, mówiłem to już Panu osobiście: Dziękuję, ale teraz, na forum chcę to głośno powtórzyć: Dziękuję Bardzo, dziękuję za wszystko.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak Inny

  U pana doktora Macieja Byrczaka prowadziłam całą pierwszą ciążę. W zasadzie od początku, aż po cięcie cesarskie, wykonane w szpitalu, w którym pracuje. Wszystkie wizyty przebiegały w pełni profesjonalnie. Badania, nawet to mniej przyjemne, na tyle na ile możliwe - robione były w sposób bezbolesny. Wywiad przeprowadzony był zawsze szczegółowo, czas poświęcony pacjentce zależny od potrzeby - jeżeli była konieczność to wizyta trwała dłużej. Pan doktor jest osobą empatyczną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy i polecam innym przyszłym mamom!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania