Jesteśmy ośrodkiem specjalizującym się od ponad 42 lat w leczeniu schorzeń narządu ruchu o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym. Naszą misją jest działalność na rzecz poprawy jako... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CKR Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Wacława Gąsiorowskiego 12/14

05-510 , Konstancin-Jeziorna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Mondial Assistance, NFZ, POLMED, PZU Zdrowie, Signal Idunawięcej (3)

CKR Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Majdańska 12

04-088 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Mondial Assistance, NFZ, POLMED, PZU Zdrowie, Signal Idunawięcej (3)

CKR Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Surowieckiego 8

02-783 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Mondial Assistance, NFZ, POLMED, PZU Zdrowie, Signal Idunawięcej (3)

CKR Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4

00-362 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Mondial Assistance, NFZ, POLMED, PZU Zdrowie, Signal Idunawięcej (3)

CKR Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Zygmunta Krasińskiego 29/31

50-450 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Mondial Assistance, NFZ, POLMED, PZU Zdrowie, Signal Idunawięcej (3)

O nas

Jesteśmy ośrodkiem specjalizującym się od ponad 42 lat w leczeniu schorzeń narządu ruchu o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym.
Naszą misją jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu oraz osób niepełnosprawnych ruchowo, poprzez świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu chirurgii ortopedycznej, chirurgii kręgosłupa oraz rehabilitacji medycznej (rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna), społecznej oraz zawodowej, a także profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, takich jak:
• Zespoły bólowe kręgosłupa, których przyczyną może być dyskopatia, zmiany pourazowe, wady wrodzone i przeciążenia;
• Zespoły bólowe stawów obwodowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych, wad wrodzonych i przeciążeń;
• Schorzenia narządu ruchu typu reumatoidalnego oraz inne układowe schorzenia narządu ruchu;
• Wady wrodzone układu kostno – mięśniowego;
• Dysfunkcje narządu ruchu pochodzenia neurogennego: w tym późne następstwa udarów mózgu i uszkodzeń nerwów obwodowych;
• Inne dysfunkcje narządu ruchu nie wymienione powyżej.

Oferujemy kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu:
• Porady lekarzy specjalistów (m.in. specjalista rehabilitacji medycznej, ortopeda, neurochirurg, neurolog, reumatolog i in.) w ramach kontraktu NFZ i odpłatnie,
• Operacje z zakresu reumoortopedii, operacje kręgosłupa w tym zabiegi endoskopowe, artroskopia,
• Rehabilitacja w systemie ambulatoryjnym i stacjonarnym,
Pobyty leczniczo-rehabilitacyjne i sanatoryjne;
• Rehabilitacja neurologiczna,
• Krioterapia ogólnostrojowa (kriokomora),
• Badania diagnostyczne (RTG, USG, RM),
• Rekreacja: basen, jacuzzi, sauna, krioterapia.

Cechuje nas indywidualne podejście do Pacjenta oraz postrzeganie jego problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy. Naszym atutem jest profesjonalna i życzliwa kadra złożona z wysokiej klasy lekarzy specjalistów, rehabilitantów, personelu pielęgniarskiego oraz pomocniczego. Zespół ściśle współpracuje ze sobą w celu możliwie jak najlepszej oceny stanu zdrowia Pacjenta, zastosowania optymalnego programu leczenia oraz stałego monitorowania procesu terapeutycznego.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie nawiązuje do myśli twórcy Polskiej Szkoły Rehabilitacji prof. dr hab. n. med. Mariana Weissa, w którego rozumieniu rehabilitacja jest nie tylko procesem medycznym, ale także społecznym i psychologicznym, mającym na celu przywrócenie zdolności do czynnego, twórczego i samodzielnego życia osobom, które nie posiadają tej zdolności od urodzenia lub utraciły ją na skutek choroby, bądź urazu.
Wyrazem realizacji tej wizji jest prowadzona przez CKR rozbudowana działalność dydaktyczna skierowana do osób niepełnosprawnych i pracujących z niepełnosprawnymi.

W naszym ośrodku funkcjonuje:
• Ośrodek Szkolno-Wychowawczy,
• Integracyjny Klub Sportowy.

Nasze placówki:
CKR Konstancin-Jeziorna (szpital wielospecjalistyczny, przychodnia NFZ oraz przychodnia prywatna Centrum Medyczne,
CKR Filia Warszawa Ursynów, ul. Surowieckiego 8,
CKR Filia Warszawa Centrum, ul. Gałczyńskiego 4,
CKR Filia Warszawa Praga-Południe, ul. Majdańska 12.

Zabiegi

 • Iniekcje dostawowe PRP, kwas hialuronowy, blokady, terapia Angel.

Choroby

 • Dolegliwości narządu ruchu, przeciążenia, choroba zwyrodnieniowa stawów, udar mózgu, afazja, Choroba Parkinsona, SM

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Krasuska-Matysek

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w WarszawieUsługa: badania pourazowe

   Bardzo profesjonalna, kompetentna osoba. Trafiłam do pani doktor z bólem kolana (uraz sportowy). W pierwszej kolejności pani doktor zaleciła dużo badań. Na następnej wizycie bardzo skrupulatnie przeanalizowała wszystkie wyniki. Omówiła każdy po kolei, a na końcu przedstawiła ogólną diagnozę i zalecenia. Polecam

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia urazowa

   Nie wiem jak to opisać? Złamana noga 4.12.16,przyjęty na oddział Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. Pani Agnieszka poinformowała mnie 5.12.16 godzina 16 przed operacją że mam bardzo poważne złamanie nogi i będzie starać się ją uratować. Muszę się liczyć z powikłaniami i najgorszym. Pani Agnieszka przyszła następnego dnia dużo szybciej do pracy i prosiła abym ruszył palcami, jej uśmiech dużo mi powiedział. Zaufałem i dzisiaj jestem już po trzeciej operacji przy asyście? Pani Agnieszki :) Byłem poinformowany że, może być gorzej, tak samo lub lepiej. Teraz się goję po usunięciu zespoleń i śrub. Jest na temat Pani doktor zdanie w szpitalu " jak Agnieszka wchodzi na blok i operuje to do wieczora bo jest bardzo dokładna" Uważam to za bardzo dobrą pochwałę wyrażoną przez współpracowników. Wizyty po operacji w szpitalnej przychodni - nie ma co ukrywać - czasami trzeba się naczekać od rana do późnego popołudnia ponieważ jest mnóstwo pacjentów (przyjęty za zgodą pomimo zajętych terminów). Uważam że trafiłem w ręce Pani doktor chyba z przeznaczenia. Jeżeli palisz papierosy licz się z wykładem na ten temat. Obiecałem małej córce że jeszcze będę biegał, więc jeżeli będzie potrzebna kolejna operacja to tylko Pani doktor dam się operować. Uratowała mi Pani nogę i dała szansę na powrót do normalnego życia. Dziękuję. Marcin Prętki

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jarosław Rosochacki

  Chirurg, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

   Lekarz z sercem na dłoni. Wyjątkowy czlowiek życzliwość stąd ogromna satysfakcja
   Wielka wdzięczność.Dziekujemy. Dziękuję Panie Doktorze

  • M
   Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny EstetycznejUsługa: żylaki

   Byłam na konsultacji usunięcia żyły z kończyny, lekarz bardzo dokładnie i rzeczowo wszystko mi wytłumaczył. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Tomasz Poboży

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, Diagnostyk, dr n. med.

  • V
   Lokalizacja: CKR Centrum Kompleksowej RehabilitacjiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza. Jest wysokiej klasy specjalistą. Ma dobry kontakt z pacjentem. Ostatnio bardzo dokładnie ocenił USG kostki, zbadał stopę i staw skokowy, podał wszystkie wskazania i przeciwwskazania. O ile wcześniej miałam problem, bo często skręcałam kostkę, to po zastosowaniu się do jego zaleceń nie mam już takich problemów. Doktor Poboży jest wspaniałym lekarzem, gorąco polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Fizjo Instytut – Rehabilitacja i MedycynaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doktor jest fantastycznym fachowcem. Nie mówi więcej niż potrzeba. Nie próbuje oczarować pacjenta barwnymi opowieściami o swoich umiejętnościach. W zamian stawia trafne diagnozy a jednocześnie wykonuje operacje po których pacjent szybko wraca do sprawności. Po zwichnięciu barku 3 tygodnie temu udałem się do dr. Pobożego gdyż mam do niego pełne zaufanie. 4 kata temu operował mi zerwane rotatory w drugim barku i do dziś nie mam z tym barkiem żadnego problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Paweł Skowronek

  Ortopeda, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: NOVUMED Medyczne Centrum Zabiegowo RehabilitacyjneUsługa: Inny

   18 .06.2020 r. miałam operację wstawienia endoprotezy biodra metodą mało inwazyjną z cięcia przedniego. Mam już jedną endoprotezę wstawioną tradycyjnie, ale był to horror- pół roku niesprawności i dalsza rehabilitacja w sumie ok 8 miesięcy! Obecnie jestem 19 dni po operacji, chodzę z jedną kulą, którą odstawię za ok tydzień. Po domu robię parę kroków bez kuli, oczywiście ćwiczę. Pobyt w szpitalu : operacja w czwartek wyjście do domu w sobotę , co też było dla mnie zaskoczeniem, bo poprzednio byłam w szpitalu 2 tygodnie. Ból pooperacyjny bez porównania mniejszy( w porównaniu do poprzedniej operacji). następnego dnia po operacji pionizacja i spacer!!! Długo rozważałam kwestię jaką metodą powinnam zoperować biodro, ale teraz mając doświadczenie w obu, wiem,że każdemu będę polecać tylko metodę minimalistyczną i Doktora Pawła Skowronka, jest wybitnym specjalistą !!! Dziękuję Panie Doktorze!!!!

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PlatanyUsługa: Inny

   Jestem fizjoterapeutką, zmagająca się z bólem lewego stawu biodrowego od ponad 20 lat. Byłam regularnie konsultowana przez znanych ortopedów w placówkach państwowych i prywatnych w Warszawie, którzy przez cały ten okres decydowali o odsunięciu operacji w czasie, by jej nie powtarzać co 10 lat.
   Jako osoba bardzo aktywna zawodowo i prywatnie, prowadząca regularnie terapię z pacjentami i zajęcia z młodymi adeptami fizjoterapii, uprawiająca marszobiegi oraz ćwicząca regularnie, poszukiwałam takiej formy zabiegu, który pozwoli mi na szybki powrót do sprawności fizycznej. I znalazłam. Niestety, nie z polecenia świata lekarskiego ale w internecie. Powtarzało się tam nazwisko dr. Skowronka, z którym nawiązałam kontakt. W dniu 18.06.20 miałem przeprowadzony zabieg wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Zastosowana technika MIS DAA, w której dr. Skowronek jest wybitnym specjalistą, jest rewelacyjna. Oceniam to jako pacjent i specjalista, zajmujący się rehabilitacją ruchową. Niewielkie nacięcie od przodu stawu biodrowego, bez przecinania mięśni pozwala na bardzo szybki powrót do sprawności, aktywności i samodzielności - w przeciwieństwie do operacji przeprowadzanych technikami ogólnie stosowanymi czyli przez cięcie z boku uda lub od tyłu.
   Po dwóch tygodniach od operacji poruszam się po domu bez kul a wychodząc zabieram jedną, bardziej dla spokoju psychicznego niż z potrzeby odciążenia kończyny. Pionizacja, chodzenie o kulach i proste ćwiczenia zalecane są już na drugi dzień po operacji. Ból pooperacyjny niewielki a radość z pozbycia się stałego bólu, który towarzyszył mi przez tyle lat ogromna. Wczoraj jechałam już na rowerze stacjonarnym - bez bólu w biodrze! Dodam jeszcze, ze trwałość endoprotezy przewidziana jest na 30 lat a nie na dziesięć.
   Polecam Dr. Skowronka jako osoba prywatna i jako specjalista rehabilitacji ruchowej.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Paweł Lis

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Form Grupa LekarskaUsługa: Inny

   Bardzo polecam! Byłem u kilku neurochirurgów, dr Paweł Lis jako jedyny poza wysluchaniem mnie i zapoznaniem z wynikami badań, sam mnie zbadał i na tej podstawie wskazał kierunek leczenia, dzięki ktoremu byc moze uda sie uniknąc operacji. Polecam, profesjonalista w kazdym calu.

  • W
   Lokalizacja: CKR Centrum Kompleksowej RehabilitacjiUsługa: Inny

   Trafiłem do CKR Konstancin w marcu 2014 roku w ręce dr Pawła Lisa. Diagnoza odrazu na stół.. Dyskopati szyjna poziom 5-7..Pełna profeska zaangażowanie fachowość Do dziś jest ok dziękuję pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Anna Czernuszenko

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr n. med.

  • G

   Bardzo profesjonalne podejście pełne poświęcenie, bardzo dokładnie wykonano badanie, wszystko dokładnie przebadano. Wystawiono opis badania wszystko bardzo dokładnie i starannie. Naprawdę polecam Panią Doktor.


 • Leszek Jung

  Ortopeda,

  • D

   Doktor Leszek Jung jest bardzo dobrym ortopedą. W październiku 2015 r. miałam wstawianą endoprotezę stawu kolanowego. Jestem mu bardzo wdzięczna i dziękuje doktorowi oraz całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę.

  • Dr. Leszek Jung: to nie ręce - to są złote ręce; to nie fachowość - to znakomita fachowość, plus spokój, kultura, kompetencja. I natychmiastowa trafna diagnoza. Twierdzę to po operacji wstawiania endoprotezy mojemu mężowi, jednej operacji mojej dłoni i dwóch skomplikowanych (RZS) operacji moich stóp. Dodam, że doświaczenie z dr. JUngiem nastąpiło po kiepskich doświadczeniach z innymi ortopedami.
   Krystyna Kurczab - Redlich

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Leonarda Pomorska-Mąkosa

  Ortopeda, Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-ŻoliborzUsługa: ból stawów biodrowych

   Wspaniała Pani doktor! Pierwsza, która podeszła do mojego problemu całościowo i zleciła badania do ustalenia faktycznych przyczyn bólu. Poza tym jest bardzo miła i przyjemnie przebiega cała wizyta. Oby więcej było takich lekarzy.

  • E

   Bardzo uprzejma osoba. Wnikliwie przeanalizowała mój problem zdrowotny, poświęciła dużo czasu, sprawnie pokierowała leczeniem. Uzyskałam pomoc, której oczekiwałam. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Paweł Danis

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki ZdrowotnejUsługa: ostrogi piętrowe

   Pan doktor zawsze znajduje czas i siły dla pacjentów. Chociaż często jest już bardzo zmęczony - przyjmuje niespodziewanych pacjentów NFZ oczekujących pomocy. Wykazuje się wielką empatią i kompetencją oraz Wielkim Sercem. Dr. Danis powinien być wzorem dla innych lekarzy. Jestem wdzięczna za postawę Pana doktora.


 • Marek Tramś

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Nawykowe zwichanie rzepki

   Zdecydowanie odradzam! Historia mojego dziecka miała miejsce 4 lata temu, ale uznałam, że nawet po takim czasie powinnam ostrzec inne Mamy przed tym doktorem. Moja 9-letnia córka miała problem z bardzo częstym wypadaniem rzepki. Dr Tramś zaproponował operację na kościach, którą w przyszłości de facto będzie musiała przejść, ponieważ budowa jej kolan tego wymaga. Ale robiąc tego typu operację w wieku 9 lat dr Tramś wyrządziłby córce ogromną krzywdę - zatrzymałby rozwój kości w lewej nodze... Poza tym z drobnymi szczegółami pokazywał na dziecku, na czym miałaby ta operacja polegać (tu wycina się trójkąt z kości i na śruby przymocowuje się w tym i w tym miejscu itd.). Wyszłam z gabinetu roztrzesiona i zaplakana... Na szczęście nigdy nie wróciłam do tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Sportowej

   Pan doktor Tramś był już 4 lekarzem, do którego trafiliśmy z 11 letnim synem po upadku z roweru. Wcześniej jeździliśmy do Otwocka gdzie 3 lekarzy wiedziało, że synowi coś dolega ale nie potrafiło mu pomóc. Pan doktor na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, pomimo że z badania rezonansowego nic nie wskazywało na taki uraz. Zbadał syna bardzo dokładnie
   i sprecyzował nam co mu może dolegać. Artroskopia stawu ramiennego, którą przeprowadził pan doktor była strzałem
   w dziesiątkę. Syn po rehabilitacji czuje się super, ręka jest sprawna i nie boli. Jesteśmy wdzięczni za pomoc panu doktorowi.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania